Záchvaty žravosti před MS

katrinacek1
11.4.17 19:31

Záchvaty žravosti před MS

Myslím že to hodně z vás zná, mě ale trápí to, že se snažím hubnout od nového roku mám 10kg dole ale při PMS jako třeba teď, je mi mizerně, a mám nehoraznou chuť stále žrát! To co jsem dneska už spořádala…škoda mluvit. Prosím máte někdo fígl jak se těmto žravkám vyhnout? Bylinky nebo něco jiného? Cokoliv. Děkuji.

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

67183
11.4.17 19:49

Ahoj, to se mi stává každý měsíc, celý den nebo dva dny se cpu, ale pak to nějak přejde, vždycky je to ale když mám MS, jinak ne. Zatím jsem nepřišla na nic,,co by zabralo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
11.4.17 19:49

Ja beru MS jako dovolenou od hubnuti :lol:
Radu nemam, taky mi to vadi. Vzdy tak kilo priberu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 19:50

Pevna vule, nic jinyho neni. Nebo pri dlouhodobejsim hubnuti si udelat v tomhle obdobi cheat day- sama sem praktikovala a pohoda :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katrinacek1
11.4.17 20:03

Děkuji za reakce, nezkoušela některá třeba kotryhel? Měl by pomocí zvládat hormonální nerovnováhy při a před MS… tohle jsou fakt strašné stavy. Před tehu jsem nic takového neměla ale po dceři je to šílené. Jako na horské dráze, nálady, zimnice, žravosti nejhorší je že jsem ve strašném útlumu a nic nezvládám. Jsou to naštěstí maximálně dva nebo tři dny tak to hold budu muset zvládat. :zed:

• Citovat
  • Upravit
9569
11.4.17 20:05

@katrinacek1 Jestli te zravost prepada jen den nebo dva pred MS, tak to neni tragedie. Hlavne si to nevycitej. Doprej telu to, co mu zbytek mesice upiras. Ono se s tim srovna.

Gratuluji k tem 10 kilum :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
11.4.17 20:19

Taky to mivam, hlavne touzim po sladkem :) co kapky Gynex? Kdyz jsem je brala, citila jsem se vyborne, psychicky i fyzicky. Ted se na ne zase chystam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 20:27

@katrinacek1 Bereš antikocepci? Když jsem brala antikocepci, měla jsem před MS žravou. Dokázala jsem toho sníst tolik, že když si na to teď vzpomenu, zvedá se mi žaludek. Přestala jsem ji brát, a pak jsem tolik nejedla, a postupem času jsem zhubla cca 14 kg. A chutě jsem neměla. Je jasné, že to každý má jinak. Jinak nevím co by pomohlo.. Podle mě za to můžou hodně hormony. Třeba teď po porodu mi nechutná sladké..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
11.4.17 20:32

Tak to znam taky :-D je to sileny jak.to nejde ovladnout :( jinak chapu ze vam to vadi taky mam vysokou vahu :( a tyhle dny mi vadili :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14741
11.4.17 20:44

@katrinacek1 jestli hubnes a nejistá sladké nebo tak..Tak jednou dvakrát za měsíc můžeš..Dokonce se to doporučuje.
Slyšela jsi o cheat day? Je prospěšný..Odstartuje ti hubnutí a nespomali se.Ted budeš tak po žranici nafouklá a na 2-3 dny tak 2 kila na hoře ale je to jen voda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katrinacek1
11.4.17 21:08

@cecetka je děkuji za podporu jsi moc hodná :) asi jsem to tak potřebovala slyšet že se pro jednou, dvakrát nic nestane ale mám teď nějak asi,, nafouknutý,, i mozek :D
@Sleepy.Monkey antikoncepci neberu nějak nejsem jejím zastáncem.. @Malike o tom jsem právě vůbec neslyšela, vyhledam si to a zkusím to nějak aplikovat :lol: právěže se mi zdá že od té doby co hubnu jsou ty žrací stavy před MS mnohem větší takže to tělo asi opravdu nějak potřebuje. Ještě dalších 10 kilo musí dolů abych byla na ideální váze, snad se podaří. :mavam:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama