Které ivf centrum v Praze vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ka-Ha
Kecalka 381 příspěvků 31.01.19 16:23
Které ivf centrum v Praze vybrat?

Ahoj potřebuji poradit které ivf centrum v Praze by jste doporučily? Kde nenecháme majlant kde nejlépe za iui nic neplatíte a hlavně kde je dobrý přístup? Děkuji

Reakce:
janickaIII
Závislačka 3203 příspěvků 31.01.19 16:28

@Ka-Ha Doporučuji Gynem. Praha 8. Malé centrum, kde jsou příjemní lékaři i sestry. Do ničeho nenutí.

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 31.01.19 16:35

IUI by melo byt na pojistovnu tusim 6× do roka, takze je jedno jake centrum vyberes, pokud Ti jde jen o toto.

suzka1
Kecalka 112 příspěvků 31.01.19 19:39

Za me Iscare v Holesovicich.

suzinda
Kecalka 198 příspěvků 01.02.19 07:42

Já doporučuji taky Iscare v Holešovicích..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >