Kdyz se budí s pláčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 07.03.17 20:11
kdyz se budí s pláčem

Maminky zažil jste někdo že se váš miláček zbudí a hrozně pláče
máme syna je mu 28 měsíců už 3 týdni se nám malej z budí v noci a třeba 30 minut v kuse brečí a brečí, kope nohama atd,, nejde nijak utišit, chovám atd snažím se ho uklidit ale marne stále brečí a brečí nepomaha nic az pak stoho zas usne, stava se nám to i tet po odpoledni spanku že se zbudí a brečí děkuji

Reakce:

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 20:19
@mací1011 píše:
Maminky zažil jste někdo že se váš miláček zbudí a hrozně pláče
máme syna je mu 28 měsíců už 3 týdni se nám malej z budí v noci a třeba 30 minut v kuse brečí a brečí, kope nohama atd,, nejde nijak utišit, chovám atd snažím se ho uklidit ale marne stále brečí a brečí nepomaha nic az pak stoho zas usne, stava se nám to i tet po odpoledni spanku že se zbudí a brečí děkuji

Todle mi delaly/delaji deti, kdyz maji moc zazitku. Nebo byli jinde. U babicky nebo tak.
Ale tak extremne to nemame. Staci psst a pohladit a je klid.

Snad nekdo poradi :kytka:

unuděná
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 07.03.17 20:24

Muze jit o jistou formu namesicnosti nebo nocni besy.Asi nezbyva nez doufat, ze to casem prejde. Mozna bych zkusila nejaky detsky caj na klidne spani.

Mischellinka90
Povídálka 11 příspěvků 07.03.17 20:30

Nebyli jste v poslednich 8-6 tydnech na ockovani? Uz jsem cetla, ze nekolika detem se toto delo po ocku.

mončatka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 07.03.17 20:31

Mně to dělal syn asi měsíc. Pak mi pediatr doporučil před spaním lžičku sirupu Pediakid a po několika dnech to přešlo samo.

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 07.03.17 20:36

Jsme po očkovaní TBC očkovali nas v únoru

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 07.03.17 20:40
@mací1011 píše:
Jsme po očkovaní TBC očkovali nas v únoru

to moc neodpovídá otázce :D Stávalo se mu to před očkováním nebo až po.. :)

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 07.03.17 20:41

U nás se osvědčilo vzít dítě na světlo, aby se úplně vzbudilo, opláchnout obličej vlažnou vodou a dát zase spát. Bylo to z přemíry zážitků, prostě zlé sny, ze kterých se nedokázaly vzbudit, tak ječely.

evelin88
Kecalka 106 příspěvků 07.03.17 20:47

Zakladatelko, děkuji za otázku uplne jste mi ji vzala „z úst“. Dcera 28 měsíců děla to samé. Tez si moc nevíme rady, pohlazeni, utiseni nepomáhá. Kope nozickama, vzteka se…po očkování nejsme. Někdy je tyden klid, někdy 2 dny v kuse…
Snad někdo poradi :srdce:

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 07.03.17 20:55

Naše malá to teda má, ale brečí třeba jen 5minut než ji uklidním a myslím, že jsou to ošklivé sny…

moje mamka vypráví, že já jsem to měla jako malá docela dlouho třeba do deseti let, zdály se mi strašné věci - vraždy, psycho, hadi, volný pády, únosy, lekací útoky, totální tma, pod vodou a nemoci se vynořit, samý chuťovky…

upřímně, mám to i teď, ale teď už mi během toho snu dojde, že je to sen a buď se vzbudím nebo to dokoukám a beru to s nadhledem :mrgreen:, ale jestli se toto zdá malému dítěti, tak se nedivím, že tak pláče

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 07.03.17 20:57

Pomáhalo, že mě mamka úplně vzbudila, dala napít vody a chovala a byla se mnou dokud jsem neusnula a neuklidnila tím, že to byl jen sen a odvedla pozornost od toho snu třeba pohádkou nebo písničkou
došla jsem se třeba vyčurat, abych to vydejchala…

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 07.03.17 20:58

Jinak to u všech probíhalo stejně, uprostřed spánku strašný řev, kopání nohama, máchání rukama, pohlazení, utěšování nezabíralo. Musela jsem je vzbudit (světlo, omytí obličeje) a hned byl klid a pokračovaly ve spánku. Jednou to viděl i můj otec a říkal, že jsem to měla taky (poprvé, když mě vezli v kočáře na břiše a viděla jsem ven), řešili to prý stejně, hlavně to posvícení do obličeje.

naty2989
Kecalka 133 příspěvků 08.03.17 07:53

Mně to malý dělal od 15ti měsíců a pomohli až homeopatika…Po konzultaci s lékařkou…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >