Kamarádka z okolí Jíčína či Semil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pitbul
Kecalka 153 příspěvků 05.05.16 19:26
Kamarádka z okolí Jíčína či Semil?

Ahoj Hledám kamarádku z okolí Lomnice nad Popelkou, Železnice, Semil nebo Jičína, jsem z Lomnice, mám dvě děti 3,5 roku a 3 měsíce, na pokec u kávy nebo kočárkování. Lucka

Reklama

Reklama

Reakce:

Katyka23
Nováček 2 příspěvky 03.08.17 22:19

Ahoj Lucko, jsem od Semil a ráda bych kámošku se stejně starými dětmi a snad i podobně smýšlející…já mám také 2 děti, 4 roky a 1+měs. Starší nechodí do školky..doufám, že to tvoje také ne;-)?
 Katka

pitbul
Kecalka 153 příspěvků 03.08.17 22:59

@Katyka23 Ahoj, syn chodí do školky tady v Lomnici, teď o prázdninách je doma. Dcerce je rok a půl :-)

Katyka23
Nováček 2 příspěvky 03.08.17 23:03

No je skvělý, že máme stejně staré děti, ale hledám někoho, kdo neškolkuje:-( a můj starší je kluk a mladší holka…nechceš si syna nechat raději doma??;-)

pitbul
Kecalka 153 příspěvků 03.08.17 23:07

@Katyka23 Rozhodně ne. Jonáška školka moc baví a hlavně dělá velké pokroky (je dost úzkostný, potřebuje socializaci a kolektiv), mimo školku mu chybí vrstevníci na hru. Měli jsme štěstí, školka tady je báječná a má skvělé učitelky

ŠárkaPu
Kecalka 103 příspěvků 23.09.17 23:02

@pitbul ahoj,já jsem přímo z Jičína, mám také dvě děti. Staršímu je už 8 a mladšímu teď 13 měsíců. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Padající stromeček a nekončící úklid. Skoncujte s iluzí dokonalých Vánoc

Jako děti jsme si neuměly nepředstavit, co všechno stojí za vytvořením pravé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pink se rozhodla vychovávat své děti genderově neutrálně

Zpěvačka Pink (38) odmítá svým potomkům vnucovat jakékoliv zažité stereotypy.... číst dále >

Sedm věcí, které nečistíte dostatečně a mohou ohrozit vaše zdraví

Poctivě třídíte spodní a svrchní prádlo, používáte při praní vysoké teploty a... číst dále >

Reklama