Jsem zoufalá ze svého dítěte

Anonymní
22.11.15 18:50

Jsem zoufalá ze svého dítěte

Dobrý večer všem maminkám,

možná mě tu některé odsoudiíte, ale jsem opravdu zoufalá že svého dvouletého syna. Neustále zlobí, někam leze, pokouší mě. Neposlouchá, nefunguje domlouvání, vysvětlování, tresty, když dostane přes zadek, prostě nic. Do toho jsme vlastně často vchichni i s manželem doma, protože dlouhodobě marodí a do toho už jsme měsíc nemocní, takže není možnost ani jít ven. Řvu na malého a někdy bych ho už fakt,,roztrhal jak hada"! Svoje dítě miluju, ale nedavam to prostě! Takhle jsem si život s dítětem nepředstavovala. Pohádku jsem necekala, jsem realista, ale tohle taky ne. Mám pocit, že nedělám nic jiného, jen na něj dohlížím, staram de o nej. Do toho beham na uklidy do cizích domácností, protože naše příjmy jsou mizerný!

Už fakt nemůžu! Co byste dělaly na mém místě? Dekuju všem, co dočetly. :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19246
22.11.15 18:53

Dala bych si panáka, pobrečela bych si a šla spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
22.11.15 18:55

Mam doma tiez podobne dvojrocne torpedo a k tomu este aj stvorrocne :mrgreen:

u nas plati, cim viac sa nudi, tym viac robi zle, takze sa ho snazim vzdy nejako zamestnat.

potom este plati, ze cim je unavenejsi, tym je protivnejsi.

alebo ked mu idu zuby, ci je hladny.

ako typicky chlap, si dovod na protivnost vacsinou najde :mrgreen:

ale nie, chapem dokonale Tvoje pocity (mam trojposchodovy dom, dve male deti nepretrzite doma, nikto mi ich nestrazi a este z domu aj pracujem)
takze cisto psycho :D

tiez by som ho niekedy pretrhla, ale vacsinou sa mu proste snazim najst nejaku zabavu- valanie sa v blate, hranie sa s mukou, spliechanie vo vani, to su cinnosti, ktore ho zarucene zabavia :D

a potom sa chvilku vie zabavit slusne a sam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
22.11.15 18:56
@Svistice píše:
Dala bych si panáka, pobrečela bych si a šla spát.

přesně tak..
ono se to utřepe, jen to chce neztrácet hlavu - koneckonců kdo to má poklízet ;)
s láskou a trpělivostí a důsledností se to časem poddá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037

PŘEJDE TO

Je to kouzelná mantra, nejen že funuje a okamžitě snižuje napětí, ale je to i pravda :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971

Mluvíš mi z duše!!! Dnes jsou nějaké erupce na slunci nebo co, ale ti naši jsou taky na zabití. Starší před chvílí střihl scénu kvůli tomu, že tady nechce jednu hračku, kterou babička donesla mladšímu. Vypadá to jako banalita, ale on řval asi půl hodiny…Nereaguje, když se ho ptám proč nechce. Prostě nechce. Nepomůže nic. Třeští mi hlava!! A k tomu mladší, co všude leze, učí se chodit, padá a pořád brečí…Ať žije neděle!
Jo, a nemocní jsou snad vkuse od září a já ztrácím nervy. Ani nevím, jestli jsou nemocní už zase nebo ještě furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.11.15 18:57
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem maminkám,

možná mě tu některé odsoudiíte, ale jsem opravdu zoufalá že svého dvouletého syna. Neustále zlobí, někam leze, pokouší mě. Neposlouchá, nefunguje domlouvání, vysvětlování, tresty, když dostane přes zadek, prostě nic. Do toho jsme vlastně často vchichni i s manželem doma, protože dlouhodobě marodí a do toho už jsme měsíc nemocní, takže není možnost ani jít ven. Řvu na malého a někdy bych ho už fakt,,roztrhal jak hada"! Svoje dítě miluju, ale nedavam to prostě! Takhle jsem si život s dítětem nepředstavovala. Pohádku jsem necekala, jsem realista, ale tohle taky ne. Mám pocit, že nedělám nic jiného, jen na něj dohlížím, staram de o nej. Do toho beham na uklidy do cizích domácností, protože naše příjmy jsou mizerný!

Už fakt nemůžu! Co byste dělaly na mém místě? Dekuju všem, co dočetly. :zed: :nevim:

nemas jinou moznost nez to vydrzet :nevim: max si dat panaka ale ten asi nic nevyresi :roll: mozna byt vic dusledna na svy dite a přitvrdit oba dva ;)

• Citovat
  • Upravit
17292
22.11.15 18:57

Jaaaj a este by som poradila- pripadas mi, ze moc riesis. skus nehysterict kvoli hlupostiam- vylial vodu- no a co, vsak sa nic nestalo. vyliezol hore, nevadi, ked spadne, nabuduce si da vacsi pozor, provokuje? otocim sa idem prec.

pripadne skus este nejake hry s nim hrat, tvorit, ked ste stale doma, tak je to napalicu vzdy. hlavne s dvojrocnymi, ti su najhorsi :roll: od troch rokov je to o malinko lepsie :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
22.11.15 18:58

To prejde,neboj.Je to kluk. I ja mam2let. kluka a take orad vspouzi, leze jen po mne, nemuzu nikam, vymysli, kazdy krok musim kontrolovat, bo leze bere noze, otevira krb, leze do ohne, umi otevrit dvere, jde sam ven, musis zamykat, kontrolovat…Porad dokola a je to unavne. Dcera ma 5 let a nikdy nebyla takova. Umela se pohrat od, snad, narozeni sama se pohrat hracakam.Syna nezjaima nic, jen ja sama. Dceru bavilo „cist“,uz v roce porad jen nosila knizky, porad jsme cetli.Uz ted umi cist sama, v 5 let.,rusky a cesky. Takze, kazde dite jine a kluci jsou takove, jak pises.Je ti fakt tezko a ver, za chvilku, ano tech par let bude jak chvile, budes rada vspominat na tohle.Vse spatne se zapomene. Vydrz jen, chapu tebe. :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
22.11.15 18:59

Malého dnes chvilku hlídala babička, ale už jsem měla hrůzu z toho, že ho zase vrátí… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23426
22.11.15 19:00

Já jsem si vzdycky myslela, jak jsem trpeliva a moje dvouletá mě dokáže vytočit jak nikdo.
Jinak dítě většinou zlobí, kdyz se nudí. Takže zábava, jít ven, na návštěvu, bez ty sama ven když je muž doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21820
22.11.15 19:05

Naše mláďata to dělají taky, a to jsou ty dvě nejmladší holky. Jedné bude v zimě pět a druhé dva. Jak je chladno, venku už člověk s nima moc nevydrží, do toho různé nemoci a nachlazení, tak se doma nudí. A nelze se jim neustále věnovat.
Holky mají pravdu - prostě to přejde, vyrostou :pankac: A ještě budeš vzpomínat, až se budeš dohadovat s puberťáky :lol:. Vím, o čem mluvím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
22.11.15 19:11

Taky si myslim ze by se to zlepsilo pobytem venku. Jestli nema teplotu tak bych s nim na hodku sla. Ja s nasim chodim 2× za den. Za chvili se doma nudi a je protivnej. A kdyz ho hlida babicka, jako dneska, (mela ho cely den) tak se na nej pak tesim a tolik me nevytaci. Jinak k tomu co mas delat, pobrecela bych si a sverila se manzelovi, to se mi vzdycky ulevi. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 19:22

Záprahnout chlapa, když je doma, to bych viděla jako řešení…

Příspěvek upraven 19.03.17 v 14:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.15 19:24

@soldi Mas pravdu, že mě neprvujou blbosti :-) To vše ale vyplývá z toho, že mám za sebou za poslední tri roky opravdu náročné období, fakt jedna jobovka za druhou a už me pak podráždí snad všechno. Vždycky si říkám,,nenech se vytacet, ber to s nadhledem" ale pak malej zase něco vyvede a úplně na to zapomenu a jsem vynervovaná.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama