Kožní lékař na vlasy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 14:19

Kožní lèkař na vlasy?

Dobrý den, já už jsem nešťastná. Několik let my už padají vlasy, ridnou. Nakonec byla zjistena stitna zlaza, rok beru léky. Stitna zlaza už je v normě, ale vlasy stále padají. Jsem z toho nešťastná, já nevím co mám dělat. Beru šampon Plantur ale stále padají. Neznáte nějakého dobrého či dobrou lékařku co pomůže a poradi? Co se s tím zabývá. Ostrava, Havířov nebo Český Těšín? Když je to ze štítné žlázy, zbavím se toho někdy. Moc jsem si vlásku neužila, mamka mě strihala furt na krátko a konečně jsem je měla dlouhé a oni padají. Vím že to není konec světa, ale je mi teprve 28let. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10133
20.10.21 14:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, já už jsem nešťastná. Několik let my už padají vlasy, ridnou. Nakonec byla zjistena stitna zlaza, rok beru léky. Stitna zlaza už je v normě, ale vlasy stále padají. Jsem z toho nešťastná, já nevím co mám dělat. Beru šampon Plantur ale stále padají. Neznáte nějakého dobrého či dobrou lékařku co pomůže a poradi? Co se s tím zabývá. Ostrava, Havířov nebo Český Těšín? Když je to ze štítné žlázy, zbavím se toho někdy. Moc jsem si vlásku neužila, mamka mě strihala furt na krátko a konečně jsem je měla dlouhé a oni padají. Vím že to není konec světa, ale je mi teprve 28let. :zed:

Zajít na trichologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39613
20.10.21 15:32

Kup si methionin. Vážně funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...