Kdo žije v Anglii - jak poslat pohled do zahraničí?

5.11.22 17:58

Kdo žije v Anglii - jak poslat pohled do zahraničí?

Ahoj holky :D dala jsem se na postcrossing a čeká mě odeslání prvního pohledu :mrgreen: akorát váhám, jakou známku použit na pohled do zahraničí? Respektive do Německa. Nikde na netu jsem to nenašla. Myslím si, že nejspíš 1st class, ale jistá si nejsem. A bude stačit jedna? A je to stejné ať už posílám po Evropě nebo někam dal?

Omlouvám se za takové otázky, ale fakt jsem to nikde nenašla… pohled mám napsaný a teď nevím, jak dal :lol: díky za odpovědi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35976
5.11.22 18:36

Tak do Anglie nebo Německa? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.22 18:48

Z Anglie momentálně do Německa. V Anglii ziju. A právě nemůžu nikde najít, jak je to tady se známkami do zahraničí :think:

Teď koukám, že jsem to v dotazu zapomněla ještě jednou zmínit… takže ještě jednou, posílám z Anglie :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15995
5.11.22 18:48
@pikola píše:
Tak do Anglie nebo Německa? :nevim:

Ja to chapu tak ze z Anglie do Nemecka. Ale odpoved nevim :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.22 18:50
@beruska9 píše:
Ja to chapu tak ze z Anglie do Nemecka. Ale odpoved nevim :mrgreen:

Chápeš dobře :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka76
5.11.22 18:52

Jdi s tim na postu a tam ti daji presne tu co potrebujes. 1st class bude mozna malo.

  • Citovat
  • Upravit
15995
5.11.22 18:52
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69118
5.11.22 18:56

Já šla vždycky koupit známku s tím, že chci poslat „postcard to Europe“.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.22 18:57
@beruska9 píše:
https://www.postoffice.co.uk/…nal-standard £1.85 :nevim:

Ježíš super, já to nikde nemohla najít… díky :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15995
5.11.22 19:09
@Barevné klubíčko píše:
Ježíš super, já to nikde nemohla najít… díky :palec:

Stranky prislusne oficialni instituce byvaji dobry zdroj :mrgreen: Nebo jak pise @Lenka76 a @ugluk - posta nebo kdokoliv, kdo znamky prodava, ma vetsinou dost prehled, aby ti prodali spravnou znamku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2256
5.11.22 20:46

Normálně skoč na poštu. Nikdy jsem nekupovala známky, vždy jsem skočila na poštu a oni dle adresy vyresili :palec:
Předala jsem dopis či pohled, zaplatila a o nic se nestarala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.22 22:03

Děkuji holky za rady, já právě na postu nechtěla, mám to daleko… ale budu muset :lol: zkusím si aspoň koupit nějaké známky do zásoby :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová