Kdy do školky - pořád trochu kašle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 19:28
Kdy do školky - pořád trochu kašle

Syn šel od září poprvé do školky. Po dvou týdnech chytil rýmu a kašel, tak jsem ho nechala doma. Je doma 14 dní, kašel se zlepšil, ale pořád není úplně vyléčený - kašle tak 1× za 2 hodiny, dávám mu na to Prospan. Rýmu už také skoro nemá, ale občas mu teče z nosu. Nechali byste ho ještě doma nebo ho už dali v pondělí do školky? Je hrozně akční, vůbec nevypadá, že by marodil. Lítá tu po bytě a nevydrží chvilku v klidu… Tak nevím…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 25.09.14 19:30

Nemá teploty? Netečou mu zelené nudle?
Tak není důvod být doma.
A začni dávat Imunoglukan, nebo se z těch nemocí zblázníš ;)

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 25.09.14 19:32

Ja bych ho dala, kdyz je doma v pohode ;)

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 19:41

Ryma je infekcni pouze prvni tri dny, kasel muze trvat i pet tydnu, dala bych ho do skolky.

zrzana2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 19:59

Dcera byla doma so-st. Stále kašle, rýmu moc nemá. Do školky dnes šla. Nevím jestli je to dobře. V úterý jsem s ní byla 2hodiny venku a normálně litala. Po příchodu domů žádné zhoršení, tak šla a vrátila se naprosto ok.

mojmira
Hvězda diskuse 77475 příspěvků 25.09.14 20:00

Dala bych syna do školky. Ty jsi asi doma, že? Jinak bys to neřešila.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 26.09.14 07:24
@berry4 píše:
Nemá teploty? Netečou mu zelené nudle?
Tak není důvod být doma.
A začni dávat Imunoglukan, nebo se z těch nemocí zblázníš ;)

To tady nepis. Nebo dostanes :mrgreen:. To nevis ze s rýmou mas nechat dite doma a s kaslem aby nenakazilo ostatní. :cert: :cert: :mrgreen: :lol:

Janousova
Kecalka 424 příspěvků 1 inzerát 26.09.14 08:04

Skoro jako bych to psala já, dcera nastoupila taky 1. září, byla tam první týden jen dopoledne, druhý týden 3 dny už celé se spaním, pak dostala hroznou rýmu a kašel, nechala jsem jí doma čtvrtek, pátek a pondělí (měli jsme stejně doktora), zvládli jsme to s pomocí dovolené a babiček, jenže…do školky šla úterý a středa zase celý den a ve středu v noci se už probudila s horečkou a ráno zase chrapot, rýma, ze které se po pár dnech stal kašel, nechali jsme doma samozřejmě ten čtvrtek a pátek a postupně jsme došli k tomu, že byla ještě doma celý týden, rýmu už skoro nemá a kašle jen po spaní ráno. Nechtěli jsme, ale riskovat, že se jí to zase tak rychle vrátí jako poprvé a naštěstí jsme se domluvili na hlídaní s babičkou, kdyby to nešlo tak by asi šla, jelikož musím být v práci, jen doufám, že teď už v té školce aspoň nějakou dobu vydrží, strašně se tam těší :)Takže já doporučuji pokud to jde, nechat doma déle..

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 26.09.14 14:12
@kattkka píše:
To tady nepis. Nebo dostanes :mrgreen:. To nevis ze s rýmou mas nechat dite doma a s kaslem aby nenakazilo ostatní. :cert: :cert: :mrgreen: :lol:

ahá :oops: :think: 8o Halt jsem matka roku, cpu do školky děcko i s rýmou 8)

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 26.09.14 16:33

@berry4 : napodobne taky nechavam ve skolce :lol: :mrgreen:. (aspoň vcem se shodnem občas)

Genovesa
Extra třída :D 11272 příspěvků 23.11.14 17:14

Ahoj, mám dcerku týden doma, sem tam smrkne čirou rýmu, kašel se rapidně zlepšil o víkendu, zakašle sporadicky (odkašlává), dávám 4. den mukosolvan, po bylinkách jsem neviděla zlepšení. Kašel se jí vleče už tak 3 týdny více či méně. Teplotu měla jen v úterý max 37,5. Nemoc na ní znát není, lítá tu jak čamrda. Včera i dnes byla už venku a v pohodě. Jsem doma, není problém doléčit.
Jde mi o to, jestli má úplné doléčení smysl. Nechci, aby mi zas lehla, klidně ji doma nechám. Ale ona se do školky šíleně těší a škemrá. Takže - jaké máte zkušenosti? Má cenu z hlediska další nemocnosti doléčit nebo je to jedno?

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 23.11.14 17:20

Dala bych… Malá byla doma týden a půl toho nejhoršího kašle a zelených nudlí, pak šla i s pokašláváním (doktorka jí poslechla a sama řekla, že nic neslyší) a během dalšího týdne to přešlo úplně. Ve školce kašle hodně jiných dětí a zatím se drží, nic se jí nevrátilo a ani nechytla nic jiného. Ťuk ťuk.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 23.11.14 17:21

Když je 6 dní bez teploty, a párkrát za den odkašle, tak to bych asi dala. mě syn taky minulé pondělí přemlouval, že už v úterý chce do školky, a to měl ještě ráno záchvat kašle(pondělí), ale přes den odkašlal asi tak 4 krát, v úterý když jsem ho vzbudila, tak taky v pohodě, tak od té doby chodí, sem tam zakašle, ale fakt sporadicky, učitelky anic neříkaly, a když ho tam vodím, tak tam teda občas od jiných dětí slyším mnohem horší kašel :roll:

SIMONA1234
Kelišová 7278 příspěvků 23.11.14 17:25

Hele…pokud má padnout, padne…asi tak…nevidím rozdíl mezi teď a za týden…pokud tam jsou děcka s kašlem a rýmou jako v 99% dalších Mš, tak stejně asi zase padne…Dcera mi ve 3 letech chodila do školky 2 týdny, pak 2 týdny doma (ATB), pak zase 2 týdny školka…celý rok takhle…až v předškolním věku se to trochu zlepšilo…padla tak jednou za 2 měsíce :mrgreen: A bez nemocí je od 9 let…je jí 11 a půl.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 23.11.14 17:27

Podle mne ano, taky jsem doma a dolecujeme, nechavam doma na prvni smrknuti a teda nemocnost je, ale ty prubehy mi prijdou takove na pohodu, zadne horecky, zelene nudle, zadne vlekouci se kasle, ale tedaja zachovavam i dost klidovy rezim, pokud deti kaslou, tak zadne litani, ani ven se nejde, staci blba prochazka do obchodu a slysim citelne zhorseni.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >