Reklama

Zkráceny děložní čípek - je tu někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 02.10.18 14:00
Zkráceny děložni čípek - je tu někdo?'

Zdravím, je tu ještě někdo další kdo teď řeší situaci zkráceného čípku? jsem 19tt. A od minulého týdne musim jen ležet. Zatim doma :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 11.10.18 13:13

Ahoj… ja s tim ulehla dnes, 22+0 dle ms, 23+2 dle utz… tak jsem z toho rozhozena. Řekli ti, co je na to vhodne?

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 11.10.18 17:05

@Aromalampa
Ahoj.no u me to bylo hodbe slozite po tydnu lezeni doma se mi porad zkracoval a tak jsem ted uz 8dni v nemocnici.ale ja mam hrdlo proste spatne takze nakonec mi delali cerklage.
Ale jde o to jak moc se krati.ve vetsine pripadech ppmuze opravdu jen lezet doma.co presne ti rekl doktor?

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 11.10.18 17:12

@finduska no moc toho nerekl… ze mam hrdlo nejak nizko, ze mi da neschopenku a mam lezet s nohama nahore a odpocivat, zadny sex a za necelé dva tydny kontrola. Do toho prisla sestra s testem z ranni moci, ze mam v moci erytrocyty. Poslali me jeste nacurat do poharu a do laboratore na segmentaci z moce, tak erytrocyty v poradku, ale vyssi ph, lezkocyty, epitelie dlazdicove, drt fosfatova. Takze mam ležet a pit jen vodu nebo hodne slaby ovocny caj, zadne dzusy a tak. Jsou to tedy dva spolu asi nesouvisejici problemy.

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 11.10.18 18:41

No to nemusi byt.hrdlo se zkracuje i pri zanetech.nenapsal ti neco do prukazky?klidne napis do zpravy.a rekl jen lezet nedal ani magnesium nic? :nevim:

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 11.10.18 18:41

@Aromalampa

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 11.10.18 20:22

@finduska v prukazce nic nevidim… :nevim:

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 12.10.18 09:27

Tam jak pise vysledek kontroly?v radku ja tam treba mela naposled 18+4 tlak vahu moc a pak cerviktometrie ci co to je 20mm predtim vzdy CS 0.pise tam i As+ jakoze srdecni akce je

Pajacarre
Nováček 8 příspěvků 12.10.18 10:28

@finduska
Ahoj, jsem na tom dost podobně, nebo hůř. Jsme 18+4 dnes. A 4.dnem ležím v nemocnici, čípek pootevrenej, zkráceně, nedrží. :?

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 12.10.18 11:44
@Pajacarre píše:
@finduska
Ahoj, jsem na tom dost podobně, nebo hůř. Jsme 18+4 dnes. A 4.dnem ležím v nemocnici, čípek pootevrenej, zkráceně, nedrží. :?

Ahoj.a jake mas vyhlidky?me nakonec ve stredu delali cerkláž,to hrdlo mi obšili.ja jsem prijela s cipek 4mm(u nas 20mm)ale zavřené. Spis se mi oteviralo zevnitr protoze mimčo mam dole a tlacilo mi tam hlavickoi.proto pry tak vysoke rozdily na velikosti hrdla.ze kdyz bych lezela a mimco by se posunulo tak se zase prodlouzi.no nakonec mi to šili a mel 10-12mm myslim.

Pajacarre
Nováček 8 příspěvků 12.10.18 15:30

@finduska
U mě v tuhle chvíli cerklaz nejde udělat ptz mám nízko placentu, musím ležet a čekat až se růstem povytahne a navíc mi našli pozitivní ureaplazmata, tak mam atb a ještě abych se bála infekce. Jako mám šíleně strach..a můžu se zeptat jaká vyšetření ti dělali před tou cerklazi? Muselas na amniocentezu třeba?

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 12.10.18 19:19

No ja jsem v Plzni a tady mi dělali vsechno možné i nemožné :lol: :lol: nekde plodovku nedělají.ja mela 4 ampule krve 4zkumavky steru z pochvy a hrdla pak dve ampule plodovky.kdyz tohle vsechno bylo ok tak muselo nastoupit mimčo.takze jeste velka genetika a pak na Kardiu.a kdyz i mimco je v pořádku tak cerkláž.nastoupila jsem ve stredu a cerklaz byla ve stredu za tyden.ted cekam tyden na vysetreni po operaci a pak se uvidi.
V prvnim tehotenstvi jsem byla v nemocnici od 27tt do 35tt to uz cerklaz nešla.

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 13.10.18 08:59

@Pajacarre tak jak to vypada?

Pajacarre
Nováček 8 příspěvků 13.10.18 09:21

@finduska
Ahoj, zatím jenom ležím a čekám. Musí se prelecit ta ureaplazmata a pak se uvidí zda cerklaz. Btw-všude se docitam, že se urea strašně špatně léčí a je rezistentní na atb :(
Nic moc…
Jak ty, jsi stále v nemocnici??

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 13.10.18 09:34

@Pajacarre musim kouknout co je ta ureaplazmata.ja take stale v nemocnici.u me se rozhodne pondeli-streda podle toho kdy pujdu na vysetreni.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >