Kravské mléko od 3 měsíců?

355
5.11.19 12:18

Kravské mléko od 3 měsíců???

Ahoj holky chci ukázat kamarádce že dělá úplnou pitomost proto sem píšu…teda pro.me je to určitě pitomost…koupila si nemlecnou kaši pro její 5timesicni miminko a nechce kupovat Sunar a odstrikavat 180ml tak se rozhodla místo toho dávat kravské mléko..že prý to od 3 měsíců nevadí..je to tak nebo to chápu dobře že je to blbost???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
607
5.11.19 12:21

To bych nedala v zivote!! 8o 8o proc proste nekoupi levne UM z dm treba :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19664
5.11.19 12:23

No já bych řekla, že je tučné až moc. Já bych nedávala. Navíc v tom Sunaru nebo MM jsou látky a vitamíny, které dítě potřebuje. Nicméně dřív se kravské dávalo normálně.

Jinak nás doktor varoval, že rozhodně nemáme kupovat čerstvé mléko někde od farmářů. Že je potřeba, aby to bylo pasterizované a ošetřené chemicky. Takže kupuju čerstvé mléko ne ty krabice, ale v obchodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6467
5.11.19 12:25

Sunar je taky kravské mléko. Navíc ta bílá obarvená v krabici? Asi bych tu jednu dávku denně nehrotila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
5.11.19 12:26

A to dítě pořád kojí, ne? Pravé ořechové to asi nebude ale na tu trošku do kaše neumře (kolik taky takové prtě té kaše sní, že). Ale především je to její věc. Dnes se kolem stravování dětí dělá celkově hrozný humbuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10005
5.11.19 12:27

Určitě nedávat, pokud chce dávat kaše tak jsou kaše, které lze rozmíchat s vodou. Kravské mléko jako takové by se mělo zařadit až co nejdéle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
5.11.19 12:27

Dítě to přežije, ale střeva budou trpět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
5.11.19 12:30
@pannda píše:
Dítě to přežije, ale střeva budou trpět

Presne to jsem chtela napsat :palec:

Navic nechapu, proc 3 mesicni dava kasi? :think: pokud nema dost MM, ma koupit UM. Babylove z DM drahe neni a pry je i dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
5.11.19 12:32

Ja bych rozhodne nedala. kravske mleko obsahuje hodne bilkovin, na to neni travici system mimina vubec pripraveny.Bude ho pravdepodobne hodne bolet bricho. UM je pro mimina specialne upravene.Memu synovi treba vadilo i UM, ktere dostaval 1× denne (vecer).Bolelo ho bricho a mel z toho reflux i s kaslem. Nerikam, ze tak dopadne i dite zakladatelk, y,ale bla bych s tim dost opatrna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
5.11.19 12:33

@Kukacka123 Já to chápu tak, že dítěti dává teď v 5 měsících kaši. Ale protože ji kamarádka poučuje a kybicuje, snažila se ji odpálkovat tím, že četla, že to od 3. měsíce nevadí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
5.11.19 12:33

@Deňa1995 a proč vůbec dávat kaši? vymluv jí kaše, ať začne příkrmy zeleninou nejprve, pak přidat maso, pak ovoce a kaše klidně až někdy v 8.měsících.
Bohužel někdo si nedá říct a krmí miminka pribiňákama a knedlíkama a příjde mu to naprosto v pořádku :nevim: Samozřejmě, že to vhodné není. Možná jí zkus říct, ať se zeptá nejprve lékaře, co na to říká.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19664
5.11.19 12:41
@lucynka25 píše:
@Deňa1995 a proč vůbec dávat kaši? vymluv jí kaše, ať začne příkrmy zeleninou nejprve, pak přidat maso, pak ovoce a kaše klidně až někdy v 8.měsících.
Bohužel někdo si nedá říct a krmí miminka pribiňákama a knedlíkama a příjde mu to naprosto v pořádku :nevim: Samozřejmě, že to vhodné není. Možná jí zkus říct, ať se zeptá nejprve lékaře, co na to říká.. :think:

Zase na druhou stranu, ona je máma, tak je to její věc. Svůj názor jí řekla a tím by to skončilo. Max. jí může doporučit, aby zavolala doktorovi.

Mně přijde úplně stejně nevhodné, že kamarádka hned píše na eppipi a bude jí bombardovat rozumama tady odtud. Nebo jí to dá přečíst jaká je hrozná máma???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
5.11.19 12:42
@Petula306 píše:
@Kukacka123 Já to chápu tak, že dítěti dává teď v 5 měsících kaši. Ale protože ji kamarádka poučuje a kybicuje, snažila se ji odpálkovat tím, že četla, že to od 3. měsíce nevadí. :nevim:

Ajo, jsem slepota, jsem nejak prehlidla ten 5. mesic. No i tak stale nechapu kase :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19664
5.11.19 12:45
@Kukacka123 píše:
Ajo, jsem slepota, jsem nejak prehlidla ten 5. mesic. No i tak stale nechapu kase :nevim:

Já i ano, protože je spousta doktorů, kteří ti to s klidem doporučí, když se zmíníš, že se mimčo často budí na kojení nebo UM. Mně to doktor na večeři taky říkal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
5.11.19 12:48

@P4ja ještě, že mám normální doktory a svůj selský rozum :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu