Krvácení v těhotenství, pak jen slabé dvě čárky

8
6.3.16 09:54

krvaceni v tehotenstvi pak jen slabe dve carky

Ahoj holky. chtela bych poprosit o veskere vase zkusenosti…neposilejte me k doktorovi protoze tuto moznost bohuzel nemam :( jsem ve Skotsku a tady se zacatek tehotenstvi nechava prirode…bud se miminko uchyti nebo ne…takze muj problem:v sobotu 27.2 jsem si delala prvni tehu test. byl pozitivni a ja byla nadsena :) v unoru jsem menstruaci tak nejak mela nemela a do toho me zacaly bolet prsa tak jsem to zkusila a byly tam :) posledni ms jsem mela 2.1 a mivam ji vzdy na zacatku mesice…radovat jsem se prestala hned ve stredu 2.3 protoze mi prisla jakoby normalni mens…cerstva krev…zacala jsem si o tom vsude cist jestli je to normalni a tak…no docetla jsem se ze to nemusi nic znamenat tak jsem se snazila nestresovat…ve ctvrtek 3.3 jsem si delala dalsi dva testy najednou a oba byly pekne pozitivni…jenze hned v ten ctvrtek 3.3 k veceru jsem umyvala nadobi a najednou citim jak ze me neco tece…sla jsem na zachod a vypudila jsem ze sebe nejakou krevni srazeninu…ale bez jakekoli bolesti nic…bricho me bolelo jen ve stredu ale cely ctvrtek nic…zadna bolest…modlim se aby to byl treba jen hematon…potrat by prece bolel…no a dneska 6.3 jsem si delala znovu test a dve carky tam sice byly ale ta druha byla jen slabounka…prosim potrebovala bych povzbudit v teto nejistote :( beru kys. listovou a snazim se setrit aby bylo vse ok…dekuju Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
6.3.16 09:58

Zapomela jsem dodat ze to krvaceni po tom ctvrtku ustavalo…uz to bylo jen spineni nic vic…a stale zadne bolesti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49952
6.3.16 09:59

@Handuli pokud čárka slábne tak jsi potratila :(, taky jsme to takhle jednou měla a naštěstí ani nebyla nutná revize. Žádné krvácení v těhu neni ok :? :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
6.3.16 10:06

Tak to jsem si precist nechtela :( ale dekuju za reakci :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3410
6.3.16 10:21

@Handuli vubec nechci davat nadeje, ale ja jsem na zacatku tehotenstvi mela krasny pozitivni test, hned rano jsem si jela pro injekce na podporu a kdyz jsem prijela domu, udela jsem znovu test a druha carka byla sotva videt :-/ hrklo ve mne, ze to nevyslo, ale nedalo mi to, udela jsem za dve hodky dalsi a uz byl zase krasne pozitivni :) asi byl ten prvni vadnej! Zkusila bych novy… Ten by ti mel ukazat na cem jsi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
6.3.16 10:29

Dalsi test si udelam zas ve ctvrtek…tolik jsme se s pritelem tesili…:( porad doufam…uvidime…ta nejistota je hrozna…:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
6.3.16 10:32

Pokud to byla klasická krev při menzesu, tak si myslím, ze to neni ok, ok je spineni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3459
6.3.16 10:35

Mně doktorka řekla, že i normální krev může být. Má prý pacientky, které takto krvácí až třeba do 22. týdne, vždy jako kdyby cca v době, kdy by byla menstruace. Je to prostě asi případ od případu. Držím palce, ať je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
6.3.16 10:39

Ahojky, já měla jeden den po styku ms silnou nekolik hodin, pms mám stale i když ms uz dva dny nemám, ale test delat nebudu na 100% tomu neveřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
6.3.16 10:56

Ja tak nejak doufam ze slo jen o hematon…ale zase co ten test…carka slabne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49952
6.3.16 11:16

@Handuli pokud čárka slábne hcg klesá, bohužel. při potratech sjme bolesti neměla. u dcery fakt šílený krvácení, nešlo ani zastavit co ze mě padalo to bylo jak z hororu, to bylo ve 3 ráno v 7 jsme už jen špinila a jela k doktorovi že jsme potratila a doktor že srdíčko tluče ale potrácim, v nemocnici že plod tam je i srdeční akce ale šílenej hematom, mimi nemá šanci, prý 2% a bylo by lepší jít na revizi, odmítla jsem a sice jsme jen ležela ale malá to zvládla ale v začátku jak čárka slábne tak je to špatně, do pár dní začneš krvácet. Bylo ěnco špatně a vyřešilo se to hned v začátku. při hematomu se krvácí hodně a dost bolí břicho ale hcg roste takže čárka neslábne. je to ten samý test a stejná citlivost? Musí se testovat stále stejnou značkou. ideální by byla v po krev a opakovat ve středu, tam je vidět jasně jak hcg roste nebo klesá. Já tohle měla že byla slabší, za 2 dny jen duch a další den nic a pak silná ms :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
6.3.16 11:52

Testuju stale stejnym tt. no ja nekrvacela jak rikas…ono to zaclo ve stredu jako zacinajici ms s tim ze me bolelo bricho…v ten ctvrtek to same ale bricho uz nebolelo…stale nic hrozneho ale byla to cerstva krev jako u ms…no a v ten ctvrtek k veceru pak ze me jakoze neco vypadlo pak trochu vic krve a konec…ted uz zadna krev…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49952
6.3.16 17:47

@Handuli uvidíš co další test ale dle mého se to hned v začátku přestalo vyvíjet :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama