Kdy jste na sobě pozorovaly první příznaky těhotenství?

124
28.11.16 13:33

Kdy jste na sobe pozorovali prvni priznaky tehotenstvi?

Ahoj, otazka je z nazvu jasna.. je to tyden co nam to jak se rika ujelo.. planovane to neni, ale nevadilo by nam kdyby to prislo. Spis mi jde o ty priznaky. Porad bych spala, je mi spatne z kafe ja takovy zavislak na kofeinu, ale to je asi dost brzy, ze? Mam 5leteho syna a u nej si nic takoveho nepamatuji. Na internetu ctu takove ty klasicke priznaky pred vynechanim, ale zajima jestli jste to treba nektera nemela takhle brzo..diky a hezky den ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
780
28.11.16 13:35

To je vážně moc brzy na příznaky. Jedině, že by to ujelo už dříve předtím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2322
28.11.16 13:37

Ja jsem mela podezreni asi tyden po, nechutnalo mi kafe a nemela jsem chut na cigaretu, coz se mi do te doby stalo jen kdyz jsem mela fakt vysokou horecku. Jo a byla jsem hrozne unavena, ale to jsem si s tehotenstvim spojila az pak. Test jsem si teda delala az o dost pozdejc, ale divny mi to bylo hned :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
28.11.16 13:38

Ahoj, bolela mě prsa asi tak týden po ovulaci, jinak špatně po kafi mi bylo až tak po 3 týdnech co nám to plánovaně ujelo a únava asi po 2 měsících pořádná :mrgreen: ale to ti asi moc nepomůže, nebylo mi totiž skoro nic. Zkus za týden udělat test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13274
28.11.16 13:38

Týden po ujetí máš ty příznaky pouze vsugerované ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
28.11.16 13:39

Asi v 8 tydnu. Bolela me prsa, ktera se i hned zvetsila.Od 9 tydne jsem zvracela a bolel me podprusek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15532
28.11.16 13:39

U druhého asi deset dni po tom, co jsme se zapomněli :mrgreen: ale to jen proto, ze jsem čula, ze nam to ujelo v době kolem ovulace. A taky ze jo :mrgreen: poznala jsem to během kojení, protože mne strašně bolelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2322
28.11.16 13:41

Takovy ty klasicky priznaky jako nevolnost, bolavy prsa a spol jsem mela az pozdejc, kafe a cigarety to prozradily hned :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
28.11.16 13:43

Pár dní před očekávanou MS mě začala bolet prsa jakoby nahoře, což obvykle nemám. A to tak, že mě bolel (a stále bolí :lol: ) každý dotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
28.11.16 13:45

Ja měla příznaky asi 5 dni před očekávanou ms, necelý týden po otěhotnění jak jsem později zjistila a test mi vyšel až 2 týdny po očekávané ms…ale myslela jsem si ze nejsem když mi nevychazel test a ani krev to neukazala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mila.dka1
28.11.16 13:50

Já přestala mít chuť na kafe a každovečerní vínko (jako přemohla jsem se a pak mi chutnalo ;-) ), ale ta velká chuť tam nebyla. Mám dlouhý cyklus, takže u mě to bylo až tak týden a půl až dva po otěhotnění (po sexu). Prsa mě bolí už pár let hned od ovulace, takže na těch nic nepoznám, test jsem si dělala vždy tak druhý až třetí den po vynechání a to už jsem měla na testu dálnici

• Citovat
  • Nahlásit
1468
28.11.16 14:08

Asi týždeň po vynechaní ms v obidvoch tehotenstvách mi začali vadiť pachy. U tohoto druhého teda o dosť intenzívnejšie :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
28.11.16 14:23
@Sophia.888 píše:
Ahoj, otazka je z nazvu jasna.. je to tyden co nam to jak se rika ujelo.. planovane to neni, ale nevadilo by nam kdyby to prislo. Spis mi jde o ty priznaky. Porad bych spala, je mi spatne z kafe ja takovy zavislak na kofeinu, ale to je asi dost brzy, ze? Mam 5leteho syna a u nej si nic takoveho nepamatuji. Na internetu ctu takove ty klasicke priznaky pred vynechanim, ale zajima jestli jste to treba nektera nemela takhle brzo..diky a hezky den ;)

Tak prvni vec: to kafco..nemohla jsem ho ani cejtit.pak unava ale priserna. a taky hrozna chut na jidla jako zeli…kyseli okurky..rajcata.tak jestli muzu tak nejspis asi gratuluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
28.11.16 14:24
@Sophia.888 píše:
Ahoj, otazka je z nazvu jasna.. je to tyden co nam to jak se rika ujelo.. planovane to neni, ale nevadilo by nam kdyby to prislo. Spis mi jde o ty priznaky. Porad bych spala, je mi spatne z kafe ja takovy zavislak na kofeinu, ale to je asi dost brzy, ze? Mam 5leteho syna a u nej si nic takoveho nepamatuji. Na internetu ctu takove ty klasicke priznaky pred vynechanim, ale zajima jestli jste to treba nektera nemela takhle brzo..diky a hezky den ;)

Jestli ovsem uz nejsi v tom trosku dele..takhle brzy jsem to nepocitovala..asi az po 4 tydnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
28.11.16 14:31

No mě to napadlo poprvé, když jsem jen za dopoledne vypila 1,5 L vody. Normálně jsem v práci sotva vylila 0,5,L :). A to nebyli žádný vedra. Pak nastoupila bolest podbřišku a prsou ;)

Jo a bolest po sexu! Bolelo mě břicho. Říkala jsem si, že si skočím na gyndu. Pak jsem si udělala test a bylo vše jasný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat