Kdo chce více dětí - muži, nebo ženy?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5
26.10.25 02:15

@Vida2702 Já nemám žádné a věru úplně to stačí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.10.25 02:16

@Silver_Lining A máte taky nějaké páry, kde nechtějí nic?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.10.25 02:17
@Uslava píše: Více

Tak není povinností žen děti mít, naštěstí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2831
26.10.25 06:10

A ti kolegove chteji byt i s detmi na rodičáku, nebo pujdou alespoň na půlúvazek, nebo jen blbě kecaji?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2831
26.10.25 06:13
@Anonymní píše: Více

A proc tedy nebyl doma on?? :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107112
26.10.25 09:40
@Semtex píše: Více

rozsévali a pak se nestarali :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
10.3.26 12:42
@Leni_2019 píše: Více

Muži chtějí více dětí plodit, než ženy rodit. Přirozeně. Ale to neznamená že muži se chtějí o více dětí starat.

Třeba takový Čingischán podle odhadů zplodil desítky až stovky dětí. To by žádná žena myslím odrodit nezvádla.

Pokud chceš muže, který se o každé své zplozené dítě taky postará, nehledej mezi nadsamci a obšourníky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová