Kočárek z bazaru?

9541
13.6.10 19:42

kočárek z bazaru?

Ahoj holky, mám známou, která už delší dobu vybírá kočárek a vzhledem k tomu, že by ráda kvalitní, ale nemá na něj 20-25tis., tak zvažuje koupit z bazaru/přes inzerát. Nemáte některá s koupí zkušenost? Jak jste byly spokojené, zda opravdu jste dostaly to, co nabízeli a jaký vůbec na to máte názor? Koupily byste už použitý kočárek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
13.6.10 19:48

ahoj tak nas prvni kocarek byl pres inzerat na MMB,byl jako novy,pouzivany asi mesic,v zaruce,opravdu na nem nebylo poznat pouzivani.
Jeli jsme si pro nej ale osobne abychom videli jeho stav.
Pak jsme ho prodali jako komplet stale jeste v zaruce a koupili jen sportak.
Urcite bych se toho nebala,ale chtela bych v zaruce,kdyby neco…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
13.6.10 19:55

nebála bych se toho, zláště pokud jde o kočárek kvalitní, s pořizovací cenou vysoko.. ale určitě bych si pro něj jela osobně. to by byla moje jediná podmínka. dále by ještě rozhodovalo i stáří, určitě bych si vybrala méně ježděný.. ale to asi každý.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1279
13.6.10 20:07

uplne v klidu :-P vsech mych asi 30 :nevim: :oops: :oops: :oops: :oops: kocaru bylo jetych :potlesk: :potlesk: ovsem nejlepsi je osobni odber :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
13.6.10 20:10

Ahojky, ja mela hluboky kocar na mimi novy, sportak jsme koupili z bazaru. Bylo na nem videt, ze je jezdeny, ale po technicke strance byl ok, poradne jsme ho prohledli, kupovali samozrejme osobne. Jezdime s nim doted, jsem s nim hodne spokojena. Nebojim se ho nalozit nebo s nim projet cokoliv, tim ze byl levny opravdu slouzi on nam a ne mi jemu :-) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.10 20:39

ja kupovala vzdycky novy, nevim proc - mam nejak strach z pouzitych kocarku.
Kocarky , ktere sjem prodavala, bylo jich pět, byly vždycky v super stavu, mozna tim, ze jsem kocarkovy uchyl a nejdyl nam vydrzel nomad a to dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
13.6.10 21:24

Ahoj, no já si koupila novou trojkombinaci, ale taky mám z bazárku golfky, takové ty úplně obyčejné (co se do nich kopne a ony se složí :lol: ) a slouží mi bezvadně + jsem jeden kočárek prodávala, v záruce. Taky doporučuji osobní odběr, můžeš si hlavně vyzkoušet jak se řídí, otáčí, skládá a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.10 21:57

Nataso, prosim myslis, ze concord z drueh ruky bude ok????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
13.6.10 22:46

ahoj,
všechny (tři) kočárky jsme měli z bazaru (MMB), stav plně odpovídal popisu a fotografiím. Když nám první nevyhovoval, tak jsem ho bez problémů - v podstatě za stejné peníze - poslala dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.10 09:09

rakosnicek: sice nejsem nataša, ale kupovala jsem si concord fusion 2009 a předtim jsem koukala jak jsou na tom použitý na MMB a byli dost drahý. Vim kde se dá sehnat concord fusion 2009 za super cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.10 09:18

jo celkove cena kolem 7000 za pouzity je dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.10 09:31

a ty chces jen sportak? nebo celou trojkombinaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.10 09:40

ne chci jen sportak. v planu ho mam na zimu,ted mame golfky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.10 11:09

Já bych si teda použitý nekoupila někde v bazaru. Nevěděla bych od koho je. Nový kočár se dá koupit za 6 tis. Když vidím ty fotky nafocených kočárků ze sklepů plných plísně a bordelu, tak fuj.
Na druhou stranu jsem včera četla chválu na Teutonku
http://www.kocarky.as/…ia-spirit-s3
je taky z druhé ruky, ale vůbec na to nevypadá
Jak radí lllucie - osobní odběr .Některé maminy mají tolik peněz , že prostě prodají luxusní značku za směšnou cenu a zboží je jen minimálně použité. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.13 21:46

kočárek

Ahoj holky,
jsem budoucí mamča a ráda bych se poradila, zda koupit použitý kočárek, anebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama