Reklama

Ne černé, ale bílé tečky (nos a brada)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 11:44
Ne cerne, ale bile tecky(nos a brada)

Prosim anonym.
ve svym veku bych uz nic takoveho necekala… mam. na nosu a brade spousty bilych tecek. Jdou v celku lehce ven… Musim. kazdy den, protoze kdyz to neudelam, tak mi to vadi.
pokazde plet vycistim, ale pak jsou tam zas. Uz mne to nebavi. Jakou. kozmetiku pouzivat? nos mam uz supinovy z toho vytlacani :think: :oops: dekuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 7689 příspěvků 09.10.18 11:47
@Anonymní píše:
Prosim anonym.
ve svym veku bych uz nic takoveho necekala… mam. na nosu a brade spousty bilych tecek. Jdou v celku lehce ven… Musim. kazdy den, protoze kdyz to neudelam, tak mi to vadi.
pokazde plet vycistim, ale pak jsou tam zas. Uz mne to nebavi. Jakou. kozmetiku pouzivat? nos mam uz supinovy z toho vytlacani :think: :oops: dekuji

tim, ze tu kuzi tam mordujes, tak se masti o to vic. Normalni reakce.

Proc kozmetiku? Tohle koztmetikou nezachranis. Ja bych zkusila omezit mastne a slane jidlo a zkusit nemackat kazdy den ten nos. Muze to trvat i cele tydny, nez se to zase znormalizuje, ale musis to omezit.

Uživatel je onlinexammy
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 09.10.18 12:04

Mne na tyhle povrchový bílý tečky nejlíp pomáhá čistý Tea tree oil. Ale mam občas něco, na větší plochy bych to naredila.

Mrakotinka2018
Kecalka 143 příspěvků 09.10.18 12:55
@xammy píše:
Mne na tyhle povrchový bílý tečky nejlíp pomáhá čistý Tea tree oil. Ale mam občas něco, na větší plochy bych to naredila.

mne to take pomaha

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 7689 příspěvků 09.10.18 13:35

Tea tree oil dezinfikuje, ale nezabrani tomu, aby mazove kanalky vytvarely maz.

Uživatel je onlinexammy
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 09.10.18 15:13

@warita no to ne, ale krásně se to po něm vysuší a rychle zahojí. Lepší než aby to pořád mackala.

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 7689 příspěvků 09.10.18 15:38
@xammy píše:
@warita no to ne, ale krásně se to po něm vysuší a rychle zahojí. Lepší než aby to pořád mackala.

to ne no, mackani podporuje tvorbu mazu. To je to stejne, kdyz si clovek umyva vlasy samponem kazdy den. Nesmi se pak divit, kdyz kuze reaguje tim, ze jsou vlasy bleskove zase mastne a kuze supinati.

Ja bych se jeste zamyslela nad jidelnickem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >