Jedná se o příznaky mimoděložního těhotenství?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
85488
2.9.14 11:29

@reedik no supeer, hlavne, ze je tam, kde ma. A nic vic ted videt nemohla, je moc brzo. Tak at se dal dari :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31422
2.9.14 12:52

@reedik tak to je fajn, víc vidět teď nemohla. Těhotenství nesrovnávej, každé je „náhodná“ událost, co platilo prvně, nemusí být teď. Tak hlavně ať je vše ok i na další kontrole a na další a na další… :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3083
2.9.14 15:33

@blumen @elanaa děkuji, snad to bude vše v pořádku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1386
2.9.14 22:14

Ahoj, tak doktorka udělala ultrazvuk a viděla tam nějakou tekutinu, co se jí nezdála. Těhotenství zatím není vidět. Mimoděložní těhotenství zatím nevyloučila. Bolesti, které v noci budí ze spaní prý nejsou obvyklé. Nabrali mi hCG. Hladina je zatím nízká, takže snad je mimi kde má být, ale jen zatím není vidět. V pátek jdu na další krevní test. Pokud bude hladina hCG minimálně jednou taková, tak snad bude vše ok. Pokud bude nižší, tak to spíš vypadá na mimoděložní… Teď musím jen čekat… Jak já to vydržím?!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85488
2.9.14 22:26

@clea14 klid. Je to 50:50. Na UZV tak brzo nejde poznat, o co presne jde. Jak rikam, ja mela hlavne nocni bolesti, asi mi v noci rostla nejvic deloha :nevim: drzim palce, at to dobre dopadne! Kdybys mela silne krece, musis do nemocnice, ale to Te poucili urcite.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5251
3.9.14 07:24

@clea14 může to ještě být úplně normální těhotenství, já teď u posledního měla taky nějakou tekutinu v děloze (aspoň to viděla dr. na UTZ, vzali mi krev na hcg a hladina byla 3500 jednotek), na dalším utz už dutinku našla a mrkni na metřík, už 21 tt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1386
5.9.14 11:55

Ahoj, hodnota hCG mi krásně narostla, takže je to dobré znamení :-) Doktroka je optimistická. Bolesti mě k velké radosti včera opustili :-) Na ultrazvuk jdu v úterý, kde se ještě umísnění zkontroluje. Jsem mnohem klidnější a všem přeju podbnou úlevu… hezký den…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85488
5.9.14 11:57

@clea14 jee tak to jsou dobre zpravy, v utery jdeme na kontrolu obe, uz jsem taky nervozni ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3083
5.9.14 12:04

@clea14 tak to je dobře. Přeju, ať v úterý je dutinka na správném místě. Já jdu až 17.9…to je dobáááá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1386
9.9.14 17:50

Ahoj, tak pupíček je tam kde má být :-) Doufám, že všichni jako já bubnují na falešný poplach. I doktorka přiznala, že se ji ulevilo, když ho našla uprostřed dělohy… Všem přeji pěkný den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85488
9.9.14 18:08

@clea14 super :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1386
9.9.14 18:39

@blumen
a co tvoje kontrola?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85488
9.9.14 19:04

@clea14 miminko je v poradku a dari se mu ;) ale velky UZV bude za 14 dni a tam se uvidi detaily, neco se ji pry nezdalo na placente :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3083
9.9.14 19:22

@clea14 jůůů tak to mám radost, že je na správném místě. Já chci už příští středu, kdy jdu na druhý utz :) Doufám, že bude vše v pořádku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová