Porodnice Karviná

, http://www.nspka.cz/cs/pacient/oddeleni/luzkova...

vrchní sestra: 596 383 266 (402)
novorozenecké oddělení: 596 383 275
laktační poradkyně nonstop: 731 505 348

Primář: MUDr. Petr Fiala

Porodnice v Karviné poskytuje 16 standardních dvou a čtyřlůžkových pokojů a navíc dva nadstandardní jednolůžkové pokoje s vlastním soc zařízením, televizí, lednicí, telefonem atp. K dispozici pro první dobu porodní zde najdete porodnické míče, masážní vanu, sprchu, žíněnky, masážní válečky, ribstole a radiomagnetofon, který má za úkol navodit atmosféru. Porodnice je nositelem diplomu Baby Friendy Hospital.

Doporučují maminky porodnici Karviná?

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Karviná

Rodila jste v porodnici Karviná?
doporučuje
Porodnice Karviná - ivana.sy 13.05.19 napsala :

Porodnici jsem vybrala na základě dřívějších zkušeností a dala jsem i na doporučení. Nezklamaly mě. Snad jen 2 mladší doktorky nic moc, ale doktorka Tatarková a doktor Konečný super. Porodní asistentky, sestřičky na novorozeneckém i poporodním skvělé. Nikdo nebyl nepříjemný. A to jsem byla po císaři, takže se mnou bylo víc práce.
Co mě hodně překvapilo byl přístup ke kojení. Nikdo mě násilím netlačil, že musím musím musím!!! Naopak. V klidu, že uvidíme, jak to půjde. Fakt si daly holky tu práci a poradily. A šlo to. Lépe než u mých starších dětí.
Co mi kapku vadilo - nadstandartní pokoje jsou na poporodním hned u dveří na oddělení. Takže máte soukromí, ale v době návštěv jste jak na vrátnici.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Porodnice má na stránkách seznam.
Místo sportovní tašky doporučuji nabalit se do kufru na kolečkách.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Gaba-zaba 14.02.19 napsala :

V Karviné jsem rodila v červenci 2018. Měla jsem rizikové těhotenství - vcestnou placentu a můj gynekolog mi doporučoval porodnici v Ostravě Porubě. Při vyšetření v porodnici v Porubě, kdy mi lékař tvrdil, že blížící porod nechají proběhnout přirozeně i přesto, že placenta byla na hranici a také věděl, že první dítě se narodilo císařským řezem a při druhém porodu kvůli zúženým porodním cestám jsem ztratila mnoho krve a poté musela na transfuze na JIP. Rozhodla jsem se, že v Porubě rodit nebudu! V Karviné se ošetřující lékař po odsouhlasení pana primáře rozhodl pro plánovaný císařský řez. Od mého nástupu do porodnice až do propuštění byl veškerý personál milý, vstřícný, usměvavý a přátelský. Od paní doktorky jsem se poté dozvěděla, že přirozeně bych porodila se ztrátou krve, ale placenta by ve mně zůstala a pro její odstranění by mě museli stejně po porodu otevřít. Jsem ráda, že jsem dala na svou intuici a rozhodla jsem se pro Karvinou. Mnohokrát děkuji panu primáři, lékařům, sestřičkám, sanitařkám i paní uklizečce, jak se o mě i dceru úžasně starali a zpříjemnili nám celý pobyt.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nechodit rodit do porodnice v Porubě, přesvědčila jsem se, že tam neberou ohled na individuální případ rodičky, ale funguje tam systém „pásové linky“ komplikacím se tam nepředchází, ale ty se řeší, až nastanou. Pokud chcete pěkné vzpomínky na porod, jít rodit do Karviné.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Dobrou náladu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 13.11.18 napsala :

Nemocnici jsem měla vybranou v Krnově, ale na úkor dojezdu jsem nakonec volila Karvinou (i když bydlíme u Frýdku-Místku). S Karvinou jsme byli max spokojeni. Příjemný personál od sestřiček na přijmu po paní uklízečku na gynekologickém oddělení. Připlatili jsme si za rodinný pokoj a byli jsme tam jak na hotelu. Nešlo si na nic ztěžovat. Všichni usměvaví a ochotní. Porod proběhl v pořádku a byla splněna má porodní přání.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě se jeďte předem podívat, ať víte co a jak. Srovnat si myšlenky, co si přeji a co ne.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Brčko. :-D

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Angel-X 06.08.18 napsala :

V mém případě druhý (vyvolávaný) porod.

Příjem: rychlý, příjemný, předporodní pokoj pěkně vybavený.

Porod: porodní sál vybavený z mého pohledu skvěle. Možnost využití porodní stoličky, žíněnky, sedacího vaku, vany.
Oceňuji soukromí a skvělý přístup pana doktora Fialy a paní porodní asistentky Kasparkové.

Oddělení šestinedělí: prostě šestinedělí :-), dítě u sebe, pokoj vybavený přebalovákem s vaničkou pro mimčo.

Novorozenecké oddělení: sestřičky i paní doktorky moc milé a příjemné, kdykoli ochotné poradit či pomoct ať už s malým nebo s kojením.

Personál: příjem: sestřička Simona; u porodu: MUDr. Petr Fiala, PA: Pavla Kasparková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Projít si seznam na stránkách porodnice (co vzít s sebou).
Vypsat si, pokud možno, dopředu potřebné papíry, mít ofocený oddací list - vše uvedeno na stránkách porodnice.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vše, co píšou na stránkách porodnice. Ze své zkušenosti bych si příště přibrala více jednorázových kalhotek a poporodních vložek, a alespoň dva toaletní papíry (pokud máte někoho, kdo vás tím může během návštěvy zásobit, tak nemusíte.)

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karviná - Ajuszka 05.09.17 napsala :

Rodila jsem zde v srpnu 2017.Po přečtení všech recenzi jsem se tam vlastně těšila, jelikož mám syndrom bílého pláště, tak jsem si říkala, že je super, že jdu rodit někde, kde se k rodičkám chovají mile.

Po 4 dnech ježdění do poradny, kdy poslední 2 dny už jsem měla stahy opravdu silné, ač nepravidelné. Pořád mi bylo řečeno jednou nejmenovanou lékařkou, že to jsou poslíčci. Dnes vím, že to poslíčci nebyli, neboť falešné kontrakce netrvají 2 minuty v kuse. Takže po 4 protrpěných dnech mě v noci milostivě přijali (při mém štěstí opět tatáž paní doktorka) a nechali mě trápit se ještě celou noc. Podotýkám, že jsem ty 4 dny nespala, jelikož 8 minut mezi kontrakcemi se spát opravdu nedá. Díky tomu nahoře, že mi následující den, i přes opětovnou službu stejné doktorky, která tam snad bydlí, seslal pana doktorka, jehož jméno bohužel nevím. Nicméně mě ráno v 8 přivítal se slovy: „Dnes porodíme.“

V 9 mi dali klystýr, v 10 píchli vodu a v poledne byla malá na světě. Nicméně porod byl pro mě velmi hrozný zážitek, neboť díky zanedbané péči paní doktorky došlo k tomu, že dcera byla celá zamotaná v pupeční šňůře napůl cesty ven, tudíž mi byla doslova vytlačena z břicha. Kdybych věděla jméno pana doktora, tak ho vynesu do nebes, díky němu mám zdravou dceru, nechat to na paní doktorce, kdo ví.

Co se týče péče potom. Vše muselo být hned. Hned musel být i monitor před porodem, nikoho nezajímalo, že mám kontrakci a že by bylo fajn počkat tu minutu, než to přejde. Tak samo muselo být rychle snědeno jídlo, snad během půl hodiny, neboť poté přijela paní pro nádobí a obličej, který nasadila, když jsem si snad dovolila kojit dítě, místo abych rychle snědla oběd, když ona si přijela pro nádobí. Koupání mi bylo ukázáno jednou a to jejich rychlou metodou, neboť v tom samozřejmě mají praxi. Další koupání jsem vyděšeně absolvovala úplně sama, aniž by u mě někdo byl a třeba mi trošku poradil.

Jestli se někdy vzpamatuju z protrpěných 4 dní a následně šíleně bolestivého a plného strachu konce, budu hodně přemýšlet, zda-li zvolím tuto porodnici pro porod svého dalšího dítěte.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Marinn 28.08.17 napsala :

Zdravím. Je mi 20 let a v červenci 21.7. jsem porodila svého prvního syna.
Jako prvorodička můžu říct, že jsem měla termín 11.7., tudíž jsem 10 dní přenášela, takže jsem jezdila každý den do Karviné na ozvy. Už při ozvách byly sestřičky moc hodné, nemohu si stěžovat. V pátek 21.7. jsem měla v 7 ráno nástup na císařský řez. V 9:15 jsem šla na sál, 9:32 se malý narodil. Všechno šlo rychle, až na malé komplikace na sále jsme to vše zvládli hlavně s pomocí přítele, který tam byl se mnou až do večera. Personál velice zdvořilý a milý. Nemůžu si tuhle porodnici vynachválit, pomohli s kojením, se vším, co bylo potřeba vědět jako prvorodička. Moc všem doporučuji.

Personál: MUDr. primář Petr Fiala

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Mít dobrou náladu a těšit se na své štěstí, které si odneseme domů. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor, plenky, ubrousky, vložky, vložky do prsou.
Košili půjčí a velice dobře se v ní kojí.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Ruza611 13.03.17 napsala :

V téhle porodnici jsem porodila svého prvního syna a v říjnu zde s radostí odrodím i své druhé mimčo. Jako prvorodička jsem v 1 ráno panikařila a po prasknutí vody ihned volala sanitku. Pomoc v sanitce za 1 super pokec a dost srandy. Vše si pamatuju matně, všechno se to odehrálo tak tyhle a přitom jsem tam strávila 17 hodin.

Dostala jsem košili a poslali mě si lehnout a čekalo se, až se něco začne dít. Poslali mě pak na sál, kde jsem měla k dispozici vložky, balóny, vanu .. vše bylo perfektní. Největší radost asi udělá ta přichystaná postýlka. Vše se rozjelo pořádně kolem 15:00, chodili mě kontrolovat a se vším pomáhali.

Stále jsem myslela, že už je to ono…A stále nebylo. Až kolem 18:00. Jedna doktorka řekla „ještě je čas“, druhá, že už bychom to možná zvládly, do toho přišel pan Fiala, koukl na mě a řekl „To dáme“. Řekl „zatlačte“ a trochu mi tlačil na bříško, aby pomohl a vše bylo ok. Co se týče šití.. nevěděla bych o tom vůbec, kdyby mi o tom neřekli.

Po tom všem to je snad to nejmenší. S laktační poradkyní taky za 1, dali mi malého a hned po porodu a hned mu cpali prso. Chytl se hned.

Jinak jsem ráda, že jsem měla tak super porod a hrozně doufám, že druhý bude aspoň trochu podobný a trochu rychlejší. Za mě 1.

Personál: Fiala

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Co se týče maminky, košili vám půjčí. Je pohodlná a dá se v ní lehce kojit. Co se týče prcka, oblečení a zavinovačku taky půjčí, ale stejně jsem si malého po jednom dni oblékla do svého.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 09.02.17 napsala :

S porodnicí i personálem jak na porodních sálech, tak na novorozeneckém jsem byla velmi spokojena. Mohla jsem rodit v jakékoliv pozici, jaké jsem chtěla, asistentka byla velmi vstřícná a ochotná, nikdo na mě nijak netlačil, naopak všichni byli velmi podporující. Na novorozeneckém to bylo taky v pohodě, kojení šlo tak nějak samo, takže nebylo ani třeba pomoci laktační poradkyně, i přesto, že jsem byla prvorodička. Vřele doporučuji :-) Kdybych šla rodit podruhé, jinam bych nešla.

Personál: MUDr. Petr Fiala, as. Lasotová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hodně plen, ubrousků a poporodních vložek. Netřeba si brát vlastní košili ani župan, protože tam stejně všechny maminy lítají v eráru.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Karviná - Anonymní 30.12.16 napsala :

Z Karvinské porodnice mám rozporuplné pocity. Rodila jsem tam v listopadu 2016 svého prvního syna - průběh porodu bych hodnotila kladně, měla jsem štěstí na pana primáře i moc milou porodní asistentku, která se neustále starala o to, jak se cítím a radila mi, jak si ulevit od bolesti, nebo jak to vše trochu popohnat. Při samotném tlačení mi pak nabízela změnu polohy. Pan primář taky moc milý a klidný, nemohu si stěžovat. Prostředí porodního boxu bylo příjemné a intimní, cítila jsem se tam dobře.

První zádrhel, který měl nejspíš podíl na následných problémech s kojením, přišel u bondingu, kdy se malý sám od sebe nepřisál a personál tomu nijak nepomohl. Další věc je separace - rodila jsem večer a malého mi na noc vzali - že musím ležet a odpočívat a nezvládla bych se o něj postarat s čímž zpětně nesouhlasím, stejně jsem celou noc nespala, plná dojmů. A když by už nastal problém, se kterým bych si nedokázala poradit, jsou tam od toho přece sestry, aby mi přišly pomoci (navíc jsem platila nadstandard). Nejspíš pro ně ale bylo pohodlnější mít jej u sebe. Od „baby friendly“ porodnice bych to ale nečekala, spíš bych řekla, že budou proti oddělování miminka od matky i za cenu, že se budou muset trochu více starat (projít se za miminkem na pokoj).

Na oddělení šestinedělí mě zpětně zaráží přístup novorozeneckých sester ke kojení. První den jedna z nich zkoušela dát malému bradavku jen chvíli, nedařilo se, tak prohlásila, že mám malé bradavky, podstrčila mi klobouček a kojila jsem s kloboučkem. Malý nepřibíral, hubl a když jsem zkoušela kojit bez kloboučků, sestry tvrdily, že to není možné, že mám prostě kojit s kloboučkem, mě se první dny nechtěla rozjet laktace a tak malý dále hubl, až bylo nutné jej dokrmovat UM a museli jsme zůstat o den déle, než bylo nutné. Když nás pouštěli domů už s rozběhlou laktací, sestra připomínala, ať kojím kvůli malým bradavkám s kloboučkem a domů mi s sebou dali pro případ nutného dokrmu UM - až nyní jsem zjistila, že mi pro novorozeně dali sáčky s UM vhodným až pro půlroční kojence - vážně nechápu.

Doma i nadále malý neustále plakal až jsme o 4 dny později na první kontrole u pediatry zjistili, že celou dobu hladověl a nedokázal přes kloboučky efektivně sát a tak opět po propuštění zhubl… Doktorka nakázala v ordinaci vytáhnout prso, nabídnout jej malému bez kloboučku - malý se okamžitě napoprvé chytil a sál jak šílený!! Opravdu nechápu přístup novorozeneckých sester, které mi všechny celou dobu pobytu tvrdily, jak malý není schopný sát bez kloboučku a že ho „nemám trápit“ nabízení prsa bez něj. Tolik trápení bychom si ušetřili a malého by možná nebylo třeba dokrmovat UM aby přibíral, kdyby byly sestry trochu trpělivější… od okamžiku, kdy jsem odhodila klobouček malý přibírá ukázkově.

Karvinská porodnice je vhodná spíše pro rodičky, co už jedno dítě mají a vědí co a jak, aniž by je to musel někdo učit, já jako prvorodička, co nemá zkušenosti, jsem plně důvěřovala tomu, co říkaly sestry a bylo to, bohužel, spíš na škodu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 06.09.16 napsala :

Rodila jsem v Karviné v Únoru a musím říct, že první přijetí bylo docela v pohodě, personál vypadal mile. Jakmile mne pak nejmenovaná sestřička natáčela na monitor, tak jsem myslela, že uteču a okamžitě jdu do jiné porodnice! Tak bolestivý monitor jsem ještě nezažila… :(

No pak už to bylo docela v pohodě. :)

Oddělení šestinedělí a novorozenecké bylo super, sestřičky docela milé a ochotné. :) Podle mně to bude ve všech nemocnicích stejné, hodně záleží na personálu!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vložky, toaletní papír, pleny.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 25.03.16 napsala :

Depresivní prostředí, nic moc.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Julie83 09.10.15 napsala :

Pokud se chystáte do porodnice v Karviné, tak buďte zcela bez obav. Personál je tam naprosto luxusní a pan primář MUDr. Petr Fiala je opravdu naprosto úžasný člověk a podle toho vypadá i celé oddělení. V nemocnici jsem strávila celkem 8 dnů, tzn., že se tam vystřídalo hodně sester a ani na jednu nemohu říct půl křivého slova.

Kolikrát jsem si říkala, že to snad ani neberou jako práci, ale že je to musí fakt bavit, protože pro mě dělaly daleko víc, než musely. Partnera tam nechaly naprosto kdykoli bez jediného slova výtky po celou dobu, což pro mě bylo velmi uklidňující.

Co se týče oddělení šestinedělí, tak sestřičky opět naprosto úžasné. Se vším měly zlatou trpělivost, byť jako prvorodička s docela komplikovaným porodem jsem byla docela vystresovaná. Kubík se narodil přímo na Velikonoce, takže jsem ještě nezažila zrekonstruované porodní oddělení, nicméně kdybych měla hodnotit personál, tak nemám jedinou výtku a nedala bych jedničku, ale jedničku s hvězdičkou :-).

VELICE děkuji všem za jejich přístup! Zejména panu primáři MUDr. Petru Fialovi, sestřičkám paní Simoně Balasové a Mgr. Pavle Kasparkové.

Personál: MUDr. Petr Fiala, Simona Balasová a Mgr. Pavla Kasparková. Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 18.08.15 napsala :

Zkušenosti na velkou jedničku. V říjnu mě čeká třetí porod císařským řezem a určitě chci rodit u pana primáře Fialy! Této porodnici se nedá nic vytknout. :) Doporučuji.

Personál: MUDr. Fiala Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - vilma21 15.04.15 napsala :

S Karvinskou porodnicí jsem byla na 100% spokojená.

Porod byl těžký a komplikovaný, a přesto jsem se nebála, celou dobu se o mě starala pečlivě porodní asistentka.

Nesmím zapomenou pochválit všechny sestry a dětské sestry.

Porodnici doporučuji,šla bych zde rodit znova.Děkuji veškerému personálu za skvělou péči.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vložky.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky pro mimi.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - MonikaMu 30.01.15 napsala :

V karvinské porodnici jsem byla týden od 7. 1. do 14. 1. 2015. Za sebe můžu tuto porodnici jen doporučit.

Měli jsme nadstandard s více než nadstandardními podmínkami. Partner mohl být se mnou nejen před a během porodu, ale i později na šestinedělí neomezeně. Doporučuji si připravit porodní plán. V porodnici ho respektují, a pokud něco bylo potřeba změnit, vše se mnou konzultovali. Při porodu umožňují i alternativní polohy a podporován je také bonding.

Za celou dobu pobytu jsem se nesetkala s neochotnými nebo špatně naladěnými pracovníky porodního sálu. Velký dík patří panu primáři MUDr. Petru Fialovi za jeho profesionální a zároveň lidský a pohodový přístup. Ocenila jsem rovněž milý a klidný přístup porodní asistentky Simony Balasové, která také byla přímo u porodu. Celkově ale všechny porodní asistentky byly příjemné, vstřícné a ochotné pomoct v případě potřeby.

Spokojená jsem byla i s kolektivem na porodním a novorozeneckém oddělení. Faktem je, že koupání nebo kojení miminka mi sestřičky ukázaly jen jednou, ale pokud jsem si s něčím nevěděla rady nebo jsem potřebovala další informace, sestřičky mi vždy ochotně pomohly a poradily. Co se týká jídla, měla jsem možnost výběru z denní nabídky. Jídla bylo tolik, že nebylo v silách jednoho to všechno spořádat, a přitom nešlo o nadstandardní stravu za doplatek.

Prostory karvinské porodnice sice ještě stále čekají na rekonstrukci, ale z mého pohledu jsou nakonec důležitější lidé, které máte kolem sebe a kteří ve finále vytvoří klidnou a pohodovou atmosféru bez stresu. Díky perfektnímu kolektivu porodnice v Karviné mám jen ty nejlepší vzpomínky na porod našeho prvorozeného syna.

Personál: MUDr. Petr Fiala, PA Simona Balasová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Zachovat klid a pohodu, protože bez strachu jde všechno lépe. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Kuchyňské papírové utěrky na šití, příbor, pleny, vlhčené ubrousky, přebalovací podložky, vložky (na první dny mi dali v porodnici jejich vlastní).

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karviná - Garza 17.01.15 napsala :

Sestřičky i lékaři na porodním sále byli celkem milí, s personálem jsem tam problém neměla.

Po porodu jsem byla na nadstandardu na porodním sále, který patřil k oddělení šestinedělí. Sestřičky tam chodily tak 3× denně, obvykle donést snídani, oběd a večeři a ukázat mi, jak mám malou koupat, což bylo jednou, jinak se nikdo nestaral, jen v případě potřeby jsem měla volat z telefonu na pokoji.

Nemocnice má status Baby Friendly Hospital. Nejvíc mě baví z výpisu v péči o miminko po porodu toto: „Dodržujeme „Deset kroků k úspěšnému kojení„. Je to možné, pokud nejste na nadstandardu na porodním sále, kam se jim evidentně nechtělo chodit, a když už náhodou přišly, tak byly protivné. Vůbec mi s kojením nepomohly, a to ani přes to, že jsem byla prvorodička. Nezajímalo je, že kojím špatně, hlavně, že kojím. Nyní kojím jen částečně, jelikož jsem si musela po opuštění nemocnice nechat zhojit do krve "rozkousané“ bradavky od malé a stresem z kojení se přestalo tvořit mléko.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Rodit jinde.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 12.09.14 napsala :

V porodnici jsem byla jako prvorodička. Kvůli vyvolávání porodu a novorozenecké žloutence to bylo více než týden - vystřídalo se tu tedy několik sester na porodním a poporodním oddělení.

Kdybych mohla vrátit čas a věděla bych, že budu prvorodička s komplikacemi a nevystačím si sama, ale budu potřebovat pomoc, nikdy bych do NSPKA nešla.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nenechat se stresovat a ubíjet.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Karviná - Klari94 28.08.14 napsala :

Porodnické oddělení - jsou tam milé sestřičky, ale hrubí doktoři.

Poporodnické oddělení - absolutní nespokojenost. Sestřičky hrubé, s ničím vám nepomohou.

Kdybych měla znovu rodit, vybrala bych si jinou porodnici.

Personál: MUDr. Martin Konečný

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Přichystejte si pevné nervy. Některý personál se neumí chovat.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pleny, ubrousky, vložky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Leli_83 16.07.14 napsala :

V karvinské porodnici jsem rodila 24.5.2014 a byla jsem velmi spokojená. Už týden před porodem jsem na porodní oddělení docházela každý den na monitory, jelikož jsem přenášela. Pokaždé jsem se tady setkala s milými porodními asistentkami i ostatním personálem. Primář MUDr. Fiala je příjemný člověk, který mě do ničeho netlačil, po každém vyšetření vše vysvětlil a nechal mě samotnou rozhodnout, jaký další postup si zvolím.

Už to vypadalo na vyvolávání porodu, v pondělí jsem měla nastoupit, ale v sobotu si to malá rozmyslela a místo pravidelného dopoledního monitoru jsem přijela na příjem s kontrakcemi. Manžel mohl být celou dobu se mnou, což bylo obrovské plus a bohužel ještě ne všude je toto samozřejmostí. Měli jsme dostatek soukromí, klid, pohodu. A přestože jsem rodila na nezrekonstruovaném porodním sále, ve finále mi to bylo jedno, postaráno bylo o dceru i o mě výborně. Po porodu jsem pak měla komplikace a musela znovu na sál, ale opět jsem se setkala s prvotřídní péčí. Tímto děkuji MUDr. Kotrbovi a PA Evě Mustafě za profesionální přístup a slova uklidnění. :-)

Na poporodním oddělení jsem měla štěstí na nadstandard, takže obrovská spokojenost. Sestry na šestinedělí i dětské sestry byly opět velmi komunikativní a pečlivé. Měla jsem problém s kojením, prsa se nalila až noc před propuštěním, přesto mě dokázaly sestřičky uklidnit, poradit. Strašně vděčná jsem zejména jedné z dětských sester, bohužel neznám jméno (taková snědší, nakrátko ostříhaná, kolem čtyřicítky), která se mnou v podstatě „strávila“ jednu z nocí, kdy mi pravidelně nosila pro malou dokrmy, aby už nešla s váhou dolů, naučila mě krmit finger sondou a vůbec poskytla útěchu, když už jsem začínala panikařit.

Vím, že karvinské porodnici ubírá na jméně zejména zastaralé prostorové zázemí, ale věřím, že se všichni - maminky i personál - brzy dočkají stále slibované a odkládané rekonstrukce. Držím pěsti! :-)

Personál: MUDr. Jaroslav Kotrba, PA Pavla Kasparková a Eva Mustafa

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doporučuji především důvěru v lékaře a sestry, vědí, co dělají, a dělají to, jak nejlépe umí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor, toaletní papír.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 03.06.13 napsala :

Rodila jsem v Karviné dne 22. května. Trošičku jsem měla obavy z toho, jaká to bude porodnice a musím jim dát to nejlepší hodnocení.

Od prasknutí vody až po porod to trvalo 7 hodin a během té doby se ke mně nádherně chovali a komunikovali se mnou. Porod byl náročnější - malý musel ven zvonem.

Na šestinedělí byly naprosto skvělé sestřičky, které se přímo ukázkově staraly jak o maminku, tak i o miminko. My jsme si pobyt v nemocnici prodloužili kvůli žloutence, ale i tak byl celý personál skvělý. Sice trošičku starší zařízení, ale tohle bylo vykompenzováno tou skvělou péči a těmi skvělými radami, které nám tam dali. Docela jsem nakonec byla ráda, že jsem si nevzala nadstandard, protože jsem byla na pokoji s příjemnou paní, a ta se s mnou podělila o pár rad.

Za mě nejlepší porodnice a šla bych tam rodit znovu!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ať se nedají odradit veškerými negativními recenzemi. I když zařízení není super moderní, tak personál je naprosto báječný!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Kuchyňské ubrousky kvůli šití, příbor (který mi i půjčili).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - halusenka 02.02.13 napsala :

Všem doporučuju. :-) Původně jsem chodila k lékaři v Ostravě, jenže jsme se přestěhovali do Orlové, tak jsem chtěla rodit v Karviné. Nejdřív mě všichni strašili, jak je to špatná porodnice, ale i přesto jsem to riskla. A nemůžu si ji vynachválit.

Termín jsem měla 6.7.12, ale přenašela jsem 10 dní, takže jsem denně dojížděla na ozvy. Pak jsem 14.7. nastoupila na vyvolání - rodila jsem 3 dny, ale nemohla jsem se otevřít, takže mi to ukončili císařem. Ale musím říct, všichni se ke mě chovali hezky před i po porodu. Oo malou se taky krásné starali. Brzy nás nutili vstávat po operaci z postele a jsem za to ráda, protože jsem pak mohla mít malou pořád u sebe. Je to skvělá porodnice, musím opravdu všem doporučit. :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Neberte si sebou zbytečně noční košile a oblečky pro mimi, nebudete je potřebovat

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vložky, pleny, dudlík, příbor.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - marti-pil 24.04.12 napsala :

Všem jen a jen doporučuji. Na základě toho, že jsem navštěvovala předporodní kurz v Orlové, který byl přínosný a vážně supr (musím pochválit), měla jsem docela představu o tom, jak to tam vypadá.. I když není oddělení vybaveno nově, důležitější je personál a ten byl vážně super, jak porodní, tak novorozenecké i šestinedělí, nenarazila jsem na nikoho nepříjemného, vždy byli ochotní a milí.. Určitě supr je nadstandartní pokoj, kdykoliv mohl za námi někdo přijít a pokud se na něj nedostanete nebo to není ve finančních možnostech, tak si objednej nadstandartní stravu, udělají pro vás cokoliv si zamanete, až se mi nechtělo domů:)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Papírové kuchyňské utěrky (supr po sprše, nezašpiníte si ručník - doporučeno na kurzu),
poporodní vložky - dají vám jen pár v porodnici, ale ty stáli za to, asi zn. Bella,
příbor,
plínky a ubrousky pro mimčo

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Sandra Blazkova 20.02.12 napsala :

Ahojte maminky,

Dne 10.2.2012 jsem v porodnici Karvina porodila sekci holcicku Lauru. Personal na operacnim sále byl skvely vcetne sestricek na poporodnim a novorozeneckem. Zejmena bych chtela podekovat Haline Mihulove, ktera mi dala cenou radu jak kojit bez problemu a pomocneho kloboucku v leze. Uz kojim jen takhle, jelikoz si pri tom i odpocinu a nic me neboli:). Doporucuji pokud mozno nadstandard, jelikoz po sekci chodit pres chodbu na spolecne WC není zrovna prijemne, zatimco na nadstandardu je vse pekne , moderni a po ruce, prijemne prostredi opravdu léči. No byla jsem dojata a odchazela jsem se slzami v ocích jak se krasne o me postarali. Uprimne tedy doporucuji!!!!
Specialni dik patri panu MUDr. Fialovi za jeho lidsky a profesionalni pristup.
Mnohokrat dekuji Sandra z Nového Jicina

Personál: MUDr.Fiala, Halina Mihulova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vlozky, plinky,ubrousky a pribor

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - pigosek 14.11.11 napsala :

Má zkušenost s porodnicí je skvělá. Všemu co jsem uvedla v porodním plánu bylo vyhověno k mé plné spokojenosti. Primář Fiala, který mě rodil byl úžasný, trpělivý a vlídný. Stejně tak porodní asistentka. Vlasntě veškerý personál porodního oddělení jsou samé hodné a vstřícné sestřičky. Když jsem potřebovala poradit, nikdy mě neodmítly. I sestřičky z novorozeneckého fajn. Určitě doporučuji. Jela jsem do této porodnice ikdyž jsem z Ostravy a mám porodnici kousek od domu. Porod je více než cokoli jiného hlavně o lidech :).

Personál: Prim. MUDr. Fiala

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Plavací kruh kvůli nástřihu, který není uveden v seznamu věcí a dlouhé porodnické vložky, hodně!!!Mění se po každém použití WC a kojení, takže prakticky pořád. Příbor a lžičku na jogurty.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodní plán!!!Super věc, pokud plánujete hezký porod.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - timmka 01.06.11 napsala :

Původně jsme chtěla rodit v Porubě, chodila jsem i na kontroly a ozvy.Pak ale, ve 39tt. jsem si jednoho dne uvědomila, že s malým „není něco v pořádku“.Jeli jsme tedy nejblíže a to do Karviné. Syn se narodil císařským řezem „na poslední chvíli“ .Děkuji p. doktorce Barboře Kunzové, která je naprostý profík a dokázala včas rozhodnout, co bylo třeba.Také p. asistentovi Lipkovi, který byl u sekce. Šestinedělí - pokud jde o personál, mám vynikající zkušenost a musím přiznat, že jsem byla vůči Karviné předpojatá.Sestřičky skvělé, ochotné milé.Sestry z novorozeneckého není co řešit!!100× vám odpoví, vyslechnou, pomohou, donesou , seženou..nic není problém ve dne v noci.Na šestinedělí byla za celou dobu pobytu (6 dní) jen jedna sestra , se kterou jsme si nesedly - pro mě „stará struktura“ ale to je o lidech o jejich schopnostech sestry nepochybuji!Pokud jde o prostředí - bohužel toto je nedořešené, ale to asi všude.Několik maminek na pokoji s dětmi, spánek je neznámé slovo..Strava - ať tedy nemocnice promine, ale hrůza - samé bílé pečivo, skoro nic čerstvého ..ale pokud si připlatíte na nadstandardní stravu , ta je v pořádku.Stejně jako nadstandardní pokoj (já si jej vzala na poslední 2 dny) , ty ale bývají většinou obsazené.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Aby pobyt na šestinedělí brali jako nutnost, která nebude trvat dlouho a pokud jsou prvorodičky ať využijí možnosti konsultací s personálem.Nebojte se ptát! A poděkovat- sestry toho mají opravdu hodně.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír, na jizvu respektive její osušení - kuchyňské útěrky.Jsou jemnější než ručník a praktické.Vodu!!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 16.05.11 napsala :

Naprosto doporučuji rodila jsem cisařzkým řezem kdy miho ukončil pan Primář Fiala a zato mu velký dík. skusím napsat stručně moji skušnost.

Me těhotentví probíhalon naprosto suprovně. Jen v 33.týdnu mi začlo tvrdnou břicho tak po poradě jsem jela do nemocncie kde jsimě nechaly 7dní, stím žemi hrozí předčasný porod maly se dral na svět dostávala jsem kapaky a magnesko, sestřičky byli užasné. Chtěla bych dodat že v tomn 33.-týdnu jsme vypadal jako už bych šla rodit myslím velikost bříška :D Po týdnu mě pustily domů stím že je už vše v pořádku ale mam davát bacha.

Do Karvinské nemocnice jsem chodila na Ozvy od 36.tt ale ne na porodní ale na normální gyndu. Můžu říct skušenost mizerná, neochotní. Když sem přišla celá otelká napuchlá nevešla jsem se ani do bot Pan Doktror mi jen řekl že nejsem natelká ale jen tlustá pak jsem tam byla ještě jednou ale vždy jsme tam dlouho čekala tak jsem se rozhodla jít tentorkát na porodní kde maji více přistrojů na ozvy a nemusí se čekat, to jsem byla v 38tt a už jsem nemohla se ani hybat a bylo fakt zle bylo to děs me břicho bylo mega velké a odhad porodní váhy malého byl přes 4kg!! a To mě pan doktor chtěla nechat rodit přirozeně i když má výška je 155cm škoda jen že jsi nemůžu vzpomenout na jméno.

tak teda v tom 38tt jsem šla na porodní na ozvy abych nemusela čekat vtom druhéím patře na gyndě dlouho, zazvonila jsme řekla co jsi přeji a vzala mě teda sestřička a zapla ozvy. Pak zamnou přišel Primář Fiala a hned semě zeptal na odhad porodní váhy atd,,,a řekl jestly necchi jid císa¨řem že jsem malá a maly namě moc velký žebych měla moc těžký porod.Jsouhlasila jsem a a tak jsme se domluvily na Pátek 7.1.2011 kdy mi ukončil těhotenství přesně v 39tt A zato mu moc děkuji bylo to hodně naročné ten konec. A sama sobě děkuji že jsme šla do 6patra ane do 2 na ozvy, protože pan doktor z 2 by mě nechal snad ještě přenášet a rodit 5kilé dítě.

Malý Richard se narodil 7.1.2011 s vahou 4410g

Personál: Primář :Fiala Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Anonymní 18.02.11 napsala :

Zdravím všechny budoucí maminky :-). navštívila jsem porodnici v Karviné v únoru 2O11. Miminko se nám mělo narodit v březnu 2011 (ale přišlo na svět nečekaně o měsíc dříve). Měla jsem menší tlak v podbříšku, nebolestivý, ale nebylo to nepříjemné. Manžel se rozhodl, že pojedeme na kontrolu. nezbývalo mi nic jiného než poslechnout (a udělala jsem dobře!)… Vzali mě na porodní (na příjem), kde mi měřili ozvy, atd. Přístroj nic nezaznamenaval, pouze porodní asistentky můj pohled, že jsem asi moc citlivá (zbytečně), ale přístroj bohužel nezaznamenával nic, díky mému malému bříšku. První rada: bolí vás něco, tak si za tím pořád stůjte, a nebojte se jim to opakovat! Dali mi kapačku, která měla vše uklidnit a já mohla druhý den domů. Na porodním sociální zařízení nic moc! Záchod do, kterého se nemůže házet toaletní papír mě hodně překvapil! Sprchy, které jsou umístěné v místě, kde chodí pacientky na wc či sestřičkami, takže si můžete pouze zadělat pouze sprchový závěs, pokud chcete nějaké soukromí. Sprchu na uklidnění jsem využít nemohla, protože byla k dispozici pouze studená (hodně studená!) voda (od určité doby teplá neteče). Po dvou kapačkách, už jsem opravdu nemohla, a se slzami v očích jsem je prosila, ať mi nějak pomohou. Gynekolog Dr.Konečný, nebyl vůbec komunikativní,neptal se co bolí, kde, atd. nevěděla jsem co se děje a to mě více znepokojovalo. Nakonec došli k závěru, že mi propichnou plodovou vodu… Porodní asistetky (znám jméno jen jedn, Lasotová) byly skvělé, uměli utišit, poradit,atd. Příprava byla rychlá, až jsem měla strach, že porod nestihne můj manžel (ale štěstí nám přálo a stihl všechno :-))… Na poporodním oddělení (oddělení šestinedělí) mám pozitivní i negativní vzpomínky. Jsou tam sestřičky, které svou práci dělají opravdu rády, se zájmem, a s pacientkami cítí, ale jsou tam i sestřičky, které se chovají, jak by jejich práce byla pouhá povinost, nic víc. Čím mladší pacientka, tím si má asi pomoct sama (se vším)! Toalety a sprchy katastrofa, teplá voda v noci na tady tomto oddělení také nic neříká. NELÍBILO SE MI!!! kde se chodilo stravovat! Chápu, ženy by se měli po porodu více hýbat, ale snídat, obědvat a večeřet mimo pokoj, kde máte své miminko se mi zásadně nelíbilo! Ovšem maminky, kterým jejich poklad nechyběl a neměli obavy, že ho mají v cizím prostředí tak daleko, a samo od sebe, to vyhovovalo…
Takže mám chvíle kdy na porodnici v karviné vzpomínám ráda, a chvíle, kdy nee. Takže bych Vám ji doporučila pokud Vám nevadí studená voda :-) a stravování mimo svůj pokoj! Kdybych měla mít další miminko, a porodnice by byla stále v provozu, tak bych ji určitě zvolila.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Mít u porodu svého muže, či přítele,… Hodně pomůže :-)!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor (netušila jsem, že nějaký musím mít), vložky, vložky do podprsenky, navlhčovací ubrousky pro dupku od miminka.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Karviná - Anonymní 14.02.11 napsala :

Rodila jsem zde již 3krát. Poprvé 1999 bylo to šílené,ale všechna čest- lékaři Fiala a Lipka poznali,že něco není v pořádku a porod vyvolali a chlapečka tak zachránili,měl 3500g. Po druhé to bylo 2001. Jméno sestřičky si nepamatuji, s její pomocí vztahy jsem skoro nevnímala,velmi dokázala uklidnit rodičku. Lékař Konečný - ač byl pouze přihlížející nemohu si stěžovat. Chlapeček měl 4000g. Třetí porod v roce 2006, lékař Konderla - přesně odhadl míry před porodem,jinak porodu se nezúčastnil. Rodila jsem se sestrou - nebyla příjemná a porod s ní byl bolestivý. Nutila mě tlačit,i když já měla za to,že ještě není ten správný čas. Chlapeček měl 3100g. Nyní únor/2011 mám rodit po čtvrté.Pokuď bude porodnice v provozu,opět jsem rozhodnuta rodit v Karviné. Pravdou je,že WC a sprchy na porodním a taktéž na poporodním jsou příšerné. Totéž platí i pro oddělení šestinedělí. Sestřičky novorozeneckého oddělení se dají rozdělit,na ty - co svou práci mají rády a na ty - co ji prostě dělají. Maminky důležité je se soustředit,na uzlíček který Vám tam pomůže vše překonat.

Personál: Fiala+Lipka, Konečný, Konderla

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Maminky důležité je se soustředit,na uzlíček který Vám tam pomůže vše překonat.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

pleny pro prcka a vy už vydržíte vše

Nahlásit
neutrální
Porodnice Karviná - ArankaC. 10.02.11 napsala :

Byla jsem vcelku spokojená, jen některé věci mě znepokojovali. Na porodním sále bylo všechno OK, i když jsem musela rodit císařem, nemůžu si stěžovat. Nelíbili se mi jen záchody na poporodním oddělení, ty byli staré a docela fuj a sprchy taky nic moc. Nejvíc mě ale našval přístup jdné zdravotní sestry z novorozeneckého oddělení. Tři dny po císaři,kdy mi malého zatím jenom vozili na kojení mi řekla,že musím kojit v sedě,pak mi malého zuřivě přitiskla k bradavce,zatáhla mě,až to zabolelo a cpala jí malému do pusy,až plakal…pak už to bylo v pohodě až na ten odchod. Známí jeli s přítelem pro nás do porodnice a zasekli se v koloně. Když pominu,že mě pouštěli již pátý den po císaři, příjde mi trochu sprosté,že za tu hodinu a půl,než dojeli se mě sestra přišla čtyřikrát zeptat,jestli už teda jedem :D. Hold při dnešním nedostatku zdravotního personálu si asi nemůžeme vybírat :D.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Obrňte se pevnými nervy :D

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plínky, hodně vložek, oblečky pro malého, hygienu pro sebe,…

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - EBI 19.01.11 napsala :

Vcelku dobrá zkušenost.Rodila jsem zde před 13 lety-kleštový porod(nic moc)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - bára26 05.01.11 napsala :

rodila jsem zde v prosinci 2010. Personál byl strašně příjemný, hlavně personál na porodním oddělení. Sestřičky na dětském byly taky fajn.Až na jednu vyjímku na noční směně. Měla jsem trochu problémy s kojením a měla pocit, že jsem jenom obyčejná hysterka a že se málo snažím a jenom sestry z dětského zdržuju.Naštěstí nás pustili brzo domů.
Ale jinak můžu porodnici určitě doporučit, včetně veškerého pomocného personálu. Byli moc Fajn !

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - smoulinka.ciko 08.11.10 napsala :

Tak já jsem rodila v lednu 2009. S personálem jsem byla naprosto spokojená, setřičky i doktoři byli ochotní, pomoct, poradit. Jen jedna věc mi trochu vadila, společné sociální zařízení na chotbě. Ale jinač vše včetně jídla bylo super. Až budem čekat další mimi, tak jdu jedině tam.

Personál: Mudr. Lipka, porodní asistentka Drinková, děcká sestra Juránková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Do porodnice pro miminko plínky.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

tatínka a foťák

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Marcelka82 11.04.10 napsala :

Já jsem v Karviné rodila v roce 2004 pod vedením Martina Gebauera. Pán doktor je jediný porodník ve kterého mám důvěru. Znám ho i jako mého ultrazvukaře již 13let a vždy mi vše ochotně vysvětlil a hlavně v některých případech i uklidnil.
Pomohl mi porodit mého syna Filipa. Kdyby nebylo jej, porod bych jen těžce zvládala.
V červenci se chystám porodit dceru Karolínku. V tomhle těhotenství jsem absolvovala hodně vyšetření a problému vzniklých na začátku těhu těžkou chřipkou s vysokými teplotami, kdy byla nutná hospitalizace. Veškerý problém jsem sním mohla vždy prodiskutovat, poradil mi a hlavně se mi nabídl, že pokud bych chtěla, můžu se na něj spolehnout s pomocí druhého porodu. Což jsem přijala s velkými díky. Když vím, že tam budu mít jeho jsem co se týče porodu úplně v klidu i má rodina. za což jsme velm rádi. Takže Martin Gebauer je prostě třída. Jak jako lékař tak jako člověk. Ostatní personál byl taky celkem skvělý. Jen jsem od Pa čekala více asistence a vysvětlení jako prvorodička. Některé se ke mě chovaly jako bych rodila každý rok.

Personál: Martin Gebauer

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Více se ptejte když nebudete něčemu rozumnět a nenechejte se pokud se Vám něco nelíbí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hlavně průkazku. Jsou tam důležité info pro ošetřující lékaře. Pak nemusí docházet k problémům při porodu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Adriana 04.03.10 napsala :

Jsem naprosto spokojená s touto porodnicí. Pan doktor je velmi vstřícný a obětavý. Jinač jsem byla i naprosto spokojená se sestřičkami na oddělení šestineděli, Byla jsem trochu vystrašená protože malá se narodila dřív, s malými komplikacemi, ale vše mi tam vysvětlili, a hodně mi po psychické stránce pomohla vrchní sestra na odd. šestinedělí. No prostě nemůžu si stěžovat. Příště půjdu určitě taky do Karviné

Personál: dr. Lipka

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

pití, přezůvky, věci pro osobní hygienu, damske vložky, vložky do podprsenky, podprsenky, suchopleny, pro mimi tam nic jineho nepotřebujete, tromě dudlíku :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - Januliiik 06.02.10 napsala :

S touto porodnicí a hlavně personálem jsem byla velmi spokojena. Na porodním jsem byla 3 dny a na poporodním 5. Rodila jsem císařem v plné anestezii. Na jipce byla péče malinko horší, ale v tu dobu bylo docela dost císařů, takže toho měly hodně, chápu to, dalo se to tam přežít. Po převozu na poporodní jsem se na nohy postavila až 2.den po císaři, sestřičky se opravdu skvěle staraly, stačilo jen zazvonit a už byly u mě. S tím prádlem už to tam bylo horší, ale když jsem potřebovala buď pro sebe nebo pro malou, stačilo zajít za sestrou.

Personál: MUDr. Kunzová, Rejtová, Hačková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Příbor :-D na netu to nemají napsané a maminy co nechodí na jejich kurzy to neví.
Poporodní vložky od Helen Harper…já měla Samu a v porovnání s těma Harperkama byly strašné

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Karviná - jerryna84 06.01.10 napsala :

Mudr.Konečný byl neskonale drzej když jsem byla po císařském řezu na JIP asi 2 hodiny, vešel tam se sestrou já jsem dřímala, to oni nevěděli a ptal se sestry hrubým tonem ,, no co ta tady ještě dělá?,, a chtěli mě přesunout na poporodní oddělení.Která jste měla císaře tak mi to doufám potvrdíte, že po 2 hodinách nejde skoro nic dělat.Vstala jsem na druhý den s odporem vše mě bolelo, ale nedala jsem se a zůstala tam ještě jeden den a mimi mi vozili na JIP.Mudr.Rejtová byla zase prozměnu naopak naladěná a byla SUPER a ochotná.Jinak Karvinská porodnice dobrá a ž na jmenovaného pana doktora, také porodní asistentky super.

Personál: Mudr Konečný,Rejtová,

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

myslet jen na to mimi a prosadit si svůj názor pokud nejde o život jako nám.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

poporodní kalhotky, jsou super.

Nahlásit

Fotky z porodnice

vstup

čekárna

Miška :-)

Šimonek
1 komentář

Přidejte Vaše fotky k porodnici Karviná.>

Děti z porodnice Karviná

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti, které se narodí v porodnici Karviná
Sandra.Pony Damien neznámé 24.08.2027
Děti narozené v porodnici Karviná
Michalinka 423 Bohumín-Skřečoň Paťa neznámé 23.01.2019
TeaDarkfire Orlová Gabriel
53 cm, 4600g 19.01.2019
šuji Karviná Valérie
47 cm, 2630g 03.12.2018
Katulinka089 Karvina Filip
48 cm, 3050g 22.11.2018
LenulkaNatalka Orlová Karolínka neznámé 13.11.2018
Tobiáš0910 TOBIÁŠEK
46 cm, 3060g 09.10.2018
Sue2008 Emilia 52 cm, 3700g 08.10.2018
Talinka1990 Apolenka neznámé 26.07.2018
Guliaa Sebastian
neznámé 17.07.2018
GabrielaC89 Karviná Stela
51 cm, 3780g 12.07.2018
Eliška Bobková Eliška
50 cm, 3520g 10.07.2018
Angel-X Ostrava Honzík 48 cm, 2920g 01.07.2018
Nikol-Honza Kubik
51 cm, 3580g 29.06.2018
Tomik18 Orlová Tomáš
51 cm, 3970g 26.06.2018
Cicimicinka1 Valerie 51 cm, 3640g 26.06.2018
1187s Adelka neznámé 25.06.2018
Můjzivot Michelle
50 cm, 3960g 28.05.2018
lucciieee ostrava Eliška 50 cm, 3g 24.05.2018
Kristyna2702 Filip 49 cm, 4005g 16.05.2018
Furu1990 Natálie neznámé 10.05.2018

Rodily v porodnici Karviná

Chystají se rodit v porodnici Karviná

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Karviná?