Ne černé, ale bílé tečky (nos a brada)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 11:44
Ne cerne, ale bile tecky(nos a brada)

Prosim anonym.
ve svym veku bych uz nic takoveho necekala… mam. na nosu a brade spousty bilych tecek. Jdou v celku lehce ven… Musim. kazdy den, protoze kdyz to neudelam, tak mi to vadi.
pokazde plet vycistim, ale pak jsou tam zas. Uz mne to nebavi. Jakou. kozmetiku pouzivat? nos mam uz supinovy z toho vytlacani :think: :oops: dekuji

Reakce:
warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 09.10.18 11:47
@Anonymní píše:
Prosim anonym.
ve svym veku bych uz nic takoveho necekala… mam. na nosu a brade spousty bilych tecek. Jdou v celku lehce ven… Musim. kazdy den, protoze kdyz to neudelam, tak mi to vadi.
pokazde plet vycistim, ale pak jsou tam zas. Uz mne to nebavi. Jakou. kozmetiku pouzivat? nos mam uz supinovy z toho vytlacani :think: :oops: dekuji

tim, ze tu kuzi tam mordujes, tak se masti o to vic. Normalni reakce.

Proc kozmetiku? Tohle koztmetikou nezachranis. Ja bych zkusila omezit mastne a slane jidlo a zkusit nemackat kazdy den ten nos. Muze to trvat i cele tydny, nez se to zase znormalizuje, ale musis to omezit.

xammy
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 09.10.18 12:04

Mne na tyhle povrchový bílý tečky nejlíp pomáhá čistý Tea tree oil. Ale mam občas něco, na větší plochy bych to naredila.

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 09.10.18 12:55
@xammy píše:
Mne na tyhle povrchový bílý tečky nejlíp pomáhá čistý Tea tree oil. Ale mam občas něco, na větší plochy bych to naredila.

mne to take pomaha

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 09.10.18 13:35

Tea tree oil dezinfikuje, ale nezabrani tomu, aby mazove kanalky vytvarely maz.

xammy
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 09.10.18 15:13

@warita no to ne, ale krásně se to po něm vysuší a rychle zahojí. Lepší než aby to pořád mackala.

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 09.10.18 15:38
@xammy píše:
@warita no to ne, ale krásně se to po něm vysuší a rychle zahojí. Lepší než aby to pořád mackala.

to ne no, mackani podporuje tvorbu mazu. To je to stejne, kdyz si clovek umyva vlasy samponem kazdy den. Nesmi se pak divit, kdyz kuze reaguje tim, ze jsou vlasy bleskove zase mastne a kuze supinati.

Ja bych se jeste zamyslela nad jidelnickem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >