Kruhový trénink - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarusko
Kecalka 122 příspěvků 09.10.18 13:30
Kruhový trenink

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s kruhovým tréninkem? Jsem půl roku po porodu a i když sem stále v pohybu, tak kila ne a ne jít dolů. Chtěla bych vyzkoušet kruhac, dá se to cvičit i dlouhodobé? Nebo doporučili byste přímo expresku? Děkuji za odpovedi.

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 09.10.18 14:08

Kazdy kruhac je jinak narocny, jinak nastaveny :nevim:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 09.10.18 16:52

Je to silova zalezitost. Musis mit uz zvladnute kardio a mit normalni postavu. Neni to na hubnuti… ale na svaly a zpevneni. Musi se chodit pravidelne jinak to nema efekt a smysl. Po porodu doporucuju s kocarem nejdriv beh a cviceni zalozeny na fyzicce pri kterem se zpevni a zhubne. Pak teprv je mozny kruhac

Jarusko
Kecalka 122 příspěvků 09.10.18 18:07

@Micaella22 normální postavu mám i po porodu :lol:. Zůstalo mi, ale ještě pár kilo navrch a ráda bych to i začala postupně zpevňovat.Chtela bych tak dvakrát v týdnu, to by se mohlo podařit. Ale díky za odpověď.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >