Krém proti vráskám 35 let

12.4.17 08:33

Krém proti vráskám 35 let

Ahoj maminky,
je mi 35 let a asi přišel čas na to užívat krém proti vráskám. Chtěla jsem se zeptat co používáte, jak jste spokojená a kde jde péče určitě vidět. Myslím, pěkná a pěstěná pleť.
P. S: určitě se nebavíme o krému nivea, nebo loreal z drogerie, děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
12.4.17 08:41

Arganový olej :palec:
Na drahé chemické krémy nevěřím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
12.4.17 08:43

Ja teď stridam kokosovy olej s ricinovym ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 08:43
@hehehe píše:
Arganový olej :palec:
Na drahé chemické krémy nevěřím…

ten mi smrdí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3073
12.4.17 08:44

@Nina Filipi já mám vrásky od 25 a po utracení horentních sum za drahý krémy jsem došla k závěru že bohužel jedine co opravdu u mě funguje je botox… mrzí mě kolik penez jsem narvala do kosmetiky.. to už jsem mohla mít dovolenou v Karibiku :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
12.4.17 08:46
@Nina Filipi píše:
ten mi smrdí :D

Však pro krásu se musí trpět! ;) :mrgreen:
Moje máma si nemůže vynachválit domácí sádlo, tak ještě další možnost… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
12.4.17 08:49

Používám dlouhodobě Mary Kay a jsem spokojená, ale používám od nich celou jejich řadu, ne jen jeden krém, to je k ničemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
12.4.17 08:49

Je mi o 3 roky méně a pěknou pleť bez vrásek, pupínků a zarudnutí (mám 1. stupeň Rosacey a inklinuju k akné) mám, když se nemyju klasickou vodou, ale chlazenými bylinkovými výluhy a jako péči používám na noc Infadolan s Cicatridinou a na den používám oční krém s mučenkou od Alverde a krém Rehaderm se zinkem, který aktuálně míchám napůl s měsíčkovou Weledou. Samozřejmě ale u mě platí, že když si nehlídám pitný režim, nevyspím se a jedla bych hodně cukru a lepku, tak se všechny nedokonalosti včetně přece jen už počínajících vrásek a různých fleků a skvrn, na té kůži dost nepěkně odrazí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 08:50
@hehehe píše:
Však pro krásu se musí trpět! ;) :mrgreen:
Moje máma si nemůže vynachválit domácí sádlo, tak ještě další možnost… :lol:

Babi používala celý život indulonu - jak na boty, tak na obličej. A měla pouze 3 vrásky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
12.4.17 08:51
@hudečice píše:
Babi používala celý život indulonu - jak na boty, tak na obličej. A měla pouze 3 vrásky.

Tomu věřím, stará dobrá indulona mi jako dítěti vyléčila ekzém. Dneska už to ale není, co to bývalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
12.4.17 08:54

@Nina Filipi Ryor a Vichy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6003
12.4.17 09:10

Četla jsem dobré reference na baobabový olej. Přidává se do drahých krémů proti vráskám. Tak proč ho nezkusit stoprocentní. Je na vrásky v jakémkoliv věku. Už po něm pokukuju :) A pamatuji si na jednu paní od nás, která v 70 nevypadala ani na 60. Každé ráno si dávala na obličej bílý jogurt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
12.4.17 09:18

Používám estee lauder…to jsem převzala od mamky, která v 60 má fakt pěknou pleť bez vrásek a bez pigmentací… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
12.4.17 09:19

Sama zkušenost ještě nemám, ale mamince jsem kupovala k narozeninám sadu značky RYOR. Měla tam krém se zlatem a arganovým olejem, pak jsem jí k tomu vzala noční krém s hedvábím a revitalizační serum s kyselinou hyaluronovou. Všechno mě to vyšlo něco málo přes 500 kč, mamka měla už hodně hluboké vrásky, teď po 3 měsících vypadá tak o 10 let mladší :-) A přitom to nemusí stát tisíce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5715
12.4.17 09:25

Používám krémy od Plevy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu