Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Na věku myslím nezáleží, budou se mít rádi aj se hádat a je jedno, jak moc / málo od sebe budou. Mám děti 10/2013 a 6/2020, takže tam zatím vše oukej 😂 Jinak sourozence mám narozené 3/1992 a 12/2000, já su 6/1986. Co mám třebas v okolí holky s dětma blízko po sobě, tak tam taky není extra rozdíl. Bude záležet aj na té výchově
Veliká gratulace a mnoho štěstíčka.
Podle rozsáhlé norské studie mají nejstarší děti v rodině v průměru vyšší IQ než jejich mladší sourozenci. Důvod? Najdete na Instagramu.