Kam doma odkládáte kabelku?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26270
17.5.14 21:19

Holky A CO NOSÍTE V KABELCE?
já tam nosím úplně všechno, spoustu zbytečných věcí, ale co kdybych je náhodou zrovna potřebovala a proto mi vyhovují velké kabely, i když se mi moc líbí malé kabelčičky. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33916
17.5.14 21:22

@budla kabelku hodím někam do rohu a už mě nezajímá. Peněženku nevyndavám a mobil taky né, protože jsem ráda, že ho neslyším :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
870
17.5.14 21:23

@SussieS hm, ja jsem rada, ze mam veci na prebaleni, nahradni obleceni, jidlo pro malou, nejakou hracku a aspon klice, penize a mobil. Ale ta extra tasticka na moje drobnosti je dobry napad!! :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
17.5.14 21:23

@missmiri Brrr. 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4465
17.5.14 21:25

@budla Fakt je to super, nikde se ti nic neválí, nemusíš to nikde lovit a hledat po celý kabelce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
982
17.5.14 21:26

V předsíňové stěně je jedna police moje, na kabelku a další nezbytnosti. To je ta aktuálně používaná (někdy se sejdou i dvě a batoh) ostatní průběžně schovávám a vyndavám ze skříně v ložnici. Po příchodu domů si vyndám mobil, pokud nezapomenu :D a pro ostatní věci chodím průběžně, když je potřebuji. Mám tu výhodu, že předsíň máme ve stejném patře ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
870
17.5.14 21:26
@SussieS píše:
Bezdětná :) Ale nemyslím si, že se to s dětma změní, kabelky miluju a s jednou si to nedovedu představit :D Navíc takové drobnosti jako právě kapesníčky, balzám, kapky do očí, atd, to vše mám v té jedné taštičce. Takže pak manipuluju fakt se 4 věcma - mobil, peněženka, klíče, taštička :palec:Příspěvek upraven 17.05.14 v 21:16

jinak, mam kabelek take plnou satnu, ale jaksi nejsou vhodne pro matku 2 deti :lol: pripadne se naprosto nehodi k mym momentalne nejoblibenejsim a nejpohodlnejsim botam :,(
Kramflicky jsem na nasledujici 2/3 roky vzdala :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33916
17.5.14 21:26
@Malaga píše:
Holky A CO NOSÍTE V KABELCE?
já tam nosím úplně všechno, spoustu zbytečných věcí, ale co kdybych je náhodou zrovna potřebovala a proto mi vyhovují velké kabely, i když se mi moc líbí malé kabelčičky. :)

deštník, záložní taštičku, andílka pro štěstí, kapky do očí, perfém a lesk na rty ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
17.5.14 21:27
@Malaga píše:
Holky A CO NOSÍTE V KABELCE?
já tam nosím úplně všechno, spoustu zbytečných věcí, ale co kdybych je náhodou zrovna potřebovala a proto mi vyhovují velké kabely, i když se mi moc líbí malé kabelčičky. :)

Kromě peněženky, klíčů a mobilu tam mám vždy kapesníčky, malý krém na ruce a propisku. Případně deštník. A igelitový sáček, když nezapomenu vrátit dovnitř, tak i tašku na nákup. Sezónně otvírák, lžíci (na meloun :lol: ) nebo zapalovač (nekouřím, ale vždycky někdo somruje). Jinak už asi nic takhle pravidelně. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5473
17.5.14 21:29

Odkládám kamkoli, kam nedosáhne mladší syn, jinak jí podrobí zkoumání (=roztahání věcí, zmuchlání peněz), nejčastěji na věšák hned za dveřmi, mobil si vyndávám, peněženku nepotřebuju (doma máme all inclusive :mrgreen: ). Když jsme bydleli v bytě, měla jsem v předsíni odkládací židli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1483
17.5.14 21:29

@Litta Jojo, brrr :mrgreen: ale bohužel. Když mu něco řeknu, tak se naštve.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
870
17.5.14 21:30
@veria píše:
Na co doma peněženku? Nechávám v předsíni a vubec do ni doma nelezu. Jen mobil vyndam.

Ja z ni neustale lovim nejake ucty do ucetnictvi, a taky jsem zjistila, ze kdyz do ni doma pred odchodem nekouknu, vetsinou musim letet do bankomatu a pritom jsem si v klidu mohla vzit doma hotovost :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
17.5.14 21:32
@Malaga píše:
Holky A CO NOSÍTE V KABELCE?

Peněženku, mobil, klíče od domu a auta, propisku, vlhčené kapesníčky, žvýkačky a někdy i deštník, časopis nebo knížku :D

Příspěvek upraven 17.05.14 v 21:32

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
17.5.14 21:32
@AniNevim píše:
ze se nam hlavou prohnalo stejne misto? :P :mrgreen:

Jestli se ti prohnalo hlavou švihlá na zemi u PC, tak ano :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
870
17.5.14 21:32
@missmiri píše:
Tak takhle se zasmát jsem při dnešním pochmurném dni opravdu potřebovala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Přála bych Ti mít doma mého muže. Pracovní baťoh na zemi v obýváku, tepláky, trenky na židli v obýváku (běda jak to sklidím), posmrkaný kapesník na sedačce :-D

No, to by mi vadilo :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný