Kdy Vám vyskočilo těhotenské bříško?

Anonymní
13.7.20 16:37

Kdy Vám vyskočilo těhotenské bříško?

Ahoj holky.

Mam dotaz. Jsem v 19tt a před otehotnenim jsem teda nebyla zadny hubenour, ale stále mam jen svůj špek a bříško nikde. Je tu nějaká maminka co mela taky špek, ze by mi rekla, kdy vylezlo těhotenské bříško? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17412
13.7.20 16:40

Je spek nemela, ale i pres propadle bricho vylezlo u prvního ditete v 7.mesici, na silnějších zenach to muze byt videt pozdeji nez u hubenych. Zalezi i jak mas bricho zpevnene, jak velky ten spek je, taky ten spek muzes hubnout a brisko ho muze nahrazovat, ze si ani nevsimnes. Ale vseobecne znatelne bricho byva az v poslednim trimestru :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
13.7.20 16:58

Tak já špek neměla a v 11 týdnu už jsem musela do tehu kalhot, teď končím 26 týden a většina lidi tipuje, ze budu každým dnem rodit. Buď rada za malé břicho, věř mi, ze to není žádný med se skoro půl roku tahat s něčím, s čím se většina ženských tahá max 2 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7115
13.7.20 17:07

Jsem teď 18+3 a břicho vyskočilo tak zhruba v 15tt..do té doby max nafouklá :mrgreen: ale jak už bylo psáno, buď rada že břicho ještě nemáš, pak se a ním budeš tahat na konci tehu dost, užívej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
13.7.20 17:07

Mně až na začátku pátého měsíce, teď už roste pořád, je celkem obří, a to jsem teprv 25 tt. :D dlouho nic a najednou jsem koule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3218
13.7.20 17:11

Teď ve 20tt vypadam trošku tehotne. Ale jelikož jsem půl roku po porodu, nikdo to na těhotenství netipuje :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
13.7.20 17:22

@Skaiqy ja jsem dneska 18+2 :D a mam jen ten svůj špek :D občas vecer vyskočí, ale rano zase nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
13.7.20 17:31

Já byla vyloženě hubená, ale břicho stejně vylezlo až kolem 30tt, aby ho viděli i ostatní, zhruba do té doby mi nevěřili, dokud jsem nevytáhla průkazku :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8363
13.7.20 17:44

Zacala jsem se špekem, toho mě zbavily čtyřměsíční nevolnosti. Tehotenske kalhoty jsem si koupila ve 27tt. Nefalšované bricho jsem mela kolem 30tt, ale furt se dalo maskovat svetrem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
13.7.20 17:47

S prvnim ditetem az okolo 20.tt, a to jsem zadny spek nemela. Ovsem s druhym se me lidi ptali uz v 8.tt :mrgreen:. Se tretim zase trochu lepsi, tak 13.tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
13.7.20 17:51

Okolo 22tt.. předtím jsem pořád říkala, že mám svůj špek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2697
13.7.20 17:51

Ja jsem ve 22. tydnu a mam bricho jako mensi meloun. Do ničeho se nevejdu a termin mam az v listopadu. Buď rada, ze se nemusis tahat s pupkem, je to dost omezující.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5681
13.7.20 17:54

V prvnim tehotenstvi az nekdy mesic, mesic a pul pred terminem, a ve druhem zhruba ty dva mesice pred porodem.
A byla jsem za to rada, v obou pripadech jsem spis prubezne hubla, s prvnim jsem pribrala 5 kg, se druhym jen 2 kg, ted jsem dva tydny po porodu a postavu mam lepsi nez pred detma, jak na vahu, tak cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7115
13.7.20 18:17
Jsem teď 18+3 a břicho vyskočilo tak zhruba v 15tt..do té doby max nafouklá :mrgreen: ale jak už bylo psáno, buď rada že břicho ještě nemáš, pak se a ním budeš tahat na konci tehu dost, užívej :mrgreen:
@Atouš píše:
@Skaiqy ja jsem dneska 18+2 :D a mam jen ten svůj špek :D občas vecer vyskočí, ale rano zase nic :mrgreen:

Večer mi taky víc vyskočí břicho, teda kolem té čtvrté/páté.. já jsem docela žížala takže to moc neschovám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
13.7.20 19:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky.Mam dotaz. Jsem v 19tt a před otehotnenim jsem teda nebyla zadny hubenour, ale stále mam jen svůj špek a bříško nikde. Je tu nějaká maminka co mela taky špek, ze by mi rekla, kdy vylezlo těhotenské bříško? :D

U prvního až pozdě, někdy kolem cca 20 týdne bylo cosi znát.. Teď? Od 12 tt vypadám jak před porodem :rofl: a bříško pořád roste..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama