Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Zajdi na oční a vyzkoušej jinou značku, čočky obecně ti po tak dlouhé době najednou vadit nezačnou, ale tvoje značka mohla změnit složení nebo něco a tvému oku to nemusí sedět.
Pořád je to cizí těleso v oku, pokud tě ráno oko bolí, rozhodně si do něj čočku nedávej!!!, dej chvíli očím od čoček oddech a nos brýle. Pokud oko bolet nepřestane, určitě bych si zašla na oční, jestli se ti nerozjíždí nějaký zánět, v tu chvíli bys stejně čočky aplikovat nesměl/a. Až bych věděla, že je oko v dobré kondici bych řešila, jestli mě nedráždí materiál/roztok. Dá se bohužel vytvořit i alergie na kontaktní čočky, při jejich přenášení nebo nedodržování jejich hygieny.
Nosim kontaktni cocky 17 let, posledni dobou me boli oko vzdy kdyz sundam cocku a i rano me oko boli. Je to znameni, ze uz nesnasim cocky?