Kontrakce po 6 minutách a poslali mě domů

Napsat příspěvek
Velikost písma:
880
31.8.19 16:58

Dneska je trend nechavat zeny co nejdele doma v domacim prostredi, pokud nebydli daleko od porodnice. casto to chteji rodicky samotne-zustat co nejdele doma.. co rikaji v bohunicich? dala sis tu vanu a je to pravidelnejsi a silnejsi? jaky nalez ti napsala do prukazky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
31.8.19 16:58

@j.a.n.i1 ono se dá psát i když máte kontrakce.. Toto bylo hnusny rypnuti a bezdůvodne. Ptala jsem se co mám dělat a ne na to jestli můžu psát při kontrakcich. A to že si rypnete z vás nedělá lepšího člověka. Ptám se na názor holek nebo slečen, či parních, které to měli podobne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15435
31.8.19 16:58

@j.a.n.i1 Taky bych řekla :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
31.8.19 17:00

@Teresa.p děkuju, normálně jsou silnější že máme dojet že se podívají jak to postoupilo a že si mě tam nechají. Takže jsem bohužel předtím vybrala nevhodnou porodnici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101958
31.8.19 17:01

@Zdena21 Ne, když už rodiš, tak se fakt psát nedá, takže nebyl důvod, proč by tě měli nechávat v porodnici, když zatím nerodíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15435
31.8.19 17:01
@Zdena21 píše:
@j.a.n.i1 ono se dá psát i když máte kontrakce.. Toto bylo hnusny rypnuti a bezdůvodne. Ptala jsem se co mám dělat a ne na to jestli můžu psát při kontrakcich. A to že si rypnete z vás nedělá lepšího člověka. Ptám se na názor holek nebo slečen, či parních, které to měli podobne.

To není rýpání, ale konstatování faktu. Kdyby tě poslali domu “neprávem”, tak už by bylo dítě na světě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
31.8.19 17:01

@ivašot. Děkuji za Vas hloupý komentář. Vadí vám má diskuze tak neodpovidejte diky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
31.8.19 17:03

@ivašot. U někoho to netrvá 15 minut ale X hodin jestli vám to nedochází. Jedu do Bohunic kde už vím co se bude dít. Takže si prosím tyto vaše fakta nechte pro sebe

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15435
31.8.19 17:03
@Zdena21 píše:
@Teresa.p děkuju, normálně jsou silnější že máme dojet že se podívají jak to postoupilo a že si mě tam nechají. Takže jsem bohužel předtím vybrala nevhodnou porodnici.

Proč nevhodnou? To si tolik toužila dnešek raději strávit v porodnici než doma :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15435
31.8.19 17:05
@Zdena21 píše:
@ivašot. U někoho to netrvá 15 minut ale X hodin jestli vám to nedochází. Jedu do Bohunic kde už vím co se bude dít. Takže si prosím tyto vaše fakta nechte pro sebe

A pořádně je tam srovnej, jako mě :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101958
31.8.19 17:05
@Zdena21 píše:
@ivašot. U někoho to netrvá 15 minut ale X hodin jestli vám to nedochází. Jedu do Bohunic kde už vím co se bude dít. Takže si prosím tyto vaše fakta nechte pro sebe

No, jestli to nedochází tobě, tak právě protože to u někoho trvá x hodin, tak se posílá domů…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
880
31.8.19 17:07

Ja jsem porodni asistentka. sice jsem delala vetsinu cast na gynekologii, ale na por sale jsem nejakoi dobu pracovala. zeny datlovaly i pri mezi tlacenim, kdyz treba manzel nestihal dojet, tak psaly at jedou opatrne, ze uz to stejne nestihnou :lol: ja jsem mela vcelku bezbolestny porod tak jsem se stihla oholit, ucesat a namalovat a pak jsem sla rovnou tlacit :nevim: Zdena21 preji hezky porod a treba napis jak to jde v Bohunicich. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
31.8.19 17:09

@Teresa.p děkuju moc :) jsou to rypalky.. Byl to jen dotaz a některé to berou jako srandu.. Je to hnus.:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7712
31.8.19 17:09

@Zdena21 proc jsi hned protivna a zla? :roll: jinak holky maji pravdu, kdyz to jeste neni k porodu, posilaji domu, pokud to mas kousek…v dnesni dobe naprosto normalni ;) navic ja mela kontrakce i po 3 minutach a k porodu to jeste par hodin nebylo :lol: ver, ze vedi, co delaji. Tak hlavne klid a at je vse v poradku. Uplne zbytecne se tu rozcilujes, kdyz nekdo nenapise to, co chces slyset.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101958
31.8.19 17:10

@Zdena21 Spíš je pro někoho jiný názor hned rýpání, že.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty