Lahev MAM anti colic použití

463
29.6.15 21:16

Lahev MAM anti colic použití

Ahojky, nevíte někdo jak funguje lahev MAM Anti colic? Když krmím malou to mám ten spodek nějak povolit, nebo nechat uzavřený, moc to nechapu jsou tam dirky ale je tam těsnění takže mi to hlava nebere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

149
29.6.15 21:22

Nechat uzavřený, právě ty dírky propouští vzduch, takže mimi může sát aniž by polykalo zbytečně vzduch. (máme vyzkoušené u obou dcer)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
29.6.15 21:24

Aha a to bílé těsnění to propustí ten vzduch, jaq jsem z ní nadšená jinak skvělá lahev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2157
29.6.15 21:25

Nic se nepovoluje, obasah by vytekl. Jak ditko pije, pres ty otvory proudi vzduch a v lahvicce tak nevznika podtlak a piti je plynule. Kdezto u bezne lahvicky to ditko upousti pres savicku a vzduch s dostava do mleka a ten pak dite spolyka navic. Lip to vysvetlit neumim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
29.6.15 21:27

Jo aha, ale mě bumbala a dělalo to bublinky jak pila, ja to totiž lehce povolila..:-D no blondýna no :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
29.6.15 21:35
@Caborina píše:
Jo aha, ale mě bumbala a dělalo to bublinky jak pila, ja to totiž lehce povolila..:-D no blondýna no :-D

Naopak utesnit co nejvic, tlakem ta guma vzduch propusti ikdyz tekutina nema kudy, je to genialne jednoduchy. Ja kolikrat slysim takovy vrzani, jak ten vzduch unika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 22:01

Normalne mit zavreny..mame a jiny nechci..jsou super..slychavam kdyz mi certice pije jak vrzou ty ventily :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama