Kolonoskopie a Picoprep, kdy začít pít?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
27.6.22 18:44

Dobrý večer zítra jdu na kolonoskopie, strašně se bojím piju picoprep není chuťově špatný ale toho vysetreni se bojím už 14 dní :,( doufám, že to zvládnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
51
12.5.25 20:06

Kdy pít

Může mi poradit někdo, kdo měl na koloskopii Picoprep? Jdu v 8 hodin v úterý. Podle návodu bych měla 1.sáček vypít v pondělí v 15 hod. Druhý sáček pak v pondělí ve 22 hodin? Fakt to tak je? Přijde mi velká mezera mezi 2. sáčkem a vyšetřením. Moc děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32218
13.5.25 07:00

Ta mezera nevadí, budeš vyprázdněná a aspoň se vyspíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.