Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Hustá diskuse, inteligence tu úplně tryská z mnoha přispěvatelek
![]()
Kdo vstává k dítěti? Z 99% jsem vstávala já. Byla jsem na mateřské/rodičáku. Ale hlavně proto, že jsem dítě rychleji uklidnila, manžel přece jen neznal různé triky
Takže pokud vyjímečně vstal on, dítě se akorát vytočilo ještě víc a mně pak uklidňování trvalo ještě déle než když bych rovnou vstala já. A leckdy ani nevěděl, že byl prcek vzhůru.
Hlavně nečekej, že chlap něco udělá sám od sebe
Komunikovat, komunikovat, komunikovat.
Přeju pevné nervy, bude líp! Než se narodí další novorozeně ![]()
@kjhui ten posledni je vyzivny. Hlavne ta diskuse pod nim, kde se autorka predvedla v plne krase.
@ikyki píše:
Se úplně stydím napsat, že jo![]()
no to sem byla já, taky tu čočku co jsem pod ním dostala
sím sím pančelko, a nemáš někde založenou kopii z doby kdy jsi to psala.. bych si prosila třeba přes SZ..
@ikyki me se to teda moc libilo, chtela jsem ti to tam napsat ale nejspis by me ukamenovaly s tebou
mela jsi pravdu v tom co jsi tam psala ze si mysli jak jsou dokonale.Jako malo ktery denicek my utkvi v hlave jako ten tvuj ![]()
@kjhui píše:
sím sím pančelko, a nemáš někde založenou kopii z doby kdy jsi to psala.. bych si prosila třeba přes SZ..
koukala jsem do mailu posílali mi to ale asi jsem to smazala…to mě teda sejří
@Crystalline píše:
@kjhui ten posledni je vyzivny. Hlavne ta diskuse pod nim, kde se autorka predvedla v plne krase.
tak jako ty teď tady… ![]()
@kjhui píše:
sím sím pančelko, a nemáš někde založenou kopii z doby kdy jsi to psala.. bych si prosila třeba přes SZ..
https://www.emimino.cz/…-mamy-11051/… tady je ![]()
@Ve-ru boze bez se projevovat nekam jinam, jo. Zalozte si s ikiki svoji diskusi a tam si notujte. Nebo bud konstruktivni
@kjhui to bys ale mela lestit manzelovi boty aspon 2 krat denne a v noci misto vstavat k diteti tak klepat manzelovi polstar ![]()
@lenama18 díky…dobře si udělala, že si nepsala…pro méně odolné by ta diskuze pod ním mohla být smrtelná
@Katchus píše:
https://www.emimino.cz/…-mamy-11051/… tady je
jak si to našla???
![]()
@Katchus píše:
https://www.emimino.cz/…-mamy-11051/… tady je
co je na tom pohoršujícího?
![]()
@ikyki píše:
Se úplně stydím napsat, že jo![]()
no to sem byla já, taky tu čočku co jsem pod ním dostala
Oni ho smazali? Trubci, ten byl super-pravdivej
A ještě jinej, kde to tady autorka nazvala e-pipino ![]()