Tuhé hovínko při um

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
80
4.11.19 06:53

Tuhé hovínko při um

Ahojky holky, opět si jdu pro radu. Malý je na um všeobecně od začátku má problémy s bříškem, ale nějak jsme se tím proválcily a bylo to už lepší, už kadil pravidelně bez trubičky. Začal chodit na nočník a šlo mu to líp, míval to tvrdci, ale po mliku normální ridkou. Jednou dvakrát do týdne, jswm mu dala jen mlíko, aby se opravdu vyprazdnit. Jenže teď před týdnem sem mu změnila mliko z hipu na dm značku a opět se nemůže vykadit má to hrozně tuhé mám ještě počkat, nebo mu dát zpátky hip řeknu jak to je, měnila sem to kvůli penězům za krabici hipu mám tohoto z dm dvě a, když už ji zeleninu ovoce bílkoviny normálně nepřišlo mi už tak důležitý mu kupovat dražší mliko. Jinak hipp nám jediný seděl vyzkoušely jsme toho hodně a omlouvam se za nechutnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1679
4.11.19 07:10

Jeste bych pockala. nemusi to byt mlikem.tez pouzivam z dm a nadmerna spokojenost.obe deti na tom vyrostly. zadny drahy sunary zbytecny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
4.11.19 07:13

A kolik mu je? Já UM u obou dětí dávala do roka, pak tak dva měsíce kefíry a pak už oba pijou normální mléko. Mě přijde že UM do dvou, tří let je u zdravého dítěte jenom tahání peněz z rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12233
4.11.19 07:16

Jak často mu to mléko dáváš? Kolik je mu let? Já od roka nekojila, malému jsem to nahradila jinými mléčnými výrobky. Mléko pije jen kravské. Jsou mu dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1679
4.11.19 07:17

@Heivka tez jsem stejneho nazoru. dceri je 2 a pul a koncime se sunarem. dodelavala jsem krabici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
4.11.19 07:21
@migmina píše:
Jeste bych pockala. nemusi to byt mlikem.tez pouzivam z dm a nadmerna spokojenost.obe deti na tom vyrostly. zadny drahy sunary zbytecny

A mohu se zeptat zda dáváš prckovi značku jestli jen obyčejný babylove nebo nějaký to dražší babylove

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
4.11.19 07:22
@Heivka píše:
A kolik mu je? Já UM u obou dětí dávala do roka, pak tak dva měsíce kefíry a pak už oba pijou normální mléko. Mě přijde že UM do dvou, tří let je u zdravého dítěte jenom tahání peněz z rodičů.

24 měl 7 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
4.11.19 07:24
@Aduš8 píše:
Jak často mu to mléko dáváš? Kolik je mu let? Já od roka nekojila, malému jsem to nahradila jinými mléčnými výrobky. Mléko pije jen kravské. Jsou mu dva.

7 měsíců a mliko má ráno večer a v noci a někdy i ke svačině alw když potrebuju aby se vykadil dám mi jen mliko má to na ridko a vyprazdnit se alw to se po tomto mliku neděje má to furt tuhý a nemůže to brouček že sebe dostat zatím nebreci alw břicho má jak balon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1257
4.11.19 07:51

Pije dostatecne vodu? Co zaradit ovesnou kasi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1803
4.11.19 08:02

A jakou zeleninu dáváš? Dáváš do ni dost tuku? Zkus třeba zařadit i ovoce, taková švestková přesnídavka dělá divy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11662
4.11.19 08:25

Vic naredit um proste dat vic vody nebo zvysit pitny rezim. Kdyz bylo nejhur svarila jsem svestky… pravidelne hruskovou jablecnou presnidavku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
4.11.19 09:26
@Sue2008 píše:
A jakou zeleninu dáváš? Dáváš do ni dost tuku? Zkus třeba zařadit i ovoce, taková švestková přesnídavka dělá divy.

Dávám mu do toho buď olivac nebo máslo jinak krom mrkve ji všechnu zeleninu hrušky ji a švestky mám za aréně domácí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
4.11.19 09:27
@ludmilaadamkova píše:
Vic naredit um proste dat vic vody nebo zvysit pitny rezim. Kdyz bylo nejhur svarila jsem svestky… pravidelne hruskovou jablecnou presnidavku.

To má ty presnidavky zkusím tu um natedit dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
4.11.19 09:27
@Mika.ella1 píše:
Pije dostatecne vodu? Co zaradit ovesnou kasi?

Nepije vodu ale čaj vodu fluse a kaše hobzabetonuke na X dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.11.19 10:59

S mlíčkem Baby love jsme měli stejný problém. Kakání katastrofa i přesto, že jsem četla recenze, jak je výborné holt, někomu nesedne. Přešli jsme na BEBU COMFORT a to trápení ukončili. Navíc babylove je menší gramážově, Beba sice drahzší ale větší, takže cena se skoro vyrovná. Nicméně já bych asi na úkor pár ušetrenych korun dítě netrápila a přešla zpátky na to, co vám vyhovovalo. Navíc pokud vaše dítě pije mléko jen ráno a večer, jak píšete, tak to přece není tolik peněz. Samozřejmě pokud na tom nejste finančně dobře, tak asi zkuste výše zmíněné rady máslo nebo oliváč do příkrmů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat