Kdy byla ovulace a jestli byla?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4880
26.10.11 16:32
m86 píše:
No a který den teda byla ovulace u Tebe??? Po kterém testu????

U mě? No podle mě nastala ovulace nějak do druhého dne po prvním testu, protože pak ten hormon LH je ještě zvýšený…a aji se mi zvýšila další den teplota po prvním testu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
m86
497
26.10.11 16:34

Mě o stupínek klesla, ale nějak jí nevěřím s tím mojím měřením… :-) zítra zkusím poslední test :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
27.10.11 07:24

m86 a na co bereš ten Duphaston?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
27.10.11 07:25

přikládám své včerejší ovu testy. Ten nahoře byl v jednu hodinu odpoledne a pak jsem měla nutkání udělat večer. Co na to říkáte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
m86
497
27.10.11 08:12

Ahojky, tak ten první nic, ale druhý podle mě by být mohl…i když moc se v tom sama neorientuju, ale testovací čárka je silnější… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
m86
497
27.10.11 08:14

Dnes, u mě šla teplota o stupínek nahoru, myslíte, že si už dnes můžu vzít ten Duphaston, nebo raději až zítra?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5086
27.10.11 08:38

byla včera nebo dnes ;) myslím, že zítra už půjde teplota nahoru ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
m86
497
27.10.11 08:42

Takže Duphaston raději až zítra asi, že??? :-) a když půjde dolů, tak už nečekám…ale to by ty testy byly divné teda, já jsem cítila hodně i bolest v podbřišku, ale to bylo jak mi vyšel ten pozitivní první, tak poté večer a v noci… mohla tohle být ovulace?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5086
27.10.11 08:44

no ono záleží, jak rychle se ti ta hladina odplaví ;)
já to taky jeden měsíc měla, měla jsem dva dny pozitivní testy (říká se že OVu nejpozději do 48 Hodin po prvním pozitivním testu ;), takže si myslím, že zítra by měla jít nahoru ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5086
27.10.11 08:45

Takže podle těch testů byla OVU asi v noci ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
m86
497
27.10.11 08:47

A když nepůjde, tak budu asi zklamaná… Ale nasadím Duphaston a budu měřit další cyklus… Tento je první a ani nevím, jestli to všechno dělám správně… :-) uvidím :-) ale ten ovu test byl sto pro pozitivní - jako ten první, protože takový rozdíl mezi testovací a kontrolní čárkou jsem viděla poprvé :-) Takže tam si myslím, že bych se splést neměla… :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
m86
497
27.10.11 08:54

Na dlouhé cykly… :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5086
27.10.11 09:23

No myslím že bude ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
m86
497
27.10.11 09:25

Dneska pozoruju i průhledný hlen, že to tak přímo píšu… 8-o 8-o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5086
27.10.11 09:35

tak večer šup na to ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty