Jméno pro chlapečka - ne běžné

Napsat příspěvek
Velikost písma:
130
29.12.18 21:21

@murry Tak v mezinárodní škole jsou snad neobvyklá jména běžná ne? Tam se nějaký Kevin ztratí, ale v běžné MŠ nevím no. Každého rozhodnutí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2537
30.12.18 13:05

Češi maji mit česká jména. Cizinci taky nemívají naše. Jenze my musíme byt světoví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
30.12.18 14:08

A co Vojen? Nebo Věnceslav? Toho taky hned tak někdo nemá, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5487
30.12.18 20:48

Teď byl ve zprávách Remigius. V reportáži o správném uchopení tužky v MŠ :palec: Jsem se musela podívat do Knappové a fakt je to jméno. Určitě ho vybrali v té třídě do reportáže schválně, a ještě končila ta reportáž slovy „malý Remigius může v září nastoupit do školy bez obav“.. Tak jsem si hned řekla, že co se týče úchopu tužky, tak rozhodně. Co se týče jména, lehké obavy jsou na místě :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3477
30.12.18 23:32
@xavierka píše: Češi maji mit česká jména. Cizinci taky nemívají naše. Jenze my musíme byt světoví.

a co mam delat ja, kdyz nejsem Ceska ale s Cechem ziju…zatim v Cesku ale asi ne navzdy. Mame mit podle mne cizi moji narodnosti, ceske dle manzela nebo statu, kam se treba jednou odstehujeme? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
31.12.18 07:12
@MisulkaP píše:
Ahojte holky čekáme chlapečka a příteli se hrozně od začátku líbí jméno Kevin, díval se i do kalendáře a prostě Kevina si zamiloval co si myslíte vy? A příjmení Mitáčkovi

Me zni Kevin Mitacek v pohode 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
31.12.18 07:15
@Russet píše:
Nejlepší by snad bylo, kdybyste vybrali jméno, které se líbí oběma. Já bych Kevina nedala ani náhodou a díky tomu bych si přála holčičku, ač normálně nepreferuju pohlaví a sama jsem se to dověděla až po porodu.Prožije si toho v životě dost a dost, nemusíš kvůli tomu dát jméno, co ti k dítěti nepasuje. Ještě že si nezamiloval Álojze nebo Chrudoše.

Aloise ted dala kamoska a na malyho to jmeno sedi jak hrnec na pr.del. Nechapu, co je na tom tak silenyho :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
31.12.18 07:20
@Malike píše:
@murry mezinárodní školu kde jsou cizinci a tedy i jejich jména zaměňuješ za českou kde se za jména a příjmení děti opravdu smejou.
Děti jsou kruté,kolikrát víc jak dospělí

Tak to mate pekne na prd skolku. Syn chodil do bezne ceske skolky a o netradicni jmena tam opravdu nemeli nouzi a nikdo (snad krome rodicu) s tim nikdy nemel problem. A jsem rada, ze mel tu cest chodit do tridy i s ruznymi narodnostmi ci etniky a tak nevidi v lidech zadny rozdily. Narozdil od jeho spoluzaku ve skole, kteri od prvni tridy bezne uzivaji vyrazy jako zasr…arab, spinavej cikan, vietnamcik apod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
31.12.18 07:23
@RyBANA píše:
Aloise ted dala kamoska a na malyho to jmeno sedi jak hrnec na pr.del. Nechapu, co je na tom tak silenyho :nevim:

Mně se nelíbí. Celej můj nebožtík Álois.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
31.12.18 07:23

Jinak Kevin Jagr, nas uspesny mlady parkourista :palec: kdesi se ho taky onehda ptali, jestli je spokojen se jmenem a kupodivu - ano :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
31.12.18 07:24
@Russet píše:
Mně se nelíbí. Celej můj nebožtík Álois.

Chapu, me se zase nelibi Martin, Pavel, Milos apod. Ale nikomu to necpu, ze jo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
31.12.18 07:25
@RyBANA píše:
Tak to mate pekne na prd skolku. Syn chodil do bezne ceske skolky a o netradicni jmena tam opravdu nemeli nouzi a nikdo (snad krome rodicu) s tim nikdy nemel problem. A jsem rada, ze mel tu cest chodit do tridy i s ruznymi narodnostmi ci etniky a tak nevidi v lidech zadny rozdily. Narozdil od jeho spoluzaku ve skole, kteri od prvni tridy bezne uzivaji vyrazy jako zasr…arab, spinavej cikan, vietnamcik apod.

Od první třídy, jo? 8o Syn bude chodit do normální běžné školy, máme tu maximálně Vietnamce a taky mu nebudu cpát do hlavy rasistické názory na jiné národnosti. Ať si názor na jiné lidi udělá sám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14895
31.12.18 07:26
@RyBANA píše:
Tak to mate pekne na prd skolku. Syn chodil do bezne ceske skolky a o netradicni jmena tam opravdu nemeli nouzi a nikdo (snad krome rodicu) s tim nikdy nemel problem. A jsem rada, ze mel tu cest chodit do tridy i s ruznymi narodnostmi ci etniky a tak nevidi v lidech zadny rozdily. Narozdil od jeho spoluzaku ve skole, kteri od prvni tridy bezne uzivaji vyrazy jako zasr…arab, spinavej cikan, vietnamcik apod.

Máme naprd školku protože se děti nejmenují Esmeralda,Amanda,Ronaldo,Kevin, 8o :lol:
Ale tak jistě…máme tam vietnamského Honzíka a Romskou Aničku.. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
31.12.18 07:27
@RyBANA píše:
Chapu, me se zase nelibi Martin, Pavel, Milos apod. Ale nikomu to necpu, ze jo.

Toto je diskuze a zakladatelka se ptala. Tak odpovídám. Prostě se mi nelíbí. Ač lidi s takovým jménem znám. Neposmívám se jim, a vlastní dítě bych prostě tak nepojmenovala.

Příspěvek upraven 31.12.18 v 07:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14895
31.12.18 07:28
@RyBANA píše:
Chapu, me se zase nelibi Martin, Pavel, Milos apod. Ale nikomu to necpu, ze jo.

Ptala se matka co si o tom myslime?
Ptala…
Je tady svoboda názoru ? Je :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková