Křeče do břicha po porodu

167
21.3.21 09:34

Křeče do břicha po porodu

Ahoj,
vím že nejste zdravotníci, ale potřebovala bych poradit, třeba jste měla nějaká stejný problém. Jsem skoro tři měsíce po porodu, měsíc už nekojím a už třetí den mě šíleně bolí břicho. Nejen v podbřišku, ale celé. Na dotek ho mám tvrdší a během dne se mi rozjedou tak na pět minut křeče, že se nemůžu ani hnout. Může to být předzvěst menstruace? Úplně mi to tak nepřijde, protože před menstruací mě břicho sice bolelo, ale hlavně v podbřišku a nebylo tvrdší. Jen pro info, na kontrole po šestinedělí mi doktorka ještě vybírala zbytky blan a řekla „snad to bude dobrý“ :roll:
Děkuji za Vaše rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7786
21.3.21 09:35

Šla bych znovu na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
21.3.21 09:37

Na pohotovost už bych nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
21.3.21 09:37
@JancaS84 píše: Šla bych znovu na kontrolu.

Byla jsem pro jistotu už před 14 dny a dr. nic neříkala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5140
21.3.21 09:48

Já to měla tři týdny po porodu. Blány, a krevní sraženina a skočila jsem pod narkózou na čistění. Křeče, tvrdé břicho bolavé. Skoro postavit jsem se nemohla. Šla bych znovu na kontrolu. Kdyby se to dneska zhoršovala klidně na pohotovost. Není to sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7442
21.3.21 09:56

Zajeď si raději na pohotovost do porodnice, kde jsi rodila. Tvoje doktorka to asi bere lážo plážo a já bych měla strach, že to bude zánět dělohy. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
21.3.21 11:40

Měla jsem to podobne. V nemocnici mi udelali ultrazvuk a šla jsem pak na sál, byla tam velká srazenina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat