Kojící zdravotnice a očkování proti covidu

25.1.21 20:38

kojící zdravotnice a očkování proti covidu

Zdravím! Najdou se tady nějaké pracovnice ve zdravotnictví, co kojí a nechaly se naočkovat? Vím, že studie s kojícími nejsou, zároven z farmakokinetiky rna vakcin vyplývá, že rizika by měla být minimální, ale přece jen by bylo fajn osobní zkušenost i jen jednotlivců. Díky za odpovědi k věci!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.1.21 21:21

Mrkni na fb na Sílení informací o COVID-19. Je to pro lékaře a jsou tam nejnovější studie a doporučení a dokonce tam psaly i nějaké doktorky, že se nechaly ockovat. Já bych při kojení neváhala. Chtela jsem se nechat očkovat i jako tehotná (prof. Calda s tim souhlasi u rizikovych tehotnych), ale nakonec pockam až po porodu. V Izraeli se uz ockuji i tehotne a kojici a jinde ve svete je to podle me jen otazka casu. mRNA vakcí a je nejbezpečnější z těch co budou k dostání, tak bych si na tvém místě dohledla na to, aby jsi dostala tu mRNA. Prosim anonym, jinak smazat. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 21:30

Ahoj, můj případ. mám první dávku, jsou to 2 týdny a vše ok… doufám, že nějaké protilátky předám miminu. jediné co, tak bolest v místě vpichu cca 2 dny - jako u ostatních očkování.

• Citovat
  • Nahlásit
25.1.21 22:27

Díky za vaše odpovědi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat