Koronavir a ztráta a čichu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.12.21 13:35

Koronavir a ztráta a čichu

Zdravím, chtěla bych se zeptat, mám koronavir a s ní i zároveň ztrátu čichu, nevíte někdo jak dlouho tohle trvá nebo jak to vrátit zpátky, dost mi to vadí, když něco jím tak vůbec necítím chuť toho jídla, kvůli tomu nemám moc ani chuť k jídlu, trochu jsem i zhubla. Nemáte někdo zkušenosti co s tím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14746
3.12.21 13:44

Jsem víc jak měsíc po covidu a porad některý věci necítím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28192
3.12.21 13:48

No co s tím, nic :nevim: budeš muset počkat až se to vrátí. Někomu za pár týdnů, někomu měsíců :nevim: žádný zázrak na to není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
3.12.21 13:50

Aktuálně jsem taky bez čichu. Asi 5. den a řekla bych že se to zlepšuje. Dnes už jsem zacítila manželův parfém a cibuli. :lol: Já jsem zvyklá, ztrácím čich při každé rýmě. ;)
Ale znám lidi co i po půl roce tvrdí, že to stále není 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19710
3.12.21 13:50

Po dvou letech covidu, se nekdo vazne pta na toto??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26651
3.12.21 13:59

Mě se čich vrátil po týdnu. Jestli už cítím vše netuším, ale už to není tak strašné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7696
3.12.21 14:09

Už nemám místo v sešitu, kam jsem si dělal čárky za každou založenou diskuzi ohledně ztráty čichu a chuti při covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56476
3.12.21 14:12

Cokoliv mezi pár dnama a pár měsícema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
3.12.21 14:13

Hele po 7 dnech jsem neco malo zacitila, po 10 dnech uz to bylo asi na 70 %, 14 dni po jeste nektere veci necitim.. chapu te, je to na palici, ja mam normalne cich dost vyvinuty, a byla jsem uplne paralyzovana…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2117
3.12.21 14:13
@JancaS84 píše:
Jsem víc jak měsíc po covidu a porad některý věci necítím.

Můžu se jen zeptat, jak bereš měsíc po covidu? Měsíc po skončení izolace nebo měsíc po vypuknutí příznaků. Jen mě to zajímá. :mrgreen:

Jinak u mě to zakladatelko trvalo týden. Ale je to děsně individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14746
3.12.21 14:32
@Netopýr1 píše:
Můžu se jen zeptat, jak bereš měsíc po covidu? Měsíc po skončení izolace nebo měsíc po vypuknutí příznaků. Jen mě to zajímá. :mrgreen:Jinak u mě to zakladatelko trvalo týden. Ale je to děsně individuální.

25.10. pozitivní test, příznaky byly tak 2-3dny před. Takže sem teď cca měsíc od konce izolace a vymizení většiny příznaků. Az na ten čich, to je pořád nic moc. Ale zase když necítím hovňajze od syna když ho prebaluju tak mě to zas tak extra nevadí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
3.12.21 14:46

Manžel mi říká že bych mohla aspoň vypít ta darovaná vína na které se práší v regále. Prý škoda mě nalívat něčím lepším, když to teď necítím. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 14:48

Ono mě stačí aby se mi to vrátilo aspoň trochu, abych mohla normálně jíst, protože pak mi nic nechutná, a ztrácím i chuť k jídlu

• Citovat
  • Nahlásit
7249
3.12.21 14:52

Taky mám známého, covid měl na jaře, doteď čich není úplně ok. @berusa.m tak to svař. Hodně hřebíčku a skořice a třeba to pomůže i jako trénink na ten čich :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19710
3.12.21 14:53
@Zumpa píše:
Už nemám místo v sešitu, kam jsem si dělal čárky za každou založenou diskuzi ohledně ztráty čichu a chuti při covidu.
:palec: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat