Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Crystalline no, já myslím že tady pláčeš na špatném hrobě…
obrať se s tímhle na manžela, co my Ti asi tady pomůžeme…že jsi naštvaná je jasný, jinak bys asi nepsala to o potratu…co nejdříve si to vyřešte, i kvůli tomu broučkovi co máš v bříšku…můj muž mi pořád říká, nenaznačuj, prostě mi to ŘEKNI…a ano, dobrovolně vstává málo chlapů…
Jeste me napadlo, mate oba stejne narocnou praci? fyzicky i psychicky? kdyby manzel
mel praci, kde nepozornost by ohrozila zivot, (lekar atd)tak bych vstavala ja.
@ikyki ne neznam zakladatelku ale nemyslim si ze by takovouhle vec myslela vazne. Proste my prijde ze nevedela jak ho ma k tomu dokopat tak rekla toto a zafungovalo to.
@tumpach dnes jsem mu to rekla. A najednou to jde. Vadi mi, ze bez nakopnuti neudela nic, co by pro nej predstavovalo vetsi vydej energie.
TEď budu slušná, už jsem trochu zakladatelko vychladla, takže.
Hodně stestí a ahoooj ![]()
@Cuddy píše:
@Crystalline Stejne povinnosti, to ano. Ale neni to tak davno, co starost o deti byla ryze zenska prace, jeste nasi otcove se do starosti o male deti nijak nehrnuli. Proste si promluvte, ze se ti to nelibi.Chapu te, chodis do prace stejne jako on a doma mas druhou sichtu. Doufala jsi, ze kdyz se vratil ze zahranici, tak ze se ti ulevi, ze se zapoji a to se bohuzel vplne mire nekona.
co by se taky konal když chlap nebyl zvyklej…stačilo si s ním promluvit a ne mu vyhrožovat potratem…mě je ho spíš líto
@Crystalline píše:
@tumpach dnes jsem mu to rekla. A najednou to jde. Vadi mi, ze bez nakopnuti neudela nic, co by pro nej predstavovalo vetsi vydej energie.
no to chlapi takoví jsou
, občas na zabití ![]()
@ikyki píše:
co by se taky konal když chlap nebyl zvyklej…stačilo si s ním promluvit a ne mu vyhrožovat potratem…mě je ho spíš líto
mě taky ale zakladatelka si vyhrožuje ráda
(mysleno zakladatelko ve vtipu)
@lenama18 píše:
@ikyki ne neznam zakladatelku ale nemyslim si ze by takovouhle vec myslela vazne. Proste my prijde ze nevedela jak ho ma k tomu dokopat tak rekla toto a zafungovalo to.
píše, že bez nakopnutí, možná by to stačilo normálně a ne vyhrožovat něčím takovým…a jestli neví, že chlapovi nestačí napovědět ale musíš ho koupnout tak je naivní
@bismarck pracujeme oba v kancelari, ja mam vyssi pozici a vyssi prijem. Takze obskakovat by mel spis on me ![]()
Zakladatelko, mas chlapa jako 90% z nas. Takze bud ho opustit a jit na potrat nebo zustat a jit na potrat nebo zustat a dite si nechat nebo ho opustit a dite si nechat nebo ho kopnout a rict mu, co ma delat nebo delat, ze v noci spis a nic te nevzbudi a nebo si zvyknout a nebo se dohodnout na kompromisu
Zakladatelko, chapu te.Mas toho plny zuby, ses unavena, nevyspala a kdyz uz je konecne s vama, cekas, ze spolu budete sdilet to dobry i „spatny“.Reklas to v zoufalstvi, proto nechapu, proc te tu vsichni tak stiraj.Ony jsou totiz dokonale matky a manzelky,vis.Vse zvladaji bez problemu, starat se o dite, domacnost, manzela potesit, kdyz se vrati z prace…
Taky chodim do prace od puli roka prcka, je to psychicky narocny, i kdyz to beru spis jako relax (nejsem tam 5 dni v tydnu). Poslys, ten tvuj neni zvyklej na to starani, je potreba ho postupne zapojovat. On se chytne, verim tomu. A ty taky ver a bude to v pohode, uvidis. Drzim ti palce, abys podobne situace zvladala s nadhledem.
Kdybys chtela pokecat soukrome, nejsem proti. ![]()
@Allons-y píše:
@ikyki ty máš nějakej hustej deníček?já neumim hledat deníčky podle přezdívky
sím sím pančelko, já chci taky odkaz na ty senzační kontroverzní deníčky.. četla jsem jen tři a byly „normálně“ hezké..
@Crystalline píše:
@bismarck pracujeme oba v kancelari, ja mam vyssi pozici a vyssi prijem. Takze obskakovat by mel spis on me
tak ať on jde na RD a ty můžeš v klidu spát a chodit do práce ne?