Kamarádka Praha 5 - Zbraslav

  • Otevřená skupina

Chybí ti kamarádka a nemáš si s kým popovídat?

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5514
12.3.15 09:27

Ahoj :) píšu tedy oproti vám s extrémním zpožděním ale tak snad to ještě pro někoho třeba bude aktuální. Je mi 22 a čekáme chlapečka 5.7. :)
Na Zbraslavi bydlím sice už přes tři roky (nahoře před Lidlem), ale doteď mi nevadilo že se tu s nikým neznám. Je tu mezi vámi pořád někdo, kdo by měl zájem se seznámit? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1212
14.3.15 09:08

@Betusak ahoj, my se na Zbraslav stěhujeme v červnu a termín mám 21.9. (zatím teprve 12tt a čeká nás screening…) :) máme byt Nad starou pískovnou, takže kousek od tebe :) V dubnu mi bude 25 :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5514
14.3.15 09:14

@Luciii90 jee to je super! :) tak to se muzeme nekdy sejit :) budeme mit i male kousek od sebe :mrgreen: gratuluji k tehotenstvi a hodne stesti na screening :srdce: ten prvni byl zatim nejkrasnejsi :) az je mi lito jak rychle to utika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1212
14.3.15 09:26

Čeká mě 23.3. tak snad bude vše ok :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5514
14.3.15 09:28

@Luciii90 urcite bude :) je to jsem rada ze jsi napsala, ja uz tu ziju takovou dobu tak je mi lito ze tu nikoho neznam :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1212
14.3.15 09:55

@Betusak taky jsem si říkala, že tam bude nuda.. Stěhujeme se z Liberce. V Lipencícch má přítel rodič, tak to budu mít blízko na zahrádku a do bazénu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5514
14.3.15 09:58

@Luciii90 je to mate dobry :) to nase rodina bydli daleko. Ale je to tu skvely na vylety :palec: musim nechat ze zbraslav je asi nejkrasnejsi cast prahy ve ktere jsem byla. Jsem rada ze mame to stesti ze tu bydlime :) takova trochu vesnice ve meste :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1212
14.3.15 10:26

@Betusak právě, je tam klídek a přitom je to Praha… navíc Lidl kousek, takže za mě :potlesk: už se tam moc těšíme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5514
14.3.15 11:52

@Luciii90 jo ten lidl je bezvadnej :mrgreen: chodim si tam rano pro snidani :palec: nedavno v nem zavedli tu pekarnu tak maji moc dobre pecivo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1212
14.3.15 12:12

@Betusak a příští měsíc mají mít těhotenskou módu :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1212
21.10.15 10:32

@Betusak Ahoj, bydlíte ještě na zbraslavi? Máme už miminko na světě a nějak mi chybí někdo na procházky s kočárkem (přítel je až do večera v práci…) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
19.11.15 08:53

Hledám kamarádku

Ahoj maminky,
hledám kamarádku na pokec a procházky. 1.10.2015 se mi narodila holčička. A nikoho na Zbraslavi neznám. Pocházím totiž z Opavy. Budu moc ráda, když se někdo ozvete. Přeji hezký den :mavam: Petra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5514
19.11.15 09:11

@Petra 24 ahojky :) tak pojď dneska s námi ven :) budu vyrazet za chvíli :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5514
19.11.15 09:12

@Luciii90 jak jsi na tom ty? Já už mám po státnícich tak sem volnaa :D nechceš jít taky? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1212
19.11.15 10:58

Ahojky, dnes to nestihnu, máme toho moc.. Co zítra? Nějak po obědě? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny