Kulatý dudlík Baby Nova

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1143
2.12.11 09:30

od NUKU jsou taky ty dudliky ortodonticke ,ne??? cetla jsem to na obalu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20656
2.12.11 09:46

Malá bere jedině ty kulatý Baby-nova - máme 3ks z lékárny jeden za 24Kč takže opravdu levné a vzhledem k tomu,ž e ho nemá pořád, ale jen na usnutí, tak to neřeším, starší měla v oblibě tak jen tyhle a předkus nemá ani trochu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20656
2.12.11 09:50
keti píše:
Tak já mám za sebou šest let na Ortodoncii (ordinace kde se léčí rovnátky) a moje doktorka je zasadně proti dudlíkům ! Každý druhý dítko s problémem nosilo dlouho dudlík. Jsem taky máma, ale když už dudlík tak jen když je to nutné a rozhodně ortodontickej.
Já měla pro malou od MAM, nejsou tak moc drahý a nejlepší jsou svítící :palec:
http://www.mambaby.com/…yID__74.html

to je přesně ono - je jedno jaký dudlík - značka, tvar, materiál, ale jakmile ho má dítě dlouho, tak z toho můžou být problémy.
Starší ho měla jen na usínání do cca 18m.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101927
2.12.11 09:54
keti píše:
Tak já mám za sebou šest let na Ortodoncii (ordinace kde se léčí rovnátky) a moje doktorka je zasadně proti dudlíkům ! Každý druhý dítko s problémem nosilo dlouho dudlík. Jsem taky máma, ale když už dudlík tak jen když je to nutné a rozhodně ortodontickej.
Já měla pro malou od MAM, nejsou tak moc drahý a nejlepší jsou svítící :palec:
http://www.mambaby.com/…yID__74.html

A které jsou prosím svítící, malý má taky MAM, ten zelený perfekt, ale blbě se mi v noci hledá :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1909
2.12.11 10:28

Tak já dudlíka neměla nikdy a stejně jsem strávila několik let s předkusem i křivými zuby na ortodoncii… Já měla pro malou nakoupeno několik dudlíků, Mam, Avent, Tomme Tippe, Nuk… s tejně žádnej nechtěla. A nechce do teď. Vezme si ho jen třeba když je velkej hlad a jsme v autě, než dojedeme domů, a to právě ten kulatej BabyNova… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
287
2.12.11 10:32

Nám je 17 m a dudlík dávám taky jen na usínání. Na obale dudlíku je to určitě napsaný který je svítící. My měli dva, oba úplně průhledný, jen ve prostřed byl měsíček s hvězdičkama. Obrázek jsem nenašla, ale nejpodobnější jsou tyto:

http://www.lekarna.cz/…5-20m-s-1ks/

Svítí opravdu perfektně, je fakt super :palec:
Ještě máme od Chicca ( ty jsme dostali). Tvarem jsou skoro stejný a na obale bylo taky že jsou svítící, jenže svítí jen ten držáček, takže ve tmě to není vůbec vidět.
Snad už se ten odkaz zobrazí ..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
2.12.11 10:57

Tak já zkoušela malému nacpat ortodontického NUKa a neuspěla jsem. Takže chvíli dudlal Avent (taková splasklá bambulka) a teď se mu nejvíc líbí Difrax, ale opět mu nevyhovuje ortodontický, ale s bambulkou. Zkusila jsem mu ho dát v návalu zoufalosti a povedlo se. Bohužel mám pocit, že s tím, co bude prcek dudlat udělají nejméně právě rodiče :lol:
Jinak mně doktorka vyloženě doporučila kulatý tvar, že je pro mimčo přirozenější :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
14871
2.12.11 11:05
Billi píše:
Tak já zkoušela malému nacpat ortodontického NUKa a neuspěla jsem. Takže chvíli dudlal Avent (taková splasklá bambulka) a teď se mu nejvíc líbí Difrax, ale opět mu nevyhovuje ortodontický, ale s bambulkou. Zkusila jsem mu ho dát v návalu zoufalosti a povedlo se. Bohužel mám pocit, že s tím, co bude prcek dudlat udělají nejméně právě rodiče :lol:
Jinak mně doktorka vyloženě doporučila kulatý tvar, že je pro mimčo přirozenější :nevim:

to mě právě taky, úplně na začátku, ale pak byse asi měl vyměnit za ortodontický, no nevím, my máme pořád kulatý babynova :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3140
2.12.11 11:45

My měli ten kulatý byby nova od cca 2 měs do 5,5 měs, ještě kulatý od Canpol, ten měl ještě radějí, ale žadné ortodontické nechtěl. Až teď od těch 5,5 měs jsem zkusila Mam Perfekt a super :palec: , ale zase jiné ortodontické tak moc mu nejedou a ty kulaté už má na hraní :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101927
2.12.11 11:51

Jojo, MAM Perfekt si malý taky zamiloval, od té doby nechce Aventy… a to mám ty svítící, aby se mi dobře hledaly, má dudlík jen na spaní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14871
2.12.11 12:08

Teď jsem jí zkusila dát ortodontický od NUKu(ani jsem nevěděla, že ho od někoho dostala) a plive ho, myslíte, že je nějaká šance přejít z kulatého na ortodontický?O kolik je tenčí ten MAM perfect?z obrázku si nějak něumím udělat představu :mrgreen:
Přes den moc nedudá, jen na noc ho máme 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101927
2.12.11 12:32

Ten Perfekt má v nejtenčím místě tak milimetr, max 2mm, pak se rozšiřuje a „bambulku“ má stejnou jako klasický MAM, tj. o něco širší a placatější než avent.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14871
2.12.11 12:39
j.a.n.i1 píše:
Ten Perfekt má v nejtenčím místě tak milimetr, max 2mm, pak se rozšiřuje a „bambulku“ má stejnou jako klasický MAM, tj. o něco širší a placatější než avent.

díky :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3140
2.12.11 12:50
Boudice23 píše:
j.a.n.i1 píše:
Ten Perfekt má v nejtenčím místě tak milimetr, max 2mm, pak se rozšiřuje a „bambulku“ má stejnou jako klasický MAM, tj. o něco širší a placatější než avent.
díky :jazyk:

ještě je měkčí než jiné silikonové dudlíky, je jako z latexu. Malý taky dudlá jen když spinká :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3140
2.12.11 12:51
Boudice23 píše:
Teď jsem jí zkusila dát ortodontický od NUKu(ani jsem nevěděla, že ho od někoho dostala) a plive ho, myslíte, že je nějaká šance přejít z kulatého na ortodontický?O kolik je tenčí ten MAM perfect?z obrázku si nějak něumím udělat představu :mrgreen:
Přes den moc nedudá, jen na noc ho máme 8)

Od Nuku mi malý taky hned plyval, ještě mám od Babylove, a ty taky mu dlouho v puse nevydrží. mam perfekt prostě vede :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek