Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Timmisek píše:
Já 17kg, manžel 13kg, pes 1kg. Sedm měsíců po porodu mi zbývá ještě 5kg, manželovi 2kg. Nějak se mě drží strašná chuť na sladký, omlouvám to kojením.
Já v prvním asi 23kg.Teď jsem ve 25tt a už mám nahoře 10kg a to mě to nejhorší teprve čeká…
Timmisek píše:
Já 17kg, manžel 13kg, pes 1kg. Sedm měsíců po porodu mi zbývá ještě 5kg, manželovi 2kg. Nějak se mě drží strašná chuť na sladký, omlouvám to kojením.
Pes to shodil. Procházky s kočárkem na něj zabrali a navíc mu stravu přiděluji já. ![]()
Timmisek píše:Úžasný:-) tenhle komentář mě vážně pobavil a docela bych potřebovala, aby to bylo i u nás takhle…já nechci být těžší než on
Já 17kg, manžel 13kg, pes 1kg. Sedm měsíců po porodu mi zbývá ještě 5kg, manželovi 2kg. Nějak se mě drží strašná chuť na sladký, omlouvám to kojením.
Timmisek píše:Timmisek píše:Pes to shodil. Procházky s kočárkem na něj zabrali a navíc mu stravu přiděluji já.
Já 17kg, manžel 13kg, pes 1kg. Sedm měsíců po porodu mi zbývá ještě 5kg, manželovi 2kg. Nějak se mě drží strašná chuť na sladký, omlouvám to kojením.
Jé, taky bych potřebovala, aby mi někdo přiděloval stravu ![]()
V prvním těhotenství jsem přibrala asi 11 kg a po porodu mi zůstaly čtyři kila navíc. Teď ve druhém těhotenství jsem zatím kilo zhubla - čímž jsem se dostala na původní váhu, kterou jsem měla na začátku prvního těhotenství.
Ahoj, s dvojčátky jsem nabrala 15kg, po porodu shodila 17kg, ted se třetí jsem nabrala 7kg, po porodu shodila 11kg.
Teda ty jsi dobra.Zavidim a sklanim se,musela jsi byt kocka v tehotenstvi.. ![]()
tak ti drzim palce at je to dobry a netrap se,taky jsem nestastna s tech kg. ![]()
holky, tak já jsem v 6 tt. při výšce 175 cm mám 79 kg… nechápu… a to nejsem nějaká koule, joo, mám širší boky a silnější stehna, ale né zas moc… kdysi jsem mívala 56 kg, ale to jsem byla opravdu vyzáblá.. ale teď mi připadá, že každým dnem přibírám … kalhoty jsou mi těsné, už ani nenosím pásek, jak mě škrtí…:-) a to se ani necpu, jím pravidelně, je pravda, že moc necvičím - posiluju jen břicho, pánevní dno, zadek. tak nevím. jestli před porodem budu mít metrák, tak to bude hrůza… ![]()
Možna jsem blázen ale ja mam 19tt jen 2kila nahoře. Mam z toho docela obavu jestli to není málo. Snad se to začne zvedat. Nepřijde vám to málo?
Ahoj, ja jsem na konci 16.tydne a zatim nic, takze 2 kila jsou v pohode. Pri prvnim jsem nabrala 15
17 a do původní váhy mi zbývá shodit 2 kila, do vysněné váhy 15-20 kilog ![]()
Tak já jsem přibrala 22kg
a zatím jsem vlastně krom toho, co jsem nechala v porodnici nezhubla vůbec nic a to kojím. Tak že mi zbývá ještě zhubnout 12kg
![]()
Ahoj, já jsem při prvním těhu nabrala 11kg a ted jsem ve 32tt a mám nahoře už 10kg, takže to bude o něco víc při u prvního jsem měla ve 32tt 59kg jen a ted mám 62kg ![]()