Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Dobrý večer zítra jdu na kolonoskopie, strašně se bojím piju picoprep není chuťově špatný ale toho vysetreni se bojím už 14 dní
doufám, že to zvládnu
Může mi poradit někdo, kdo měl na koloskopii Picoprep? Jdu v 8 hodin v úterý. Podle návodu bych měla 1.sáček vypít v pondělí v 15 hod. Druhý sáček pak v pondělí ve 22 hodin? Fakt to tak je? Přijde mi velká mezera mezi 2. sáčkem a vyšetřením. Moc děkuji.