Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
jinak u nás dvojčata z babiččine strany-její sestra měla dvojvaječné kluky ![]()
ahojky holky
![]()
tak u nás taky řadí ted už 13ti měsíční dvojčatka, holka a kluk ![]()
a vidím že je tady někdo taky z olomoucka:-)
ja otehotnela, kdyz dvojky mely 5 mesicu
tehotenstvi stejne strasny jako prvni
Ahoj,
tak já mám dva dvojvaječné kluky, 3 roky a 3 měsíce.
Ahoj holky, tak bychom mohly oživit tuhle „mrtvolu“, ne? ![]()
Já mám jednovaječné holky, v srpnu jim budou dva roky. Jsou to čertice a jsou si hrozně moc podobné.
Když chci příbuzným (nebo kamarádům) zamotat hlavu a nebo když chtějí malé holky, tak je oblékám stejně - do stejného oblečení ve stejné barvě. Pak je to sranda, že je nikdo nepozná. Jinak nosí stejné oblečení jiné barvy.
I když teďkon jsme si pořídili stejněbarevné oblečení s potiskem jejich jmen, takže kdoliv, kdo umí číst má po problému… Taky jsem za to utratila asi 3500 Kč ![]()
A co vy, jak se vám daří??? A jak válčíte s uspáváním, vedry, jídlem a se staršími sourozenci???
Přeji všem hezký den.
Ahoj já mám jednovaječný kluky a vůbec mě nepřijdou stejný, ale to je asi jen můj pocit, protože okolí říká, že jsou si podobný
. No vedra šílený, ale naštěstí kluci je snášej skvěle (mnohem líp než rodičové) celou noc spinkají. Jinak se většinou rácháme v bazéně, to je moc baví, je to žůžo, užijem si spoustu zábavy a ještě se příjemně schladíme
¨
S jídlem nijak nevalčíme, kluci sní na co přijdou. Ale když se narodili, tak jedno dvojče dosti stávkovalo a nechtělo mlíčko, ale naštěstí se přímo „rozežral“.
Tak to mě taky holky nepřijdou podobné. Vím, jak se chovají, kde jaké znamínko, která má a která ne. Ale příbuzní říkají, že si jsou hodně podobné. Tak nevím, kdo má pravdu
![]()
To holky s drobnými problémy spinkají taky v pohodě. Většinu času jsou se staršími v bazénu a pojídají nanuky
Jídlo je v těchhle vedrech celkem boj. Naštěstí jsme je ukecali na ovoce, tak se pořád ládují něčím zdravím.
![]()
My máme dvojčata i trojčata… (je to děs! Samé dívky) Bydlíme v Anglii (jsem napůl angličanka) a manžel je s Irska, takže mají irská jména…
Dvojčatům je 7, a jmenují se Aoife (čteno Ífa) a Abha (čteno Ejva)
Trojčatům je 5 a jemnují se: Roisin (čteno Rošín, Saoirse (čteno Síša) a Sinead (čteno Šineijd)
Možná se vám to bude zdát dívné, ale tady je to tak nějak normální… ![]()
@Anonymní píše:
My máme dvojčata i trojčata… (je to děs! Samé dívky) Bydlíme v Anglii (jsem napůl angličanka) a manžel je s Irska, takže mají irská jména…
Dvojčatům je 7, a jmenují se Aoife (čteno Ífa) a Abha (čteno Ejva)
Trojčatům je 5 a jemnují se: Roisin (čteno Rošín, Saoirse (čteno Síša) a Sinead (čteno Šineijd)
Možná se vám to bude zdát dívné, ale tady je to tak nějak normální…
Tak to musí být taky nářez, já mám jedny dvojčata (holky 2 roky) a pak starší dceru a nejstarší je syn. Ženský doma vládnou - jsme 4 ženský a jen 2 chlapy ![]()
Občas jsem z těch mých malých dračic na prášky, ale většinu času jsou to zlatíčka. Nevím, jak bych zvládla dvojky a trojky, jak to zvládáš? ![]()
Máš můj obdiv, mimochodem krásná jména
![]()
Anonymko, tak to před tebou smekám
, ukočírovat takovou partičku musí být asi náročný
. Mně úplně stačí dvojčata, mám i tak o zábavu vystaráný.
Ahoj, taky mám dvojčátka, dvojvaječný holčičky, začátkem ledna jim budou 3roky a k nim ještě 1,5 roční holčičku
Ahojky mě se v řijnu narodila Anička a Honzík a nevím kde mě hlava stojí…v pondělí nám bude měsíc. Třeba tápu, jak je v tomto období oblékat. Mají rýmičku, tak mám strach, že doma je chladno, ale prý stačí dvacettři st.
mám 7 leté kluky
Jak tu čtu, většina má zatím mrňousky. Vzpomínám na ta léta a tiše závidím… Užívali jsme si miminek a klídku, za to teď je to děs běs. Jen ráno otevřou oči, už se začínají rvát, požďuchovat, postrkovat se… Ve škole jsou prý hodní, ani se mi to nechce věřit. ![]()
Já mám holky malé, ale už teď rozebíraj všechno, co je v dosahu a nebo to před nima není ukryté. Nechci vidět, jak to bude vypadat, až budou větší a budou z toho mít rozum
Nejvíce se mi líbilo to miminkovské období, sice jsem spala minimum hodin denně, ale aspoň nikam nezdrhaly, nikam nelezly, nikde nešplhaly, nehádaly se, nepošťuchovaly, nebraly si věci a tak dál
![]()