Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou
Mgr. Pavla Hájková
@Sethiara To nevím, ale s proplachováním kanalků mám zkušenost. Mamka mi totiž říkala, že když jsem byla malá, tak mi je proplachovali dvakrát, do té doby jsem od narození pořád jen plakala a pak už byl klid
já si to vůbec nepamatuji, takže z toho žádné trauma nemám ![]()
Bezte na proplachnuti, nic to neni.Ja byla s dcerou asi ve 3 mesicich-2 sestricky ji drzely, rev sice byl, ale bylo to raz dva a od te doby klid.
Děkuji moc za odpovědi
. Zkusila jsem stříbro a boží! Jednou jsem mu to potřela u koutku (max jedna kapka, jen jsem namočila špičku malíčku) a problém jako zázrakem zmizel. Očičko má nádherné
.
@Sethiara dobrý den, opravdu vam pomohlo? Mohu se zeptat kde jste ho objednala a jak jste ho malickemu aplikovala? Mala ma od úterý zánět v ocicku (pet měsíců nam je) a mame kapicky ocuflash ale nelepsi se to a nechci aby ji hned davaly anitibiotika, tak prosim o radu zda opravdu pomůže
děkuji mooc ![]()
Dobrý den, koupila jsem normálně v lékárně. Namočila špičku malíčku a potřela mu tím koutek očička. Do teď nemá s očima problém a jsem šťastná, že jsme to vyřešili takhle. Jó byla jsem i podělaná, co to udělá, ale byl to zbytečný strach
. Držím palečky, ať Vám to dobře dopadne ![]()
@Sethiara No ja dneska byla v lékárně sle přišlo mi že vi pěkný prd. A mela jste to stříbro k užití vnitřne nebo venkem jen třeba na potírání? Nerada bych ji maličké nějak ublizila, kéž by se to uz zlepšilo ![]()
@Aneta199 v lékárně vám nic neřeknou, protoze snad ani nesmí, je to v „alternativní“ léčbě. Měla jsem to normální, co v lékárně prezentují jen jako na pleť a na dekolt. Vnitřní/nevnitřní toto rozdělení koloidniho stříbra snad ani neexistuje. Zkuste si o tom najít na google. Je toho milion těch informací
. Dejte kapku a a uvidíte, zkuste nejprve potřít kapkou kůži, jestli bude mít reakci.
Dobrý den, najake novinky ohledně vnitřního užití? pomáhá nepomáhá?
@punkerka89 Jako fakt ten sajrajt chce v roce 2021 jeste nekdo pit? ![]()
@JaSe píše:
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z Vás používá koloidní stříbro a jaké s ním máte zkušenosti. Včera mi o něm vyprávěla kamarádka, která mi ho i nabídla ke koupi. To, co říkala, vypadá hodně zajímavě. Nejdřív si chci najít pár informací, ale docela mě láká vyzkoušet jeho účinky.
Dneska jsem se o něm zmínila kolegyni v práci a ta to kategoricky odmítá, aniž by o tom cokoliv věděla. Kamarádce věřím, že by mi pro mě a pro moje děti nenabídla něco špatného.
Děkuji za odpovědi.
Jana
Ahoj, hele já používala a používám koloidní stříbro na vnější použití např. Stipance potnicky opary i při ekzému na zadek, za mě můžu doporučit už v salonu paní co nám strihala pejska mu to strikala do uší i na zuby a doporučila mi to stříkat i do vody na pití
prej to má nějaké účinky na odčervení… Musím zaklepat, že pes neměl nikdy zaden problém a my take ne
za mě fajn věc
@punkerka89 pomaha. Ja jsem si tim vylecila opravdu tezky akne. Vnitrne jsem uzivala 10ppm a oblicej jsem potirala 20ppm. Presny davkovani si uz ale nepamatuju.
@Petra Star píše:
@punkerka89 Jako fakt ten sajrajt chce v roce 2021 jeste nekdo pit?
Pokud je koloidní stříbro dobře udělané, není to sajrajt. Přečti si o tom něco, než začneš mít soudy.
A ano, pomáhá.
Na akné a jako prevence angin je dobre, ale na zanety mocaku a gynekologické problémy nepomohl. Tam jsem bezradná…
Pokusím se maximálně exaktně
1. nutné rozlišovat koloidní stříbro /KS/ a iontové stříbro To druhé není tak účinné a má omezenější použití
2. Stříbro je výborný antibakteriální i částečně antivirový přípravek. Je jen sporné, zda ho užívat vnitřně, neboť obecně, stříbro je těžký kov a každý těžký kov ( Olovo více, stříbro, zlato méně) je tělu škodlivý. Otázkou je množství, to v současnosti nikdo neví, například ale u mědi je to známo, již 25 dkg modré skalice může být smrtelné
Osobně doporučuji KS vně používat, vnitřně jen výjimečně nebo okrajově a určitě ne dlouhodobě. Záleží na velikosti nanočástic. Čím jsou menší /cca 10-20ppm/, tim je případná škodlivost pro interní použití menší. Je pravděpodobné, že KS reaguje se žaludečními šťávami za vzniku solí AgCl apod. Asi nenajdeme studii, zda a jak je to škodlivé, očekávám minimálně ale opravdu v nepatrném množství
Pepa