Reklama

Motání hlavy při kotrmelci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 11:50
Kotrmelec - motání hlavy

Ahoj holky, mam blbej dotaz asi :-) jsem po skoro 30 letech delala s detma kotrmelec a zjisztila jsem, ze se mi po nem desne toci hlava…hlava se mi jinak nemota, tlak mam v pohode…ale jako dite mi kotrmelec problemy nedelal…ted, kdyz se mam nekde tocit (jeste na takovy ty detsky kladine nebo jak se to jmenuje na hristi), tak to pak musim „rozchodit“..mate to taky nekdo?

Reklama

Reakce:

mishela_v
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 30.11.17 11:56

Teda nenapadlo by me na toto téma zakladat diskusi - ale mám to stejne. Na tyči nebo na zemi, všude stejna hrůza. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 12:03

Diky…no, mne se prave udelalo uplne na zvraceni..tak me to prekvapilo :-)

renap
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 30.11.17 12:08

Ha ha, já na starý kolena udělala na přání dcery hvězdu, jako technicky jsem to zvládla, ale myslela jsem, že zkolabuju, jak mi bylo zle, chvíli jsem vůbec nevěděla, kde je nahoře a kde dole :mrgreen: No, jo v určitým věku už není dobrý se poštět do takových větších akcí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 12:21

Hvezdu ja neumela nikdy, takze do toho uz ted nepujdu..ale presne, kolaps..mne bylo i chvili na zvraceni…mozna prispelo i kafe chvili predtim :-))

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 30.11.17 12:26

Mně se po třicítce začlo dělat špatně v autobuse :mrgreen: Takže kolapsům při kotrmelci se ani moc nedivím… fakt to není, co to bývalo :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 12:27

No a jizda proti smeru jizdy v tram nebo busu je taky „o zivot“ :-) od porodu..

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 30.11.17 12:32

Jo, s rostoucím věkem mám s točitými pohyby čím dál tím víc problém. Stačí mi točit dítě na kolotoči na hřišti a mám divné pocity v hlavě už jen z toho, jak na něj koukám :-D V autě už prakticky nemůžu sedět vzadu, protože tam se mi v zatáčkách dělá blbě už po chvíli. A loni jsme byli se starším synem a manželem v aquaparku a dvě hodiny v kuse jezdili na tobogánech a to už se mi ke konci taky pěkně začal zvedat žaludek a motala jsem se celá.
Kámoška to má podobně, dřív milovala kolotoče, a teď už by na žádný nesedla.
Asi se tím věkem nějak mění vnitřní ucho, kde je centrum rovnováhy a tím je to způsobené. Aspoň takhle si to tedy vysvětluju :-) Začalo se to nějak měnit po porodu prvního dítěte.

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 30.11.17 12:39

Nemám to tak.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 30.11.17 12:40

Mi teda teprv na tricitku zdarne tahne, ale mam to uplne stejne :mrgreen: technicky kotrmelec taky zvladnu, ale pak se zvednout uz je horsi. Mam to i ve fitku pri hlubokejch predklonech s vahou. A pak mam pred vchodem takovy vyssi zabradli cca do pasu a kdyz me jednou, notne podnapitou, napadlo udelat takovou tu otocku, tak to taky stalo za to - nastesti domu jsem to mela velice blizko :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 13:54

Ok, holky,dik.tak na tom takhle evidentne nejsem jedina…ale v 50 uz ho snad ani zkoušet nebudu:-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >