Kontaktní čočky a bolest oka

Anonymní
8.3.24 14:11

Kontaktni cocky a bolest oka

Nosim kontaktni cocky 17 let, posledni dobou me boli oko vzdy kdyz sundam cocku a i rano me oko boli. Je to znameni, ze uz nesnasim cocky?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
402
8.3.24 14:37

Zajdi na oční a vyzkoušej jinou značku, čočky obecně ti po tak dlouhé době najednou vadit nezačnou, ale tvoje značka mohla změnit složení nebo něco a tvému oku to nemusí sedět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
380
8.3.24 16:14

Pořád je to cizí těleso v oku, pokud tě ráno oko bolí, rozhodně si do něj čočku nedávej!!!, dej chvíli očím od čoček oddech a nos brýle. Pokud oko bolet nepřestane, určitě bych si zašla na oční, jestli se ti nerozjíždí nějaký zánět, v tu chvíli bys stejně čočky aplikovat nesměl/a. Až bych věděla, že je oko v dobré kondici bych řešila, jestli mě nedráždí materiál/roztok. Dá se bohužel vytvořit i alergie na kontaktní čočky, při jejich přenášení nebo nedodržování jejich hygieny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová