Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Tak já mám ještě starý rtuťový, digitálnímu bych na měření BT nevěřila, ten používám jen na měření teploty malému, tam mi přijde, že nějaká chyba tolik nevadí.
Jo a osvědčilo se mi ho naopak nejdříve dát do zadečku (u malého) a pak teprve zapnout, pak měří výrazně přesněji.
Aha, tak já ho zapnu, pak teprve ho tam dám, dělám to asi celé špatně ![]()
Aha, tak já ho zapnu, pak teprve ho tam dám, dělám to asi celé špatně ![]()
m86 píše:
Aha, tak já ho zapnu, pak teprve ho tam dám, dělám to asi celé špatně
Tak může to tím být a nemusí… mě ty digitální přijdou takové „na heslo“ obecně. S ním chce trochu experimentovat a ozkoušet ho. Nebo ulovit klasický, teď tedy mají jen s nějakou jinou náplní a blbě se sklepávají… a pak můžeš zkusit porovnat a uvidíš.
Právě přemýšlím, že si koupím jiný, tamten se mi zdál divný už od nova ![]()
Ani jeden není pozitivní. Ta čárka musí bejt výrazná jako ta kontrolní nebo ještě líp výraznější. Taky jsem to takhle měla minulý měsíc . Tenhle jsem už měla tu vyraznější. A ovu byla 14.
Ono to asi zkresluje na fotce, ale včera jsem měla výraznější o dost kontrolní čárku a dneska mám úplně stejné ani jedna není slabší, já si myslím, že včera byl pozitivní určitě…
m86 píše:
Ono to asi zkresluje na fotce, ale včera jsem měla výraznější o dost kontrolní čárku a dneska mám úplně stejné ani jedna není slabší, já si myslím, že včera byl pozitivní určitě…
Já myslím, že pandora se dívala jen na tu první fotku, takže asi neviděla ten vůj pozitivní ze včera.
Dneska mám obě čárky úúúplně stejné, takže fakt nevím
ale je pravda, že včera byla tmavší ta testovací
ale v návodu je, že když jsou stejné nebo je tmavší testovací je pozitivní, tak co si mám myslet ??? ![]()
m86 píše:
Dneska mám obě čárky úúúplně stejné, takže fakt nevímale je pravda, že včera byla tmavší ta testovací
ale v návodu je, že když jsou stejné nebo je tmavší testovací je pozitivní, tak co si mám myslet ???
Já jsem taky měla 2 dny po sobě úplně stejné test, jako jsi měla včera a 3 den už byl slabší.
Takže je normální, že 2 dny po sobě je pozitivní. ![]()
M86, zas tak to neřeš, já měřila x let úplně obyč digitálem, zapínala jsem před zasunutím a grafy mám naprosto ukázkové. Jen bych to tam asi nechávala o něco dýl i po zapípání, ale nevěřím tomu, že to může mít na křivku až tak dramatický vliv, že by se v tom ztratila ovulace (zvlášť, když ji do té doby ani ovutesty neukázaly).
Zrovna jsem v takovém rozpoložení, že nevím, čemu věřit… testy se mi teď ukazují prvně tak výrazné, tak snad to taková kravina nebude..... Teploty budu řešit pořádně další cyklus, teď už to asi nemá cenu… ![]()
No a který den teda byla ovulace u Tebe??? Po kterém testu????
Jinak k tloušťce čárek - jde o to, který den je nejsilnější, protože to je nejvyšší hladina LH, což je signál, že se má spustit ovulace. Teď už hladina evidentně klesá, takže ten signál byl vyslán včera a myslím, že stále platí, co jsme psaly včera - ovulace dnes nebo zítra. Já teda ovutesty zkoušela jen jednou (nádherně sedly s BT) a po ovulaci čárka taky slábla dost pomalu (i když den po ní už byla o trochu slabší než kontrolní), takže stát se to může.
Díky, mám ještě jeden test - ten zkusím zítra
Sice nevím, co by mi Dr. řekla na to, že Duphaston začnu brát tak pozdě, ale čekám na ovu ![]()