Kdyby náhodou, přijede pro mě sanitka?

Anonymní
19.3.20 08:39

Kdyby nahodou, prijede pro me sanitka?

Tak uz je to tady holky. Jsem v 6.tt a něco a zacala jsem spinit. Ne vylozene krvacet. Bricho me neboli, ale mam v te krvi i nitky. :-( Pritel mi na doporuceni gynekologa zajede pro Ascorutin a musime se modlit. Kdybych nahodou zacala krvacet hodne, musela bych do nemocnice. Problem je v tom, ze se tam sama nemam jak dostat. Auto a momentalne ridice nemam. Kdyby k tomu doslo, prijede pro me zachranka nebo budu muset jet sama? Nejak si to nedokazu predstavit, zacina me bolet trosku i podbrisek. Pro me by to znamenalo cestu vlakem i metrem. Bydlim na vesnici.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5900
19.3.20 08:43

V 6tt je to buď a nebo. Sanitka pro tebe nepřijede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
19.3.20 08:44

Za prvé se uklidni. Za druhé, to tě tam nemůže hodit přítel, když je schopný ti zajet pro léky?

Takhle v začátku je to opravdu buď a nebo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
19.3.20 08:46

Přijede. Neostýchej se zavolat. Kor v dnešní době je nesmysl plácat se po svých venku a rizikem nákazy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5678
19.3.20 08:50
@Anonymní píše:
Tak uz je to tady holky. Jsem v 6.tt a něco a zacala jsem spinit. Ne vylozene krvacet. Bricho me neboli, ale mam v te krvi i nitky. :-( Pritel mi na doporuceni gynekologa zajede pro Ascorutin a musime se modlit. Kdybych nahodou zacala krvacet hodne, musela bych do nemocnice. Problem je v tom, ze se tam sama nemam jak dostat. Auto a momentalne ridice nemam. Kdyby k tomu doslo, prijede pro me zachranka nebo budu muset jet sama? Nejak si to nedokazu predstavit, zacina me bolet trosku i podbrisek. Pro me by to znamenalo cestu vlakem i metrem. Bydlim na vesnici.

Pokud jen spinis a nic té neboli tak si lehni a bud v klidu. Pokud se to rozjede tak myslím že sanitka by přijela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23711
19.3.20 08:53
@Alkata píše:
Přijede. Neostýchej se zavolat. Kor v dnešní době je nesmysl plácat se po svých venku a rizikem nákazy!

Promiň, ale potrat v 6tt není nic co ohrožuje život :roll: může klidně být doma a pak jít na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1069
19.3.20 08:55

Potrat v 6tt se da prirovnat k vetsi ms takze ne, opravdu sanitku nevolat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
19.3.20 08:55

Proč bys měla jezdit do nemocnice? Potratit v 6tt můžeš klidně i doma. Jestli v nemocnici, nebo doma je fuk, ne? Oni tam s tebou stejně nic neudělají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57464
19.3.20 08:56
@Anonymní píše:

Nechci se tě dotknout, ale nezneuzivej RZ.. Pokud začneš krvácet, nech to přírodě.. Beztak už bývá vesměs pozdě. K tomuto RZ neslouží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5039
19.3.20 09:01
@Alkata píše:

Sanitka není taxík zadarmo. Zvlášť ne v dnešní době! Má se volat v případě života ohrožujícího stavu, takže pokud by zakladatelka mohutně krvácela a měla veliké bolesti..což nemá. Jinak mi je samozřejmě líto, pokud by o miminko přišla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18564
19.3.20 09:09

To že špiníš neznamená že potrácíš, jinak potrat v tomhle týdnu jak psaly holky je jen silnější ms takže klid, tím prošlo spousta holek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2770
19.3.20 09:10

Boze sanitka? To snad ne. I v normalni situaci by to bylo dost na hlavu natoz ted… lituju ty zachranare fakt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
19.3.20 09:10

Ne nepřijede pro tebe. Vlastně by nebyl důvod. Pokud potratíš, tak v klidu doma. V nemocnici by ti řekli to samé. Že jsi potratila. Léky na udržení sis koupila správně a víc se nedá dělat. Lehni si, maximálně odpočívej, třeba jsi jen přetažená a samo špinění odezní a bude vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.20 09:11

Neboj, i kdyby to nedopadlo, zadne silene krvaceni to nebude, spis silnejsi menstruace. Ani do nemocnice nemusis, jen je dobre se pak objednat na kontrolu. Drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.20 09:35
@Anonymní píše:

Vem si ten Ascorutin a jdi odpočívat. Vylez jen v nejnutnějším případě. Bude to dobré, jen zachovej klid na lůžku a zbytečně se nenervuj. Na začátku těhotenství většina z nás zašpinila, břicho též může bolet jako při přicházející menstruaci. Já při jednom těhotenství krvácela strašně, žádné špinění, ale opravdu strašně krve. Už jsem se s mimcem loučila, nakonec z toho byl prasklý hematom. Dva dny jsem ležela v posteli a pak už klid naštěstí, jen jsem nesměla zvedat nic těžkého, že tam byl ještě jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama