Kdo v noci vstává k dítěti?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2642
19.11.13 20:18

Edit dvojmo

Příspěvek upraven 21.02.14 v 22:53

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2438
19.11.13 20:19

Hustá diskuse, inteligence tu úplně tryská z mnoha přispěvatelek 8o :roll:
Kdo vstává k dítěti? Z 99% jsem vstávala já. Byla jsem na mateřské/rodičáku. Ale hlavně proto, že jsem dítě rychleji uklidnila, manžel přece jen neznal různé triky ;) Takže pokud vyjímečně vstal on, dítě se akorát vytočilo ještě víc a mně pak uklidňování trvalo ještě déle než když bych rovnou vstala já. A leckdy ani nevěděl, že byl prcek vzhůru.
Hlavně nečekej, že chlap něco udělá sám od sebe :! :! :! Komunikovat, komunikovat, komunikovat.
Přeju pevné nervy, bude líp! Než se narodí další novorozeně :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Crystalline
19.11.13 20:19

@kjhui ten posledni je vyzivny. Hlavne ta diskuse pod nim, kde se autorka predvedla v plne krase.

  • Citovat
  • Upravit
2642
19.11.13 20:20
@ikyki píše:
Se úplně stydím napsat, že jo :oops: :mrgreen: no to sem byla já, taky tu čočku co jsem pod ním dostala

sím sím pančelko, a nemáš někde založenou kopii z doby kdy jsi to psala.. bych si prosila třeba přes SZ..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
862
19.11.13 20:21

@ikyki me se to teda moc libilo, chtela jsem ti to tam napsat ale nejspis by me ukamenovaly s tebou :mrgreen: mela jsi pravdu v tom co jsi tam psala ze si mysli jak jsou dokonale.Jako malo ktery denicek my utkvi v hlave jako ten tvuj :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
19.11.13 20:21
@kjhui píše:
sím sím pančelko, a nemáš někde založenou kopii z doby kdy jsi to psala.. bych si prosila třeba přes SZ..

koukala jsem do mailu posílali mi to ale asi jsem to smazala…to mě teda sejří

  • Citovat
  • Upravit
ikyki
19.11.13 20:22
@Crystalline píše:
@kjhui ten posledni je vyzivny. Hlavne ta diskuse pod nim, kde se autorka predvedla v plne krase.

tak jako ty teď tady… :*

  • Citovat
  • Upravit
19609
19.11.13 20:22
@kjhui píše:
sím sím pančelko, a nemáš někde založenou kopii z doby kdy jsi to psala.. bych si prosila třeba přes SZ..

https://www.emimino.cz/…-mamy-11051/… tady je ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Crystalline
19.11.13 20:22

@Ve-ru boze bez se projevovat nekam jinam, jo. Zalozte si s ikiki svoji diskusi a tam si notujte. Nebo bud konstruktivni

  • Citovat
  • Upravit
862
19.11.13 20:22

@kjhui to bys ale mela lestit manzelovi boty aspon 2 krat denne a v noci misto vstavat k diteti tak klepat manzelovi polstar :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
19.11.13 20:23

@lenama18 díky…dobře si udělala, že si nepsala…pro méně odolné by ta diskuze pod ním mohla být smrtelná

  • Citovat
  • Upravit
ikyki
19.11.13 20:23
@Katchus píše:
https://www.emimino.cz/…-mamy-11051/… tady je ;)

jak si to našla??? :potlesk: :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
8151
19.11.13 20:23
@Katchus píše:
https://www.emimino.cz/…-mamy-11051/… tady je ;)

co je na tom pohoršujícího? :nevim: :nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
681
19.11.13 20:24
@ikyki píše:
Se úplně stydím napsat, že jo :oops: :mrgreen: no to sem byla já, taky tu čočku co jsem pod ním dostala

Oni ho smazali? Trubci, ten byl super-pravdivej :potlesk: A ještě jinej, kde to tady autorka nazvala e-pipino :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19609
19.11.13 20:24

@ikyki
Normálně, umím číst :mrgreen: Byl tam kde vždycky 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin