Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
No a české knihy si na to stahnu? Když jsem to řešila, tak jsem v ctecce češtinu nemohla najít? (Čtečka ze zahraniční stránky)
Takze sis Kindle koupila v zahranici, jo? No budu se do toho asi muset vic ponorit, mozna jsem neco prehledla
Já už léta nakupuji na e-knihovna.cz. Mají tam i mé vlastní uložiště mnou nakoupených knih a tím si mohu knihu i několikrát stáhnout do čtečky.
Díky všem za tipy. Já preferuji papírové knihy. Na Dobrovském taky občas nakupuji, jen my ty ceny přijdou vyšší oproti třeba těm uváděným megaknihám.
@Raju píše:
Díky všem za tipy. Já preferuji papírové knihy. Na Dobrovském taky občas nakupuji, jen my ty ceny přijdou vyšší oproti třeba těm uváděným megaknihám.
Ale oni zas mají slušný slevový program pro členy klubu. Sem teda členem všech českých
, ale u Dobrovského se to podle mě vyplatí nejvíc. Ale nepřepočítávala sem to.
@Baba a jaký slevový program mají? Taky jsem členem klubu. Popravdě já skoro ani neotevírám emaily, co mi od nich chodí. Ale vím, že někdy měli o dost zlevněnou knihu, která se běžně prodává třeba za 400 na 100. A vím, že se mi u nich načítají nějaké body a to se dá směnit na poukázku, ale to není tolik, nebo jo?
@Raju píše:
@Baba a jaký slevový program mají? Taky jsem členem klubu. Popravdě já skoro ani neotevírám emaily, co mi od nich chodí. Ale vím, že někdy měli o dost zlevněnou knihu, která se běžně prodává třeba za 400 na 100. A vím, že se mi u nich načítají nějaké body a to se dá směnit na poukázku, ale to není tolik, nebo jo?
Jo, body za prachy. Zrovna sem utratila poukaz za 700. Ale ja to zas tak extra nesleduju, nevim, jak dlouho mi body pribyvaly. par litru uz mi takhle vratili. Ale ja sem fakt maniak.
A maji nejhezci karticku ![]()
Dobrovský, ten má často i dopravu zdarma nad 300,–, nebo i na Megaknihy, Levné knihy, Luxor..Kosmas mám za rohem, tak tam jsem online nezkoušela.