Jsem v 5 tt a 3 dny a ještě nebije srdce není to špatné?

888
13.4.10 11:56

jsem v 5 tt a 3 dny a ještě nebije srdce není to špatné?

Ahojky,měla bych na vás prosbu chci se zeptat,dnes jsem byla na první prohlídce u dr.a dělal mi ultrazvuk a potvrdil 5tt a 3 dny ,ale na ultrazvuku nebylo ještě srdce je to špatné?Říkal že mám přijít za týden ,ale jinak nic víc tak mě to docela vystresivalo…moc díky za odpovědi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28414
13.4.10 11:59

Neboj se :wink: Já byla v 5+3 a v 7tt už tam bylo a tlouklo :wink: A v 9tt jsem se dozvěděla, že tam tlučou dvě :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101943
13.4.10 12:01

Já bych řekla, že si tam šla zbytečně brzo, touhle dobou ještě srdíčko nemusí být vidět, já ho viděla (teda doktorka, já tam neviděla krom fleků nic) v 8tt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14434
13.4.10 12:03

já byla min.týden v 6+1 a taky nebylo,jdu znovu ve čtvrtek a doufám,že už bude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15584
13.4.10 12:14

Určitě je na srdíčko ještě brzy, dokonce ani za ten týden tam ještě stoprocentně nemusí být. Začíná být až na konci šestého týdne a pak záleží jak je ultrazvuk citlivý a kde je mimčo uhnízděné, podle toho se teprve ukáže.
Rozhodně tohle není důvod k nervozitě, buď šťastná, že je mimčo v děloze tam kde má a příště uvidíš, jak mrňous poporoste.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
13.4.10 12:18

Ahoj…to je ještě brzy.....
já měla srdíčko 7+3…
tak vydrž :wink: bude tam :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.10 12:19

ahojky, buď úplně v klidu, já byla u dr taky v 6tt a nic a pak jsem na srdíčko čekala až do kontroly v 9tt a bylo to v pořádku, je to úplně normální tak se není čeho obávat, držím pěsti a gratuluju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.10 12:37

Já byla 6+0 a taky nebylo, bývá okolo 6+6-7+0 :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5173
13.4.10 12:40

já myslím,že je brzy já jsem nám netlouklo ještě v 6+5 a v 7+ 4 už tlouklo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3379
13.4.10 13:01

Mě doktor poslal na ultrazvuk záměrně až v 8. týdnu. Dřív to prý akorát stresuje, když tam to srdíčko neni a často tam dřív opravdu ještě neni vidět.

Příspěvek upraven 13.04.10 v 13:04

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4621
13.4.10 13:02

ahoj, v 6tt tam ještě nebylo v 8tt už ho dr.viděla, takže bych se nestresovala :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13739
13.4.10 13:09

U mě bylo až v 9tt, takže klídek. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6337
13.4.10 13:13

Ahoj, záleží taky, kdy jsi otěhotněla. Já ačkoliv jsem měla cykly 33 dní, tak srdíčko v 7+2 ještě vidět nebylo… šla jsem za 14 dní znovu a to jsem byla 9+3 a doktor mi napsal, že plod odpovídá 7+5, takže mě vrátil o dva týdny zpět a řekl, že jsem musela otěhotnět před menstruací. Jako TP se bral směrodatný ten, co mi napsal po tom utz a ne podle poslední menstruace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12959
13.4.10 13:33

Ničeho se neboj, já když jsem taky byla takhle na kontrole,tak ještě srdíčko nebylo vidět a v 7tt už krásně bušilo :srdce: :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14598
14.4.10 17:29
lenajs píše:
U mě bylo až v 9tt, takže klídek. :wink:

Umě taky tak až v 9 tt bylo na sonu vidět :srdce:
Klid ;) a užívej si to hned od začátku a nestresuj

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty