Reklama

Kruhový trénink - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarusko
Kecalka 117 příspěvků 09.10.18 13:30
Kruhový trenink

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s kruhovým tréninkem? Jsem půl roku po porodu a i když sem stále v pohybu, tak kila ne a ne jít dolů. Chtěla bych vyzkoušet kruhac, dá se to cvičit i dlouhodobé? Nebo doporučili byste přímo expresku? Děkuji za odpovedi.

Reklama

Reakce:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 09.10.18 14:08

Kazdy kruhac je jinak narocny, jinak nastaveny :nevim:

Micaella22
Kecalka 264 příspěvků 09.10.18 16:52

Je to silova zalezitost. Musis mit uz zvladnute kardio a mit normalni postavu. Neni to na hubnuti… ale na svaly a zpevneni. Musi se chodit pravidelne jinak to nema efekt a smysl. Po porodu doporucuju s kocarem nejdriv beh a cviceni zalozeny na fyzicce pri kterem se zpevni a zhubne. Pak teprv je mozny kruhac

Jarusko
Kecalka 117 příspěvků 09.10.18 18:07

@Micaella22 normální postavu mám i po porodu :lol:. Zůstalo mi, ale ještě pár kilo navrch a ráda bych to i začala postupně zpevňovat.Chtela bych tak dvakrát v týdnu, to by se mohlo podařit. Ale díky za odpověď.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >