Každou noc ten samý děsivý sen

23
12.12.19 00:16

Každou noc ten samý děsivý sen

Ahoj dámy, prosím mám dotaz… Je to už nějaká doba, co se mi každou noc zdá jeden sen. Je pořad stejný a já se vždy vzbudím se slzami v očích nebo strachem. Už se pomalu bojím i jít spát. Stejně se každou noc vzbudím.
Sen je o mé babičce. Víceméně mě vychovala, byla to úžasná žena… Už to bude 7 let, co je po smrti. Chybí mi neskutečně, ale smířila jsem se s tím, že už jí je dobře. Nedožila se ani 60 let a prodělala celkem 6 rakovin, z toho poslední podlehla.
Abych přešla k tomu snu, je stále stejný a já nevím, jak si ho vyložit. Mohla by se mi něco snažit sdělit? Zrovna jsme se s partnerem začali snažit o mimčo a toto mě já nevím zneklidňuje. Nebo jsem jen paranoidní…
Sen:
Začíná to hezky… Jsem na chalupě, kam jsem jezdila každý rok jako malá s babičkou a dědou.
Je tam babička, jako dřív.
Děda vždycky leží v chalupě na své posteli dole a čte si.
S babičkou se jdeme samy projit tam do lesa. Je tam krásná cesta… Vždy jsme tam chodily. Má na sobě kostýmek, který měla na mamky svatbě, je šťastná. Na té cestě si vždy uvědomím, že babička už s námi není. Vždy na tom samém místě si to ve snu uvedomim. A vždy skočím babičce do náruče jakože jak je tohle možné a ze mi strašně chybí a rozbrečím se…
Buď se vzbudím přesně v tuhle chvíli se slzami v očích a nebo ten sen pokračuje… to je to horší… Vždy se v tom snu rozbrečím a pak zvednu hlavu z babičky náruče a najednou vidím, jak jí padají vlasy… v tu chvíli jsme najednou u ní doma a ležime v posteli a já na ní koukám.. leží a už nemá vlasy. Ten pohled si pamatuju, fakt se to stalo když jsem u ní spala když už byla fakt nemocná… Pak zavře oči a já se najednou vzbudím se strašným strachem…
A tento sen se mi zdá každou noc přesně od té doby, co jsme se začali snažit o mimčo.
Prosím, nevíte někdo, co by mi tím mohla chtít říct?
Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5732
12.12.19 00:53

Nejsem žádná vědma, ale tak nějak se mi vnucuje myšlenka, že se znovu narodí tobě a snaží se ti to říct. Ale může to být také blbost, jen mě to napadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 01:58

Já si myslím, že první fáze snu ti má dát na jevo, že je babicka stále při tobě a chce ti ukázat cestu jakou se máš vydat ( nemáš nějaké těžké rozhodnutí).. Ta druhá smutnější fáze ti ukazuje, že babička brzy umře (nemocná) a tím přijde nový život :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
12.12.19 02:02

Jděte do pytle s magií… prostě jsi teď víc citlivá a vrací se Ti emoce a vzpomínky, které ještě nemáš v hlavě vyřešené…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
12.12.19 02:28

Přesně jak je psané nahoře, máš se vydat nějakou cestou nebo se pro něco rozhodnout a babičky smrt ti ukazuje, že se něco nového zrodí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
12.12.19 02:47

Modlí se k Ježíši on Tě od toho oprosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5250
12.12.19 03:52

Podle mě je to tak trochu náhoda a vrací se ti silný dojem z předchozích let a s tím spojených prožitků v situaci, kdy stojíš pravděpodobně na začátku nové cesty. Bude to v pořádku, neboj. Přijmi to a neboj se :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5250
12.12.19 03:53
@roto píše:
Modlí se k Ježíši on Tě od toho oprosti

Jo, to by taky mohlo zafungovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
12.12.19 07:15

V tom snu jsi dite, o dite se pokousite. Nemuzes se podvedome bat, ze jednou budes mit stejnou nemoc jako babicka a tve dite bude mit stejne pocity jako ty ve snu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862
12.12.19 08:40

Prostě ti babička asi chybí a ted, kdy plánujete dítě si to podvědomě uvědomujeme víc než jindy. Asi takový ten pocit, že u sebe nebudeš mít důležitou osobu. A všechno se to zase promítá, chvíle na chalupě, pak její nemoc… Zápal za ni svíčku, zavzpomínej, poděkuj za všechno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat