Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Taky si myslím
takto mi nevyšel totiž nikdy
jsem 20 DC
no a kdy mám brát ten Duphaston? Tohle znamená, že ovu teprve bude ne???
I když nechápu teploty
![]()
m86 píše:
Taky si myslímtakto mi nevyšel totiž nikdy
jsem 20 DC
no a kdy mám brát ten Duphaston? Tohle znamená, že ovu teprve bude ne???
I když nechápu teploty
![]()
Hmmm já nevím, já bych ho asi začala brát od zítra.
Ale hezkej testík. To tam ta testovací čárka se vybarvila hned že? ![]()
Jj, už jak to jelo nahoru, tak se to zabarvilo
já mám fakt radost, i když trošku nechápu ty teploty
ale třeba zítra stoupnou, ale podle testu je to tutovka
ovu teda příjde do dvou dnů???
Jestli je test pozitivní (určitě tak vypadá
), tělo už vyslalo k ovulaci ten správný signál, takže ovulace zítra nebo pozítří a Duphaston taky tak nějak. BT by měla stoupnout až po ní.
m86 píše:
Jj, už jak to jelo nahoru, tak se to zabarvilojá mám fakt radost, i když trošku nechápu ty teploty
ale třeba zítra stoupnou, ale podle testu je to tutovka
![]()
![]()
ovu teda příjde do dvou dnů???
Já myslím, že příjde dnes večer nebo přes noc a možná i zítra ráno..Já měla 2 dny, takhle silný testy a ten 3 den už zase slábnul.
Ale pokud se snažíte, tak na to skočte dnes večer, to by mělo pojistit i kdyby ovulace byla zítra ráno.
Ty teploty určitě zítra stoupnou. ![]()
Jo a samo souhlas, že snažit se ideálně dnes, ale bude-li nálada, klidně to pojistit i v dalších dnech ![]()
Takže, když budu mít zítra a ve čtvrtek teplotu nízkou, nevadí to, ju? A pak by se měla zvedat? Tento test je určitě pozitivní, testovací čírka je tlustá a silná, mnohem výraznější, než ta kontrolní…
takze Duphaston až tak ve čtvrtek ![]()
No, snažili jsme se dnes ráno, myslíš, že je to okej??
Zítra se budeme snažit asi taky
Já jsem hlavně ráda, že snad ovu je
i když pozdě, ale měla jsem předtím hodně dlouhé cykly, tak je to asi tím…
Určitě mohlo, zas to nemusíte „z povinnosti“ hrotit, ale určitě se tím nic nezkazí, pokud bude chuť ![]()
Teplota se opravdu zvedá až po ovulaci (po ovulaci stoupne progesteron, který ji zvyšuje).
Nevím, jestli bude dnes nálada, ale zítra ráno určitě
tak snad si to pojistíme? Co myslíš???
Dvakrát za den to asi nemá smysl ne?
No, zas tak moc vášniví nejsme
vidím to na zítra ráno…
spermie by měly přežívat i dva dny v pochvě, tak stačit to snad musí ![]()
Já myslím, že to stačí i zítra, pokud jste na to skočili dnes ráno, tak dnešek je pojištěný. Spermie vydrží čekat i 3 dny pokud se nemýlím,…ale 2 dny určitě že Ugluk?
Tohle mám právě taky nastudované - životnost spermií
některé vydrží i několik dní čekat
takže si myslím, že dnešek je pojištěný a zítra ráno na to skočíme ![]()