Kamarádka Praha 5 - Zbraslav
- Otevřená skupina
Chybí ti kamarádka a nemáš si s kým popovídat?
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Ahoj
píšu tedy oproti vám s extrémním zpožděním ale tak snad to ještě pro někoho třeba bude aktuální. Je mi 22 a čekáme chlapečka 5.7. ![]()
Na Zbraslavi bydlím sice už přes tři roky (nahoře před Lidlem), ale doteď mi nevadilo že se tu s nikým neznám. Je tu mezi vámi pořád někdo, kdo by měl zájem se seznámit? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Betusak ahoj, my se na Zbraslav stěhujeme v červnu a termín mám 21.9. (zatím teprve 12tt a čeká nás screening…)
máme byt Nad starou pískovnou, takže kousek od tebe
V dubnu mi bude 25 ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Luciii90 jee to je super!
tak to se muzeme nekdy sejit
budeme mit i male kousek od sebe
gratuluji k tehotenstvi a hodne stesti na screening
ten prvni byl zatim nejkrasnejsi
az je mi lito jak rychle to utika
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Luciii90 urcite bude
je to jsem rada ze jsi napsala, ja uz tu ziju takovou dobu tak je mi lito ze tu nikoho neznam ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Betusak taky jsem si říkala, že tam bude nuda.. Stěhujeme se z Liberce. V Lipencícch má přítel rodič, tak to budu mít blízko na zahrádku a do bazénu ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Luciii90 je to mate dobry
to nase rodina bydli daleko. Ale je to tu skvely na vylety
musim nechat ze zbraslav je asi nejkrasnejsi cast prahy ve ktere jsem byla. Jsem rada ze mame to stesti ze tu bydlime
takova trochu vesnice ve meste ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Betusak právě, je tam klídek a přitom je to Praha… navíc Lidl kousek, takže za mě
už se tam moc těšíme ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Luciii90 jo ten lidl je bezvadnej
chodim si tam rano pro snidani
nedavno v nem zavedli tu pekarnu tak maji moc dobre pecivo ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Betusak Ahoj, bydlíte ještě na zbraslavi? Máme už miminko na světě a nějak mi chybí někdo na procházky s kočárkem (přítel je až do večera v práci…) ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Hledám kamarádku
Ahoj maminky,
hledám kamarádku na pokec a procházky. 1.10.2015 se mi narodila holčička. A nikoho na Zbraslavi neznám. Pocházím totiž z Opavy. Budu moc ráda, když se někdo ozvete. Přeji hezký den
Petra
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Petra 24 ahojky
tak pojď dneska s námi ven
budu vyrazet za chvíli ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Luciii90 jak jsi na tom ty? Já už mám po státnícich tak sem volnaa
nechceš jít taky? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahojky, dnes to nestihnu, máme toho moc.. Co zítra? Nějak po obědě? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Návštěvy uživatelů
- lentille , 15.3.26 12:06
- peknyosel , 28.2.26 00:33
- Zpavlí , 14.1.26 13:34
- 1xxyyzz1 , 26.12.25 21:06
- Světluška Culikova , 3.12.25 03:03
- AjaF , 14.11.25 18:18
- sssvetluska , 31.10.25 13:25
- petra-ema , 30.10.25 15:02
- Deni.Tr , 25.10.25 21:30
- Bubu2828 , 25.10.25 14:44
- Gingergirl , 1.10.25 20:40
- RadiatorStudeny , 21.9.25 12:09
- Bellino , 10.9.25 05:11
- GabinkaCh , 1.9.25 22:45
- Martija , 8.8.25 20:13
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 01:46
- Noku
- 2
Změny rodidel po 3. porodu
- 23.6.26 23:58
- Anonymní
- 1
Jak se zbavit komárů, když máme miminko?
- 23.6.26 23:22
- Sára2020
- 6
Zkušenosti s podlahová myčkou Tineco
- 23.6.26 22:37
- Striky
- 1
Colonnade pojišťovna
- 23.6.26 22:04
- stinga
- 4
Předčasně uzavřená velká fontanela a...
- 23.6.26 20:45
- Karolína2020
- 1
Svědivá vyrážka , prosím radu
- 23.6.26 22:34
- Aries6
- 6
Asi jsem vše pokazila víc..
- 23.6.26 22:59
- Klávesa289
- 30
Sportování v těhotenství (kolo, lyže)
- 23.6.26 22:11
- Hobitka
- 12
Těhotenské nevolnosti (7 tt) a práce
- 23.6.26 23:22
- Hanča1234
- 6
Nové příspěvky
Bulovka – ortopedie
- 24.6.26 04:16
- xkamilkax
- 9
Jak probíhá zkouška na vysoké škole?
- 24.6.26 03:38
- Lollitka
- 54
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 01:46
- Noku
- 2
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 24.6.26 01:38
- Noku
- 67
Milenky sem nová diskuze
- 24.6.26 01:22
- M_Vladim
- 113872
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 24.6.26 01:03
- JoHoP
- 315
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 24.6.26 00:18
- KalamityJohn
- 43423
Nedostatek sexu, partnerka se mu vyhýbá
- 24.6.26 00:02
- Černá Madonna
- 59
Nemáme rádi léto
- 24.6.26 00:02
- Risanka
- 9677
Změny rodidel po 3. porodu
- 23.6.26 23:58
- Anonymní
- 1