Jsou vám vaše děti podobné?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4622
27.9.20 07:20
@Netopirek píše:
Aspoň všichni víte jak budete vypadat ve stáří :mrgreen:

A to se vyplati :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
27.9.20 07:25

Dcera je po tátovi a syn podobný na mě. Ono se celkově řiká, že jsou vnoučata na prarodiče a ne rodiče.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5487
27.9.20 07:29

My máme 3 mixy. Když vidíme fotky malinkých, byli jako miminka skoro stejní. Zajímavé je, že máme 2 hnědooké děti a jedno modrooké, a my máme oba oči zelené :nevim: Znám rodinu, kde si zrzek vzal černou maďarku a mají jednu porcelánovou panenku s rusými vlasy a jednoho havrana. :lol: :mrgreen: Ti tedy opravdu nevypadají jako vlastní sourozenci. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85476
27.9.20 07:31

Dcera je pry moje kopie, i chovanim i vzhledem.
Syn vypada vzhledove jako muj bratr.
Po tatinkovi toho moc nepodedili a to je hnedooky hnedovlasy, deti jsou modrooke, vlasy barva slamy po mne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
27.9.20 07:34

Kluci jsou fešáci po tatínkovi :mrgreen:. Už jsou dospělí - vysocí, se super postavou. Nejsou si spolu moc podobní, ale vidím v nich rysy nás obou. Se starším jsme vzájemně nějak napojeni. Stávají se nám stejné věci, třeba jeho i mě najednou rozbolí hlava, máme chuť na stejné jídlo, vzpomeneme si na stejnou věc. Je to zajímavé, občas se zkoušíme a funguje to. Ale spíš se tomu zasmějeme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Elenloth
27.9.20 07:38

U nás je nejstarší syn podobný na manžela, nebo tedy ještě víc na jeho otce (podle starých fotografií). Prostřední má spíš moje rysy a nejmladší je mix obou a vypadá každý měsíc jinak. Ale po manželovi má nazrzlé vlasy.

  • Citovat
  • Upravit
1695
27.9.20 07:40

Naše jsou spíš do manželovy rodiny, ale oči mají po mně. Nejmladší je klon nejstaršího a prostřední je celá švagrová a tchyně, což je výhoda, protože jsou narozdíl ode mě krasavice. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4507
27.9.20 08:01

Syn je mi hodně podobný už od mimina. Nejhorší je, ze někdy když vidím jak děla pysky a tak, úplně vidím sebe jako dítě, když mě někdo natočil na video :lol: Má takové jemnější rysy, ale jsem rada, protože manžel je nosál s velkou hlavou… :mrgreen: akorát má syn každé oko jiné, jedno po manželovi a jedno po mě…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ludmilaadamkova
27.9.20 08:08

Malá dělá úplně stejně xichty jako moje mamka já jsem zase podobné její mamce asi to máme on generaci. Plus u nás se dědí leváctví v ženské linii prvorozených. Už 5. Generace a předtím už nemám info.

  • Citovat
  • Upravit
15995
27.9.20 08:11

Starsi je kopie manzela, kdyz se kouknu na jeho fotky z detstvi tak tak na 90%. Mladsi je na moji stranu, ale spis nez me pripomina meho starsihi brachu. My jako sourozenci jsme jak geneticky experiment :mrgreen: Tata kombinace vlasy/oci svetla/svetla, mamka je tmava/tmava. 3 deti s kombinaci svetla/svetla, svetla/tmava a tmava/tmava :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6024
27.9.20 08:21

Muj synovec je mi vic podobny nez me vlastni deti :lol:
Starsi vzhledove je mix nas obou. Kazdopadne povaha, gesta a mimika… cely muj tata.
Mladsi vypada jako tchyne a cela ta jejich familie. Ten od me nema skoro nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
27.9.20 08:26
@Pantalaimon píše:
Naše jsou spíš do manželovy rodiny, ale oči mají po mně. Nejmladší je klon nejstaršího a prostřední je celá švagrová a tchyně, což je výhoda, protože jsou narozdíl ode mě krasavice. :lol:

ty jo, tak za tuhle větu smekám :palec: Neobvyklý mix sebekritiky, nezaujatosti a možná i kapka diplomacie :think: Na tchýně a švagrovky zde obvykle lítají drsná slova, a ty je takto oceníš :palec:
Musí být radost mít tě za snachu/švagrovou :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
27.9.20 08:28
@Verurizeckova píše:
Syn je mi hodně podobný už od mimina. Nejhorší je, ze někdy když vidím jak děla pysky a tak, úplně vidím sebe jako dítě, když mě někdo natočil na video :lol: Má takové jemnější rysy, ale jsem rada, protože manžel je nosál s velkou hlavou… :mrgreen: akorát má syn každé oko jiné, jedno po manželovi a jedno po mě…

barvou, nebo i tvarem? :mrgreen: :kytka: Jestli to není světle modrá a temně hnědá, tak si toho řada lidí ani nemusí všimnout…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4979
27.9.20 08:47

Obě moje děti jsou podobné na mě, dcera jak přes kopírák, taky na mého bratra a mamku. Syn byl jako miminko celý můj táta. Tak doufám, že po mém muži zdědí aspoň schopnosti a dovednosti :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4507
27.9.20 08:50

@pe-terka kdyby to bylo i tvarem, bylo by to hustý :lol: každopádně barvou, jedno oko má sedozelene a druhé hnědé, takže vidět to je dost, ale prý je to sexy, tak uvidíme, jakou frontu ženských budeme mít před barakem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová