Anketa - kolik jste přibraly v těhotenství?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
810
6.10.11 10:50
Timmisek píše:
Já 17kg, manžel 13kg, pes 1kg. Sedm měsíců po porodu mi zbývá ještě 5kg, manželovi 2kg. Nějak se mě drží strašná chuť na sladký, omlouvám to kojením :-D .
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
166
6.10.11 16:59

Já v prvním asi 23kg.Teď jsem ve 25tt a už mám nahoře 10kg a to mě to nejhorší teprve čeká…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
95
6.10.11 17:09
Timmisek píše:
Já 17kg, manžel 13kg, pes 1kg. Sedm měsíců po porodu mi zbývá ještě 5kg, manželovi 2kg. Nějak se mě drží strašná chuť na sladký, omlouvám to kojením :-D .

Pes to shodil. Procházky s kočárkem na něj zabrali a navíc mu stravu přiděluji já. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
6.10.11 20:09
Timmisek píše:
Já 17kg, manžel 13kg, pes 1kg. Sedm měsíců po porodu mi zbývá ještě 5kg, manželovi 2kg. Nějak se mě drží strašná chuť na sladký, omlouvám to kojením :-D .
Úžasný:-) tenhle komentář mě vážně pobavil a docela bych potřebovala, aby to bylo i u nás takhle…já nechci být těžší než on :cry:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
810
6.10.11 21:34
Timmisek píše:
Timmisek píše:
Já 17kg, manžel 13kg, pes 1kg. Sedm měsíců po porodu mi zbývá ještě 5kg, manželovi 2kg. Nějak se mě drží strašná chuť na sladký, omlouvám to kojením :-D .
Pes to shodil. Procházky s kočárkem na něj zabrali a navíc mu stravu přiděluji já. :lol:

Jé, taky bych potřebovala, aby mi někdo přiděloval stravu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kašlunato
6.10.11 23:26

V prvním těhotenství jsem přibrala asi 11 kg a po porodu mi zůstaly čtyři kila navíc. Teď ve druhém těhotenství jsem zatím kilo zhubla - čímž jsem se dostala na původní váhu, kterou jsem měla na začátku prvního těhotenství.

  • Citovat
  • Upravit
1328
6.10.11 23:37

Ahoj, s dvojčátky jsem nabrala 15kg, po porodu shodila 17kg, ted se třetí jsem nabrala 7kg, po porodu shodila 11kg.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
111
7.10.11 09:19

janinka81

:potlesk: :potlesk: Teda ty jsi dobra.Zavidim a sklanim se,musela jsi byt kocka v tehotenstvi.. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
111
7.10.11 09:22

veronika

tak ti drzim palce at je to dobry a netrap se,taky jsem nestastna s tech kg. :-?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1803
23.1.12 07:33

holky, tak já jsem v 6 tt. při výšce 175 cm mám 79 kg… nechápu… a to nejsem nějaká koule, joo, mám širší boky a silnější stehna, ale né zas moc… kdysi jsem mívala 56 kg, ale to jsem byla opravdu vyzáblá.. ale teď mi připadá, že každým dnem přibírám … kalhoty jsou mi těsné, už ani nenosím pásek, jak mě škrtí…:-) a to se ani necpu, jím pravidelně, je pravda, že moc necvičím - posiluju jen břicho, pánevní dno, zadek. tak nevím. jestli před porodem budu mít metrák, tak to bude hrůza… :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
29.1.13 23:45

Možna jsem blázen ale ja mam 19tt jen 2kila nahoře. Mam z toho docela obavu jestli to není málo. Snad se to začne zvedat. Nepřijde vám to málo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48
30.1.13 08:48

Ahoj, ja jsem na konci 16.tydne a zatim nic, takze 2 kila jsou v pohode. Pri prvnim jsem nabrala 15

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
quassa
30.1.13 08:56

17 a do původní váhy mi zbývá shodit 2 kila, do vysněné váhy 15-20 kilog :lol:

  • Citovat
  • Upravit
432
30.1.13 09:03

Tak já jsem přibrala 22kg 8o a zatím jsem vlastně krom toho, co jsem nechala v porodnici nezhubla vůbec nic a to kojím. Tak že mi zbývá ještě zhubnout 12kg :jazyk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
30.1.13 09:44

Ahoj, já jsem při prvním těhu nabrala 11kg a ted jsem ve 32tt a mám nahoře už 10kg, takže to bude o něco víc při u prvního jsem měla ve 32tt 59kg jen a ted mám 62kg :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty