Reklama

Jedná se o začátek těhotenství nebo o potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 17:42
jedná se o začátek těhotenství nebo o potrat?

Ahoj holky.dnes mám 5 den vynechanou menstruaci a 13 den od sexu.test byl včera negativní. dnes mě od rána bolí podbřišek, jak kdybych to měla šla jsem na záchod a slabá krev na papíře i kalhotkach, bylo to skoro celé dopoledne.ted už žádná krev ale bolesti podbřišku jak kdybych mela menstruaci jsou stále. pořad si myslím ze to mám a jdu na WC a nic.co myslíte? Děkuji za vaše názory. PS…vim ze nejste vedmy ale test opravdu sněhově bílý ani náznak.

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4987 příspěvků 02.10.18 17:53

5. Den po terminu MS bys měla mít na testu aspoň ducha, buďto máš rozhozené hormony nebo mi napadá jestli nemáš třeba cystu :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 17:59

@Kriss Tina opravy tam ani duch nebyl, koukala jsem několikrát pod světlem a ani okem, vůbec nic. To mě právě taky napadlo, před vysazením jsem cysty mela často i menses jednou byla a pak zase nebyla :roll: az HA to upravila ale po HA se to prý stejně zase vrátí zpět jestli je to pravda?

ugluk
Hvězda diskuse 42602 příspěvků 02.10.18 18:17

Pokud je negativní test, nejspíš to nebude ani těhotenství, ani potrat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 18:20

@ugluk myslíte, že už by to takhle brzy ukázal? I odpoledni test? Vim ze se ma dělat ráno.

ugluk
Hvězda diskuse 42602 příspěvků 02.10.18 18:24

No, 5 dní po vynechání MS by tedy měl. I když vůbec otázka otěhotnění 8 dní před MS při pravidelném cyklu je spíše hypotetická.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2447 příspěvků 02.10.18 18:41

Nejspíš ani těhotenství ani potrat.spis normálně začátek menstruace.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >