Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Lennn no kéž by se to i mě neopakovalo…já jsem chodila do havířova a s péčí jsem byla spokojená, když na to přišli v 36tt, tak jsem byla i v nemocnici, ale když se můj stav zlepšil, pustili mě domů…ale už dlouho bydlím jinde a český těšín je pro mě blíže, tak proto chci přestoupit, ale hlavně proto, že bych se nevládla vrátit do ordinace, kde jsem byla těhotná a nyní miminko nemám ![]()
tak děkuji za info ![]()
Caute holky, zajimalo by me zda nekdo nevi kdy bude dodelane nove porodni odděleni v Karvine?
Ahoj holky mám na vás prosbu v roce 2015 jsem rodila ve FNO Poruba letos mám termín v říjnu ale vím na 100%,ze už tam nechci, chtěla bych rodit v Karviné-Ráji. Proto mě zajímá, jestli je nutno se tam registrovat nebo můžu přijet když dostanu kontrakce? Uvažuji i o nadstandardním pokoji ale nevím jak to v Karviné chodí. Můžete mi někdo poradit? Máte z vás některá čerstvé dojmy zkušenosti prosím? Díky moc
Taky prosím ještě mám otázku známá se zmínila že dr fialovy pacientky mají přednost před cizíma vlastně pokud nechodím k fialovi mám smůlu? Děkuji
Já tam rodila koncem roku 2014. Žádnou registraci jsem tam neměla, ale já jsem z Karviné a chodila jsem tam už od 36 tt na monitor, poslal mě tam můj gynekolog. Jak je to s rodičkami odjinud nevím, ale prostě bych tam zavolala a zeptala se. Nadstandard pokud je volný a není třeba již zamluvený pro rodičku, která má určený nástup by ti měli dát bez problémů. Radši ale zavolej a zeptej se. Jinak z doktorů mohu doporučit pokud tam stále pracuje MUDr. Hassana, byla jsem s ním maximálně spokojená.
V Karvine jsem rodila loni v prosinci. Prijela jsem, az kdyz jsem mela kontrakce, nikde jsem se predem neregistrovala. S panem Hassanem musim souhlasit, velmi prijemny doktor. Byla jsem na obycejnem pokoji, ale nikoho mi tam za celou dobu nedali, takze jsem mela taky takovy „nadstandart“
Jinak na placeny pokoj se me ptali pri prijmu, takze pokud by byl volny, urcite by nebyl problem.
Ahojky…je tady někdo kdo bude v brzké době rodit v Karviné? Já se tam během třech měsíců chystám… Třeba se s někým potkám ![]()
@Evculka tak to se tam možná potkáme…já mám sice termín az 25.10, ale stát se může cokoliv ![]()
@Kerrynka87 přesně stát se může cokoli a jak se cítíš probíhá těhotenství v pořádku?
@Evculka ahojky…no prozatím je všechno v pohodě akorát to vedro mě zabíjí ![]()
@Kerrynka87 ani nemluv je to síla jsem z toho věčně unavená a navíc mám doma 3 letou holčičku a mám teď i jiné zdravotní problémy takže se moc odpočívat nedá. Který týden přesně jsi? Čekáš holčičku nebo chlapečka? Kamarádka je cca o 3 týdny kratší dobu těhotná než já taky bude rodit v Karviné asi kolem 20.10. tuším
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.