Kdy se úplně přestane tvořit mateřské mléko?

206
3.9.07 11:48

Kdy se úplně přestane tvořit mateřské mléko?

Ahoj všecky maminky!
Ráda bych se zeptala, kdy se vám po ukončení kojení přestalo úplně tvořit mléko? My jsme přestali zhruba před 3 měsíci a pořád když si lehce zmáčknu bradavku, tak z ní vystříkne mléko.
Jak jste na tom byli vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
3.9.07 11:52

Nekojím přes rok, a trochu mlíčka je pořád.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
460
3.9.07 11:56

Mě asi tak půl roku, ale byla jsem těhule. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.9.07 14:22

Já nekojím už 9 měsíců a mléko pořád teče hojně-při zmáčknutí bradavky.Plánuju se na to zeptati mého dr…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.9.07 14:23

Já nekojím už 9 měsíců a mléko pořád teče hojně-při zmáčknutí bradavky.Plánuju se na to zeptati mého dr…

• Nahlásit
  • Citovat
1235
3.9.07 21:06

Já kojila do 11 měsíců a pak se mlíčko ztratilo snad hned. Vůbec si nepamatuju, že by mi pak někdy začalo samo téct. Přestávala jsem kojit ale hodně pozvolna, takže poslední měsíc jsem kojila už jen 1× denně v noci. Ale je fakt, že jsem si nic nemačkala :lol: a nezkoušela to.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
3.9.07 21:21

Ahoj, ja uz nekojim 8m a stejne mi pri zmacknuti trocha mlika vytece. Myslim, ze to neni nic divneho. A nijak mi to neprekazi a neboli. Kamaradka ma 4letou holciocku a rikala, ze ma taky pri zmacknuti kapku mlika:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
4.9.07 12:22

Ahojky já už nekojím 5 měsíců a v pohodě. Když jsem přestala kojit, napsat mi gynekolog nějaké homeopatika (název už nevím), které pomáhají zastavit laktaci, a myslím že během týdne až 14 dnů bylo po mlíčku. Domluv se s doktorem.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
17.9.07 20:56

Ahoj Ulmíku,
přestala jsem kojit před 3 měsíci, po 3 týdnech bylo po mlíčku. Brala jsem homeopatika LAC CANINUM 30CH. Pravděpodobně to budou ta stejná, jaká brala Zuzicek. Prodávají se volně, ale jen v některých lékárnách.
Jednou mi kamarádka vyprávěla, že když se na gynekologii zmínila, že ještě po půl roce sem tam odtéká mléko, dr se zhrozila, že to prý může být hormonální porucha - tak nevím, moc se mi to nezdá, a už nevím, jestli to tenkrát nějak řešily…
Ale homeo doporučuji
J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
24.8.13 21:09

Ahoj maminky, přestala jsem kojit, ale v jednom míste mě prso pobolívá, na dotek je citlivé, jakoby tam mlíčko stagnovalo…Přestávala jsem kojit postupně, poslední měsíc už jen trochu v noci…
Do uvolnění to trochu prsama odstříkám večer, ale nic moc změna.
Nevíte, kdy se to spraví, kdy se mlíčko přestane tvořit a co kdyžtak mám ted dělat?

Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama